medulin
13.06.12,20:14
Dobrý večer,

viem, že je tu toho plno ohľadom zakladania barov, no mňa zaujíma však trochu iná vec. Máte niekto nejaké skúsenosti s pivovarmi, neviem totiž nikde na internete nájsť ich ponuky, čo ponúkajú, ako funguje spolupráca, aké výhody mi dávajú atď...

Čo sa týka dodávateľov alkoholu, ak poznáte nejakého lacného, dajte kontakt prosím... Zatiaľ som našiel najlepšieho asi PIMA z trenčína...

Zatiaľ vďaka...

Andrej.
mattto
13.06.12,18:23
každý veľký pivovar má na svojej stránke kontakt a niektorí aj regionálnych zástupcov, napíš im mail a budú ťa kontaktovať, vybavia ťa zariadením, slnečníkmi atď. a budeš brať od nich europivo :)
lujza.j
13.06.12,18:26
každý veľký pivovar má na svojej stránke kontakt a niektorí aj regionálnych zástupcov, napíš im mail a budú ťa kontaktovať, vybavia ťa zariadením, slnečníkmi atď. a budeš brať od nich europivo :)
ale vieš že sa musí zaviazať na nejaký ten rôčik:) že bude točiť ich mok....
mattto
13.06.12,18:28
ale vieš že sa musí zaviazať na nejaký ten rôčik:) že bude točiť ich mok....

to je samozrejmé, radšej si kúpiť slnečníky sám a točiť pivo aké chcem a najlepšie nejaký malý pivovar :D
pivko
13.06.12,18:28
Žiadny pivovar nedodáva do barov ale len do veľkoskladov a ty ako maloodberateľ nedostaneš nikdy takú výhodnú cenu v pivovare ako keď kúpiš pivo a palenku vo veľkoobchode.
lujza.j
13.06.12,18:31
to je samozrejmé, radšej si kúpiť slnečníky sám a točiť pivo aké chcem a najlepšie nejaký malý pivovar :D
neviem či ešte, ale dávali aj keš lóve....
peronka
14.06.12,14:02
ja som akurat tento týžden riešilaq pivo na prevádzke a ako jediný ktorý mi nedal podmienku kolko čoho a ako dlho musím brať je Perštejn (snád to nebude niekto brat ako reklamu :) . dali mi VŠETKO potrebné bez akehokolvek podpisu a viazanosti.Pivo je super, cena je super a ja aj zakazníci sme spokojní ..a maju aj kofolu :) dodávatelia sa mi najviac osvedčilo Metro..kupim čo potrebujem , kedy potrebujem a kolko potrebujem a nemusím sa nikomu o nič prosíkať..čakat a hlavne prispôsobovať.
trisestri
07.07.13,09:23
tip nielen pre bary a restauracie,ale aj pre milovnikov dobreho piva http://nasepivo.blogspot.sk/2013/07/pivovar-erb-banska-stiavnica.html
stormcatcher
07.07.13,11:47
Neviem, či zrovna pivovar je najvhodnejší. Pivovar ti dodá len také aké vyrába. Lepší by boli distribútori. napr. K&R, svetnapojov a iné.