niki212
15.06.12,17:58
Dobrý deň, chcem sa podeliť o svoju skúsenosť s predávajúcim na portáli bazos.sk . Ten pán sa volá PETER ŠIŠKA a predáva poväčšinou telefóny - ja som konkrétne naletela na Nokiu 500 za 90 eur. Po siahodlhej komunikácii cez mail mi poslal telefón na dobierku s prísľubom, že má doklad o kúpe, tým pádom aj záruku, že je kupovaný v Orange-i tuším v Starej Ľubovni a že všetko pošle. Na moje prekvapenie po otvorení balíčka som našla jednu smiešnu knižôčku Nokia na ktorej bola akože "záručná pečiatka" od Orange-u z nejakého poľského mesta. Krabica bola rovnako z Poľska, ako aj vlastne celé menu telefónu. Na prístroji bolo zjavné, že bol používaný viac ako len na fotky, ako tvrdil on.
Nakoľko sme civilizovaní ľudia, zavolala som mu a snažila som sa vybaviť celú vec civilizovane s tým, že tento telefón bez dokladu a možnosti reklamácie v prípade nutnosti, mu posielam späť a očakávam, že si ho preberie.. bolo to hneď na druhý deň po tom, čo som si ho vybrala na pošte, tak som verila, že tento človek bude mať v sebe kúska móresu a ten telefón si prevezme a "strelí" ho niekomu, kto mu na kecy o tom, ako sa dá reklamovať cez nokiu aj bez dátumu kúpy, zožerie.

Chcela som vedieť, či s touto dotyčnou osobou - PETER ŠIŠKA z KEŽMARKU má skúsenosti aj niekto iný a aké?
Na portáli bazos.sk mu je darmo písať nejaké hodnotenia, keď má každý inzerát podaný z iného mailu, a teda sa dajú nájsť len podľa telefónneho čísla.
Budem vďačná za akúkoľvek informáciu.
andyl11
15.06.12,16:08
Co tu chces za radu? Toto je porada, bohuzial len cez policiu, ine neurobis. Ahoj
niki212
15.06.12,16:14
ako píšem hore, chcem sa skontaktovať s ľuďmi, ktorí sa týmto človekom nechali podobne nachytať, ak takí sú.. a predpokladám, že nie som jediná. cez políciu to budem riešiť tak či tak.
mirko 1
17.07.12,08:10
Dobry den Niki. Rad by som sa s Vami skontaktoval ohladom tohto pana. Tiez ma podviedol - predajom poskodeneho telefonu za 240e cez inzerat, pricom priamo v inzerate klamal aj o veku telefonu. Dakujem
strakar
17.07.12,09:28
Dnes je akosi moc podvodov na internete. Buďte opatrní.
zmishav
30.09.12,05:04
Ahoj Niki. Aj ja mam yli skusenosti z Petrom šiškou. Kupil od neho mobil cez Bazoš, tež z polska a tez poškodenij. Skontaktujte so mnou.