Marta32
13.06.12,23:25
Dnes som bola s maminou v Centre právnej pomoci požiadať o pridelenie právnika. Odpoveď mi doslova vyrazila dych!!!!!!! Nespľňate podmienky. Prečo? Pretože majú nejaké sprosté tabuľky, a nakoľko mamina má o 6 eur vyššiu Almužnu, tak nemá nárok na bezplatnú právnu pomoc. V podstate potrebuje majetkové vysporiadanie po rozvode. Záver?.........Moj "foter" radšej nemať žiadneho fotra, ako takého, MÁ IBA PRÁVA!!!!!!!!! Alkoholik velký, neprispieva do bytu už vyše dvoch rokov, robí zle, devastuje byt, hygiena??? a to je čo?..... násilník..... on nemusí nič, lebo on je spolumajiteľom bytu a má práva, a mamina s almužnou platí všetky šeky, aby nám neprišla exekúcia a nevzala strechu nad hlavou, A ON MÁ PRáVO NA BEZPLATNÚ PRÁVNU POMOC!!!!!!!!!!! Kde je tá s......á spravodlivosť v tomto štáte?????????????????????????
rusin
15.06.12,12:11
Centrum právnej pomoci, úrad "Ombudsmana" - to sú lieviky, kam utiekajú štátne peniaze!
Bez úžitku nám, len aby nasýtili hladných zlodejov- právnikov.

Jediná užitočná rada tvojej mamine!

Nech si začne hľadať skúsených právnikov v rodinnom / rozvodovom práve!
Musí si od známych požičať peniaze na právnika (oni ku slovu berú aj v splátkach odmenu)!

Len on jej vyrieši problémy a pomôže zachrániť niečo zo "ICH spoločného majetku" aj pre vás deti!
Inač zostanete na ulice, lebo právnik vašeho otca nad ňou a vami - zľutovanie mať nie bude!..

A požičané teraz peniaze na pravnika vam sa vratia alebo s podielu na majetku, alebo to pomalú splatíte!

Inač budete na ulice? Čas vám rýchlo utieka!!! Ponáhľajte sa!

Rusnak.
Indeed
15.06.12,12:13
Chto NEMAT spravny znamosti , je stračenj ! B jem poviv. RUSNAK 2
andyl11
15.06.12,16:10
presne tak
zuzik278
15.06.12,16:18
preco pises presne tak
Marta32
15.06.12,19:06
Práveže skúsený právnici ma doslova zahnali do centra právnej pomoci............ prvý právnik, prvá pôžička..aspon rodičov rozviedol, druhá právnička........druhá pôžička.......za zhruba 3/4 roka nič neurobila, len zobrala "zalohu", pre mna pôžička, ktoru budem dosť dlho splácat a potom len zavolala , že ju to už nebavý, že s fotrom sa nedá dohodnôť, že ona končí.........
a ďalššiu pôžičku????......a z čoho to mám splácať, a už by mi ani nedali, a známych nemám medzi slovenskými boháčmi......
mattto
15.06.12,19:11
Práveže skúsený právnici ma doslova zahnali do centra právnej pomoci............ prvý právnik, prvá pôžička..aspon rodičov rozviedol, druhá právnička........druhá pôžička.......za zhruba 3/4 roka nič neurobila, len zobrala "zalohu", pre mna pôžička, ktoru budem dosť dlho splácat a potom len zavolala , že ju to už nebavý, že s fotrom sa nedá dohodnôť, že ona končí.........
a ďalššiu pôžičku????......a z čoho to mám splácať, a už by mi ani nedali, a známych nemám medzi slovenskými boháčmi......

netreba na všetky konania advokátov
Liptáčik
15.06.12,19:39
Nerozčuľuj sa nad pravidlami Centra. Oni ich nestanovili. Chyba je niekde inde. A nielen v ich pravidlách, ale hlavne v zákonoch. Aj môj poznatok (žiaľ osobný) je ten, že naše zákony akosi napomáhajú tomu, kto "robí zle" a nie tomu, kto sa domáha riešeniu problémov. Ale na tomto fóre nápravu zákonov asi neovplyvníme. Žiaľ.....
rusin
16.06.12,07:25
Práveže skúsený právnici ma doslova zahnali do centra právnej pomoci............ prvý právnik, prvá pôžička..aspon rodičov rozviedol, druhá právnička........druhá pôžička.......za zhruba 3/4 roka nič neurobila, len zobrala "zalohu", pre mna pôžička, ktoru budem dosť dlho splácat a potom len zavolala , že ju to už nebavý, že s fotrom sa nedá dohodnôť, že ona končí.........
a ďalššiu pôžičku????......a z čoho to mám splácať, a už by mi ani nedali, a známych nemám medzi slovenskými boháčmi......

Len si nie dociitala mou radu do konca... Nie zober kazdeho prveho pravnika! A vyhladaj medzi znamimi teho, o ktorom su dobre ohlasy a skusenosti!!! Toto je podstatne, lebo niektore pravnici su horse za ciganov! To si este nie pochopila?
Obozretnost a ostrazitost musis mat!
Prajem ti vsetko dobre! prepac, pisem bez diakritiky.
Pikoška
16.06.12,11:07
Práveže skúsený právnici ma doslova zahnali do centra právnej pomoci............ prvý právnik, prvá pôžička..aspon rodičov rozviedol, druhá právnička........druhá pôžička.......za zhruba 3/4 roka nič neurobila, len zobrala "zalohu", pre mna pôžička, ktoru budem dosť dlho splácat a potom len zavolala , že ju to už nebavý, že s fotrom sa nedá dohodnôť, že ona končí.........
a ďalššiu pôžičku????......a z čoho to mám splácať, a už by mi ani nedali, a známych nemám medzi slovenskými boháčmi......A prečo krok za krokom aj tu nežiadaš radu? Je nemysliteľné na dlh žiadať právne služby. Druhá právnička zobrala zálohu a nekonala trištvrte roka. Takže je potrebné vysporiadať u ktorú Ti vyúčtuje, právničke vypovedať plnú moc a pokúsiť sa v tomto spore o zastupovanie mamky vlastnými silami. Ťažko nájsť právnika, ktorý Ti vyhovie v požiadavke splatenia služby až po získaní nejakého majetku. Ale môžem sa mýliť, možno sa aj taký nájde. O BSM je na Porade veľa kvalitných príspevkov.
rusin
16.06.12,20:40
Práveže skúsený právnici ma doslova zahnali do centra právnej pomoci............ prvý právnik, prvá pôžička..aspon rodičov rozviedol, druhá právnička........druhá pôžička.......za zhruba 3/4 roka nič neurobila, len zobrala "zalohu", pre mna pôžička, ktoru budem dosť dlho splácat a potom len zavolala , že ju to už nebavý, že s fotrom sa nedá dohodnôť, že ona končí.........
a ďalššiu pôžičku????......a z čoho to mám splácať, a už by mi ani nedali, a známych nemám medzi slovenskými boháčmi......

Marta32. maš problemov nad hlavu. No nie smieš zložiť zbrane!



Inač si prehrala už teraz!



Ja osobné poznam pravnikov, ktré mne pomohli riešiť 8.rokov starý problém, peniaze som tiež nemal na rozhadzdovanie.

A platil som im v splatkach! Pravnici mi povedali, že oni (konkretné) pozireaju na stav klijenta a snažia sa mu vyjsť v ustretu.

Ja som doplatil za služby neskôr, keď už aj boli aj vysledky, aj už bol som zarobil peniaze!



Nie sú všetci pravnici - len za peniaze, aj keď nikto ti s nich zadarmo nie napiše ani „Sťažnosť“ ani „Protest“...



No teraz je na tebe, či to všetko vzdaš a vas ošklbe lakomý osprostelý fotr,

alebo niečo si zachovate pre rodinu, vas deti a matku!!!



Nik okrem teba, ti nie pomože.


My tu možeme ti poradiť, dať typ, kontakt, povedať skúseností!

No voľa bojovať za pravdu - musí isť od teba mila „Marta32“!


Prajem ti všetko dobre! Nech ščastena stojí pri vas!