timejka200
17.06.12,11:33
Dobrý den
ja ako mzdová účtovníčka som prisla spätnou kontrolou na to ze mne ako zamestnancovo boloza obdboie 2011 - 1-4 mesiac vyplatený o 30 Eur vyšší osob. akor som mala na dekréte. Co mám v takomto prípade robiť. Písomne oznámiť zamestnávateľovi túto chybu aj s vypočítanými neoprávnene vyplatenými sumamai a rovno zaplatiť túto sumu na účet - my sme rozpo. organizácia a máme účet v Státnej pokladnici,
Nemá niekto vzor na takýtol list ?
asedma
17.06.12,11:01
[QUOTE=timejka200;2086101]
Dobrý den
ja ako mzdová účtovníčka som prisla spätnou kontrolou na to ze mne ako zamestnancovo boloza obdboie 2011 - 1-4 mesiac vyplatený o 30 Eur vyšší osob. akor som mala na dekréte. Co mám v takomto prípade robiť.Postupovat podla par. 31, ods. b zakona 523/2004 Z.z..Písomne oznámiť zamestnávateľovi túto chybu aj s vypočítanými neoprávnene vyplatenými sumamai a rovno zaplatiť túto sumu na účet ANO - my sme rozpo. organizácia a máme účet v Státnej pokladnici,
Nemá niekto vzor na takýtol list ? nemusis mat na to vzor, uved skutocnost a podstatne veci, aby bolo v pripade kontroly jasne, preco ste vracali financne prostriedky do rozpoctu