77monika
18.06.12,11:33
Dobrý deň, som tu nová a potrebujem poradiť ohľadom toho či si môžem zaobstarať zariadenie do predajne z druhej ruky ak na jeho kúpu chem použiť peniaze z príspevku na podnikanie z ÚP?
veronikasad
18.06.12,09:35
Nie, nedá.
77monika
18.06.12,10:02
No, ale ten pán čo predáva to zariadenie predajne má živnosť maloobchod a veľkoobchod, takže by mi to mohol dať na faktúru, však tam sa nikde nepíše či je to použité, alebo nie /myslím do faktúry/
veronikasad
18.06.12,10:07
No, ale ten pán čo predáva to zariadenie predajne má živnosť maloobchod a veľkoobchod, takže by mi to mohol dať na faktúru, však tam sa nikde nepíše či je to použité, alebo nie /myslím do faktúry/
O aké zariadenie ide ? Nekomplikuj si život problémami pri kontrole účelu čerpania dotácie zo strany UP.
77monika
18.06.12,10:38
O aké zariadenie ide ? Nekomplikuj si život problémami pri kontrole účelu čerpania dotácie zo strany UP.

Však nekomplikujem, ale chcem ušetriť, nechcem peniaze z dotácie len tak rozhajdákať.
Jedná sa o panely, stojany, predajný pult, vešiaky, detské figuríny.
77monika
18.06.12,10:43
Však je rozdiel či dám za zariadenie predajne 1800 € alebo len 1000€, a je to používané len pol roka a vo výbornom stave, takže čo ušetrím na zariadení o to dlhšie si môžem platiť odvody, ja tu nechcem fakt nič klamať len chcem šetriť kde sa dá, to predsa neznamená, že keď budem mať peniaze od štátu tak si z nerozvážnosti kúpim niečo predražené, tak sa správajú asi len politici....:confused: