domino735
16.06.12,12:38
Zdravím milí poraďáci :-) Zasa Vás žiadam o radu. V mojom okolí sa stala taká nepríjemná vec. Priateľkina sestra si našla chalana, zo začiatku idylka, všetko super, zamilovaní, mali spolu dieťa, no nejak sa to všetko pokazilo a už nie sú spolu, dopadlo to tak že spolu ani nekomunikujú, proste hrozné. No a tu nastal problém - dieťa, chlap prišiel zobral dieťa a za žiadnu cenu nechcel matku pustiť k dcére, to sa stalo minulý rok na konci leta. Celý čas jej odopieral prístup k dcére, až nakoniec jej prišlo predbežné opatrenie o zverenie do starostlivosti, v ktorom bolo rozhodnute v prospech otca. S tým že bolo uvedené ze matka nemá a nejaví záujem o dieťa. Viem si predstaviť ako ju tam vykreslil... toto je približne tri mesiace stará záležitosť. Chcem zistiť ako ďalej??? Čo robiť??? Už len kvôli mojej priateľke, ktorá sa veľmi kvôli tomu trápi, lebo otec nechce aby mal ktokoľvek prístup k malej z rodiny matky. Dúfam že som to zrozumiteľne a jednoducho opísal, sám mám o tom celom málo informácií, chcem, a dúfam že s Vašou radou aj pomôžem. Veľká vďaka. S pozdravom Dominik:)
myara
16.06.12,10:47
a matka dietata, preco nepoziadala sama o predbezne opatrenie? nechala to po cely cas tak?