miro2111
14.06.12,14:32
Chcxel by som sa opýtať. Ako by ste riešili poštovné v eshope kde mate rôzne druhy tovaru, teda aj rôznych dodavatelov. Ak si u Vás objedná konečný spotrebitel rôzne druhy tovaru, čiže urobí väčší nákup a vy mu to posielate za jedno poštovne. No Vašim dodavatelom, respektíve velkoobchodo každemu zvlast musíte platit poštovne. V tomto mam dilemu že ako to vyriešiť.
Neviete poradit??

Dakujem.
padro
14.06.12,12:40
to musis ty vediet kolko ta stoji postovne, a ci ho mozes dotovat z ceny tovaru... ja mam jednotne 5 eur za dobierku UPS kurierom a tolko ma to aj stoji pre balik do 5kg... nakup nad 100 eur doprava zadarmo, toto ludia viac menej akceptuju.
misomiso
20.06.12,18:47
Ale co tu miesas naklady za postovne od dodavatela. Tebe musi postove v e-shope pokryt naklady na prepravu tovaru od teba k zakaznikovi. Alebo predavas v e-shope za nakupnu cenu?
globalpartner
27.06.12,08:48
Ale co tu miesas naklady za postovne od dodavatela. Tebe musi postove v e-shope pokryt naklady na prepravu tovaru od teba k zakaznikovi. Alebo predavas v e-shope za nakupnu cenu?

No asi mal na mysli napr. 5 dodavateľov (nie dropshiping) z cenami za dopravu-poštovné od 4 do 9 EUR (reálne toľko napr. z Čiech).
Tak potom ak dá poštovné 5 EUR tratí , ibaže by navýšil o 4 Ečiek cenu tovaru a je otázne či by to bolo potom predajné hlavne u drobného tovaru.
kobolcs
27.06.12,15:41
to je jednoduche riesenie sa vola sklad (odporucam aspon v hodnote mesacneho obratu, cez vianoce viac) zvycajne aj vo dodavatelia maju postovne zdarma nad sumu x eur, a eshopar by mal vediet co najviac ludia nakupuju a mat "doma" aspon 1-2ks a z akciovych kludne aj 5-10ks. ostatne sa doobjednava.
marandy
01.07.12,14:22
S tymto problemom som zapasil aj ja. Postovne na moj tovar je takmer vzdy ine (podla vahy) a tak som navysil ceny o dopravu a dal postovne zadara.