hale
18.06.12,15:31
Dobry den, este 25.1.2012 som zaplatila za planovany marcovy kurz JU v Presove firme TOP SMART s r. o. z Bratislavy 27 €. Kurz sa nekonal, dovody mi nie su zname. Kontaktovala som ich velakrat podla navodu na ich stranke http://www.pretvojufirmu.eu/ a aj odpovedami na ich mail, v ktorom sme sa povodne dohodli na mojej ucasti na nimi organizovanom kurze a sposobe platby - vtedy fungoval, neskor uz nie, nikto mi neodpoveda. Naposledy som im pisala 6.6. uz x-tu ziadost o vratenie ceny kurzu, no tiez bez odpovede. Poznate ich niekto? Poradite mi, co teraz robit?
Dakujem.
Capucinko
26.10.12,12:49
Ahoj Hale,

tak ja mam s tymto teepkom podobne skusenosti. Mna sice doucovat prisiel, ale za dva mesiace dvakrat zmenene cislo, potom mi mal poslat nejake priklady pred skuskou, ktore mi v ramci predplatenych hodin mal prekontrolovat...a neposlal a na e-mail mi napisal, ze z predplateneho nevracia..

vyhovorky na zdravotne problemy atd. Este to siel hodit na mna ze si ja pamatam len cast nasej dohody. Dohoda bola 10 hodin za 75 eur s tym, ze sme ich doucovanim neminuli a tak som od neho chcela zvysok nech stravi nad prikladmi a tym by som to povazovala za vybavene. Priklady mi na moje urgencie SMS, telefonov neposlal. Ozval sa mi az na e-mail ktory som mu po skuske napisala, ze ma absolutne nekorektne spravanie atd.

NEODPORUCAM tuto firmu resp. pana Igora Bartosa.
1jjj
08.11.12,09:35
Zdravim mne pan Igor Bartos mal vypracovat pracu. Samozrejme po uhradeni dohodnutej sumy 60 EUR na ucet firmy TOP SMART s.r.o., sa viac neozval.
Nemate nanho prosim tel. kontakt?
Rozalka
08.11.12,09:54
Poslať (dôkazovou formou) reklamáciu za zaplatené a nedodané služby. Predpokladám, že sa list vráti, potom sa obrátiť na SOI.
Capucinko
22.11.12,13:56
Uprimne, ak sa najde viacej takych ako sme tu, tak som ochotna sa s Vami do toho pustit. Mne nejde o peniaze, u mna slo mozno o nejakych 15 e, ale o to, ze takyto podnikatelia proste nemaju co existovat.

Inac akoze on chodi na tu istu vysku ako ja, lenze nemam sancu ho stretnut, on je na druhom stupni a ja este len BC a ktovie ci ma v tomto netahal za nos.

Kazdopadne ja mozem byt rada, ze som tych par hodin s nim mala, skusku urobila a ze sa mi vobec ozval na e-mail. Telefon mam, ale ten ma uz davno zruseny. Za tie dva mesiace co som s nim bola v kontakte 2x menil cislo a to dalsie uz nemam, posledne cislo ma vypnute.


v.
Capucinko
22.11.12,14:28
Ahojte...napadlo ze spravim nasledujuce, len su tu vase mena, tak neviem ci vam to nebude vadit :(

Dobry den pan xxx,

chcela by som Vas poprosit, ci by nebolo mozne na inzeraty pana Bartosa nejakym sposobom dohliadnut, pripadne mu znemoznit, aby nadalej lakal ludi na jeho podvody.

Nechcem vyzerat ako pomstychtiva, alebo nieco podobne. Ja som bola jeden z tych stastlivcov, ktorych uplne neobabral...vid link (http://www.porada.sk/t196237-kurz-ju-a-firma-top-smart-s-r-o.html). Nerada by som, aby tento dotycny pan niekoho dalej takym sposobom osklbaval a klamal.

Neviem ci je to mozne nejako regulovat, ale aj v mene tych ostatnych som to aspon skusila.

Velmi pekne dakujem
hale
13.12.12,18:04
vieme sa spojit a dat dohromady sumu o ktoru nas okradol? Od urcitej vysky je to uz trestny cin. Ak nevrati, podat trestne oznamenie. Nemalo by mu to prejst. Jednotlive sumy nie su velke, na to zrejme spolieha.
abc22
14.12.12,18:41
nechcete mu zveriť napr. opatrovanie vašich detí: http://www.tvojpomocnik.wbl.sk/Uvod.html
ináč je to podvodník, vydáva sa za meno Igor Bartoš, pritom je to Bc. Ján Zeleňák
Na svoje "kurzy" podľa tejto stránky už nalákal 46 ľudí: http://www.zlavodom.sk/zlava/Zlava_60_kurz_podvojneho_uctovnictva_prakticky_a_j ednoducho
Capucinko
16.12.12,21:50
Ja som si pozerala na FB jeho profil a bol tam pod menom Igor Bartos, ale firmu top smart ma pod menom Jan Zelenak. Na nete som nasla pod tymto menom jeho blog, je tam malicka fotka, ale moze to byt ten isty clovek. Kedze som videla jeho tvar, tak mozem povedat, ze na FB je pod tymto menom. Ale bohvie ... ako som uz povedala, tomu chlapovi neverim uz ani nos medzi ocami. :(
abc22
17.12.12,05:20
áno, toto je on: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2045285572998&set=a.2045285212989.123217.1270163611&type=3&theater

nepoznám nikoho, kto si vie vymyslieť toľko výhovoriek keď sa má s vami stretnúť alebo vrátiť peniaze.

takže pozor na to komu posielate peniaze!!!!
Capucinko
17.12.12,12:18
:))) mne napisal rano pred doucovanim nieco v tom zmysle, ze: v mene mojho brata Igora Bartosa sa Vam ospravedlnujem, ze musim zrusit doucovanie, ale brat musiel ist v noci necakane na pohotovost." nasledne bla bla ze sa mi ozve a podobne. Ked som ho parkrat kontaktovala, tak potom sa mi uz ozval a zopar douciek nastastie prebehlo :)

Prislo mi to divne cele, ale hovorila som si, ze no, ved stat sa moze vselico - aspon viem do buducnosti, ze instinkt ma neklamal vtedy.

Neskutocnym sposobom neznasam takychto podvodnikov a okradacov a klamarov. Ak budem mat trosku cas, skusim pozistovat, co sa s tym da robit.
Capucinko
19.12.12,11:59
kontaktovala som firmu zlavodom, cez ktoru ponukal tiez sluzby...tiez podvod. Zistujem, co sa s tym da robit, bez toho aby som mala problemy ja. Ktovie co je to za experta :(
abc22
20.12.12,06:57
odporúčam všetkým poškodeným navštíviť čo najskôr políciu - vo všetkých prípadoch ide o osobu Bc. Ján Zeleňák, Červenica 77, 082 07 Červenica. Používa falošné meno Igor Bartoš - to si len tak vymyslel, takže ešte raz, treba dať na polícii podanie na meno Ján Zeleňák. Nie som právnička, ale podľa mňa ide o trestný čin.
Capucinko
20.12.12,10:06
Holky, mali by sme sa dat dokopy, ale nerada by som tu otvorene, pretoze to si pan dotycny moze najst. Mohli by ste mi napisat e-mailky a spolu by sme to mohli poriesit. Kludne napiste do sukromnej posty ... najradsej by som potom tuto celu nasu debatu vymazala, ktovie co je to za experta ako som sa uz raz vyjadrila. U mna vie kde pracujem, takze aby som nahodou nedostala niekde od niekoho po nose :(
Januleska
03.01.13,13:11
Ahojte. Tak ako ste to vyriešili? Pôjdeme na políciu? Určite to je na trestné konanie, lebo suma presiahla malú škodu, čo je viac ako 8000 sk, takže keby sa to všetko načíta, tak to sedí. Polícii dá banka výpis z účtu a podvodník bude mať exekúciu, alebo súdny spor, kde by sa mali odškodniť v adhéznom konaní. Presne neviem, ako polícia postupuje. Jeho banka je už upovedomená. Takže sa vás pýtam, mám ísť na políciu, boli ste tam.
Ďakujem
hale
03.01.13,13:52
Suhlasim, ak viete ako na to, pridam sa. Viete oslovit aj ostatnych z tejto komunikacie?
Januleska
03.01.13,14:06
Ahoj, neviem ako ostatných osloviť. Na výpise z účtu sú všetky mená, kto vkladal alebo poslal peniaze. Takže ale kým to polícia zkompletizuje to asi potrvá. V pondelok sem napíšem ešte info, lebo sa tým už niekto zaoberá, nebudem písať kto, lebo určite to ten hajzel číta. Takže ak niekto má ešte nejaké info, nech napíše, v pondelok dopíšem ako treba postupovať pre všetkých. Zatiaľ ahojte.
PS: Ešte aby nedostal po ko...te on!!!!!
Januleska
08.01.13,08:17
Ahojte, takže pre všetkých píšem informácie ohľadne firmy TOP Smart. Je to podnikateľský účet. Takže treba ísť na políciu, každý choďte podať trestné oznámenie na Bc. Ján Zeleňák, opakujem čo najviac ľudí. Ak si želáte anonymitu, povedzte to vyšetrovateľovi, hlavne komu sa vyhrážal. Ešte môžme podať oznámenie na slovenskú inšpekciu, aj to sa dá anonymne, zavolať tam, alebo listom, nakoľko si vyrába falošné faktúry do účtovníctva. Ja spravím podanie na polícii a aj na obchodnej inšpekcii. Takže sa pridajte a nebojte sa!!!!!Ďakujem. Urobte to čo najskôr, ja idem tento týždeň!!!
Capucinko
08.01.13,10:14
Ahojte, ja som volala a informovala sa na policii. Kedze mna priamo neokradol iba nedodrzal to co mal, mozem Vam pomoct ako svedok. Mam prijmovy pokladnicny kde je podpisany ako Bartos + nejaku e-mailovu komunikaciu. Napiste sukromnu spravu keby nieco. Drzim Vam palce.
v
Januleska
09.01.13,19:14
Ahojte, tak ako ste na tom, kto už bol? Ja to už mám za sebou. Ešte aspoň dvaja, traja, nech je to cez 266 eur...
hale
09.01.13,19:55
Urcite pojdem v piatok. Na hocijake obvodne oddelenie?
Januleska
10.01.13,17:02
Ahojte, napíšte ak ste tak už urobili. potrebujeme ešte niekoľkých, aby tá škoda bola cez 266 eur. napíšte potom. Thanks. mali by vás zobrať na hociakom obvodnom oddelení, inak by to malo byť podľa miesta bydliska, ale ak ich poprosíte, nemal by byť problém.
hale
11.01.13,11:18
Bola som dnes, TREBA IST, aby sa to riesilo.
Januleska
11.01.13,17:12
Ahojte, pridajte sa ešte niektorí, aby bolo toho viacej. Ďakujem. Keď to bude cez 266 eur, už je to trestný čin. Hale napíšeš mi do mailu, aká suma bola u teba? Ešte nech sa pridá aj tá baba, čo mala 230 eur a je to v suchu.
roller820
14.01.13,23:11
Zdravim, tiez som sa spoliehal, ze mi za poplatok 95 eur posle cast prace, na ktorej sme sa dohodli. ako sa blizil termin, vypol si telefon. odvtedy je nedostupny. nespiseme hromadne trestne oznamenie, pretoze nas bude zrejme viac?
roller820
14.01.13,23:18
hale, januleska: na ake meno ste podali trestne oznamenie? Igor Bartoš, alebo Bc. Ján Zeleňák, ako pise abc22 tu:
http://www.porada.sk/t196237-kurz-ju-a-firma-top-smart-s-r-o.html
Januleska
16.01.13,09:50
ahojte. tak oznámenie na ján zeleňák bc, lebo aj pod týmto menom zakladal účet, to sa pozriete cez obchodný register, ale spomenúť môžte, že mení mená aj to Bartoš.
hale
16.01.13,17:15
Ja som podala na TOP SMART, pretoze v mojej komunikacii s nimi sa NIKDY nepodpisal ani Zelenak, ani Bartos a policajt ma upozornil, ze ak to nemam niekde z ich strany potvrdene, tak nemozem podat nanho menovite, ked len "jedna baba povedala". Ale snad si to daju dokopy a vy vsetci, co mozete a VIETE dolozit spojenie TOP SMARTu a tychto mien, uvedte to do vypovede, nech je to uplne jasne. Aby vysetrovanie prebehlo rychlejsie.
Capucinko
16.01.13,17:25
Ja mam prijmovy blocik, kde je uvedena firma TOP Smart a podpisany je Bartos + aj nejaku e-mailovu konverzaciu. Lenze ja som sluzby od neho dostala, i ked nie uplne, takze som na policii moc nepochodila :(. Ale ako som vravela, keby nieco, napiste SS a mozem pomoct, ak budem mat ako.
prezakon
05.02.13,19:54
Caute, takisto ma tento kreten okradol preto som sa zapojil do tejto diskusie. Niektori ste uz podali trestne oznamenia tak ako ja a na nete som videl aj pripady z ceska kde osobu s tymto menom spominaju ako PODVODNIKA, je tam aj adresa osoby.
Link: http://podvodnici.net/igor-bartos-bratcice-46/

Dufam, ze to pomoze.
Capucinko
06.02.13,09:47
To moze byt naozaj on, pretoze mne na doucovani parkrat spomenul, ze cestuje do Ciech...
dada3004
14.02.13,15:17
Zdravím...neviete mi niekto poradiť...dala som si napisať prácu p. Bartošovi, ale žial prácu som nedostala zatial spravenú....a čítam túto diskusiu len neviem, či je to ten istý p. Bartoš ako ten, ktorý mal urobiť prácu pre mna...nemáte na neho niekto číslo účtu?...lebo ja som ho nikdy nevidela takže foto mi nepomôže a ani bydlisko trvalé neviem....mám len to číslo účtu...ďakujem...
betty28
20.02.13,21:46
Dada, kontaktuj ma prosim cez sukromne spravi. Myslim, ze Ti viem pomoct.
maja5008
27.03.13,19:09
Ahojte. Máte niečo nové ? Boli Vám už vrátené peniaze, mňa tiež okradol
hale
31.03.13,07:12
Policajti nezistili nic. Takze zatial po starom. Peniaze aj slobodu si uziva dalej. Mali by sa pridat vsetci podvedeni, aby tento podnet mal vacsiu vahu a co najviac informacii potvrdzujucich tie podvody.
bambula11
14.08.13,11:12
Ahojte, ja som mala tento problém tiež v roku 2012 tuším v marci.. Ja som to riešilu už cez SOIku, ale tam mi povedali, že sa mám obrátiť priamo na súd. Zaplatila som len 35€ ale čo tu čítam je už veľa a na ten súd to aj PODÁM! Na SOI mi pani odporúčala, skontaktovať čo najviac ľudí, ktorých pán ... oblafol. Preto vás všetkých prosím, poďte do toho, aby nám boli peniaze v momente vrátené spolu s trovmi konania. Na začiatku by sme museli zaplatiť my trovy konania, ale po jeho vypátraní cez banky, políciu a neviem čo všetko bude mať pánko BIG problém! Idem sa skontaktovať s právnikom a uvidíme čo mi odporúča urobiť. Tak ak by ste sa chceli pridať, dajte mi vedieť.
bambula11
14.08.13,11:28
alebo skúsim Lampáreň a basta!
hale
14.08.13,11:48
som za prvu moznost, dajme sa dokopy
JanaNovak
28.05.16,08:25
Problém je asi někde jinde. Je pravda, že nerada se přizpůsobuje místem, ale už jsem Mgr. Zvládli jsme vše SPOLU a úspěšně. Pan Igor měl zdravotní problémy (prý ho napadli v roce 2012 - přede mnou si dával lék bylo tam, že Lyrica), sestru bohužel vzít nemohl, ale sestře peníze normálně vrátil. . Vypsala jsem tiskopis - odstoupení k elektronické smlouvě ve smyslu zákona a peníze sestra dostala vráceny. Místo vypisování nesmyslů byste měli si zažádat o peníze normální cestou a dát k těmto nesmyslům fotografii pana Igora je vrchol. Doufám, že vás pan Igor dá k soudu. Toto si fakt nezaslouží. Pokud by tomu bylo tak jak píšete, tak od založení této diskuse by zde byly příspěvky i jiných lidí a v roce 2016 také. Dám mu zároveň avízo ať si udělá mimořádnou inventarizaci a info o tomto pokusu o diskusi. Paní z Prešova - zkuste dát na web, nebo mně do zprávy údaje a částku. Prodám mu to. Číslo Vám na pana nedám - takto se člověk chovat nemá. Pokud nejsem s něčím spokojená řeším to soudem a ne nesmysly. A porada.sk by se měla také stydět - nechat zde porušování zákona !!!!! Wtf ??????
arizona
28.05.16,10:21
Problém je asi někde jinde. Je pravda, že nerada se přizpůsobuje místem, ale už jsem Mgr. Zvládli jsme vše SPOLU a úspěšně. Pan Igor měl zdravotní problémy (prý ho napadli v roce 2012 - přede mnou si dával lék bylo tam, že Lyrica), sestru bohužel vzít nemohl, ale sestře peníze normálně vrátil. . Vypsala jsem tiskopis - odstoupení k elektronické smlouvě ve smyslu zákona a peníze sestra dostala vráceny. Místo vypisování nesmyslů byste měli si zažádat o peníze normální cestou a dát k těmto nesmyslům fotografii pana Igora je vrchol. Doufám, že vás pan Igor dá k soudu. Toto si fakt nezaslouží. Pokud by tomu bylo tak jak píšete, tak od založení této diskuse by zde byly příspěvky i jiných lidí a v roce 2016 také. Dám mu zároveň avízo ať si udělá mimořádnou inventarizaci a info o tomto pokusu o diskusi. Paní z Prešova - zkuste dát na web, nebo mně do zprávy údaje a částku. Prodám mu to. Číslo Vám na pana nedám - takto se člověk chovat nemá. Pokud nejsem s něčím spokojená řeším to soudem a ne nesmysly. A porada.sk by se měla také stydět - nechat zde porušování zákona !!!!! Wtf ??????
Preco by sa mala hanbit Porada.sk ?
Ked si niekto urobi zle meno u zakaznikov, je to jeho chyba, nie chyba nejakej web stranky.
Namiesto toho,aby si vysvetlovala ludom,ktori sa citi byt oklamani ako sa maju chovat, by si mohla skor poradit panovi Igorovi,ako sa spravat cestne k zakaznikom,aby nedochadzalo k takymto situaciam. To, ze berie nejake lieky ho neospravedlnuje...
Ing. Ľubomír Janoška
28.05.16,11:02
Problém je asi někde jinde ??????

Tento rukopis som už niekde videl, nový človek na porade, vyhliadne si tri roky starú tému a začne šľahať plamene.
Samozrejme, že má len jeden jediný príspevok.
JanaNovak
28.05.16,19:13
Problém je asi někde jinde ??????

Tento rukopis som už niekde videl, nový človek na porade, vyhliadne si tri roky starú tému a začne šľahať plamene.
Samozrejme, že má len jeden jediný príspevok.
Pane je to Váš názor a respektuji ho. Nemám ve zvyku se do diskusí zapojovat kvůli lidem jako Vy a paní Arizonka.Proto je logické, že profil je založen krátce. O porada.sk jsem se dozvěděla jen na základě informace od mé kámošky, která to během mé návštěvy dala do počítače. V tuto chvíli je nás více z řad jeho absolventů, co se snažíme pana Igora postavit na nohy. Více lidí, co si myslí, že i když pár věcí posral zaslouží si šanci. Jako lektor fungoval 9 let pane bez problémů. O tom, co způsobilo průlom víme do podrobna také a sami si klademe otázku jak bychom reagovali my. Nic není černé ani bílé. Nikdy nevíte, zda se nedostanete do podobné situace také.
Připravujeme zároveň řešení, aby se tyto věci daly do pořádku. Informace o tom přímo na profilu uveřejním já, nebo přímo pan Igor.
Chobot
28.05.16,20:03
A akú šancu na odškodné dostali ľudia, ktorý podvodom obral o peniaze? Každý je zodpovedný za svoje činy.

V nahlásení si mi písala niečo o ochrane osobných údajov. Ja tu žiadne osobné údaje v téme nevidím. Ak myslíš to meno a adresu, tak tie sú dostupné na obchodnom registri:

http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=124136&SID=2&P=1

Aj fotku ten pán podvodník zverejnil sám na svojom facebookovom profile, ktorý medzitým stihol vymazať, aby ho nikto nenašiel.

Téma tu zostane, ako moderátor nevidím dôvod ju zmazať. A neviem kto si ty, možno jeho komplic, alebo samotný Ján Zeleňák. Ľudia majú právo písať recenzie na firmy, s ktorými mali obchodný vzťah a najmä s takými, ktoré ich obrali o peniaze.

Neviem, na akom profile chceš zverejniť informácie o tom, ako to chcete dať do poriadku. Ak v tejto téme, tak to len vítame. Aj preto by mala zostať otvorená, aby sme vedeli, ako to vyriešite.
JanaNovak
28.05.16,20:35
A akú šancu na odškodné dostali ľudia, ktorý podvodom obral o peniaze? Každý je zodpovedný za svoje činy.

V nahlásení si mi písala niečo o ochrane osobných údajov. Ja tu žiadne osobné údaje v téme nevidím. Ak myslíš to meno a adresu, tak tie sú dostupné na obchodnom registri:

http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=124136&SID=2&P=1

Aj fotku ten pán podvodník zverejnil sám na svojom facebookovom profile, ktorý medzitým stihol vymazať, aby ho nikto nenašiel.

Téma tu zostane, ako moderátor nevidím dôvod ju zmazať. A neviem kto si ty, možno jeho komplic, alebo samotný Ján Zeleňák. Ľudia majú právo písať recenzie na firmy, s ktorými mali obchodný vzťah a najmä s takými, ktoré ich obrali o peniaze.

Neviem, na akom profile chceš zverejniť informácie o tom, ako to chcete dať do poriadku. Ak v tejto téme, tak to len vítame. Aj preto by mala zostať otvorená, aby sme vedeli, ako to vyriešite.



Drahý pane Chobote,
nejste soudní orgán ani policie a právo "recenze" je jedna věc, nedodržení zásady prezunce neviny druha. Pokud jsem já psala Vám hlášení tak slušnost káže odpovědět do soukromé zprávy a zvláště pokud jste "moderátor" . Na rozhodnutí o případné vině / nevině jsou soudy a ne Vy ani Já.
A na to nazvat někoho podvodníkem jsou také soudy a ne Vy a ne Já. Jste moderátor - ale sám porušujete zákon v tuhle chvíli, sám podporujete Vašim řkonáním porušení zákona. Nejsme v KLDR a na dané vyjádření má nárok maximálně soud a jiné k tomu určené orgány. Ne Vy, ne Já a né anonymové v diskusi. A co se týče fotografie - sám si doštudujte zákon.

A někdo kdo se veřejně pochlubí, že si dal napsat práci? Pokud práci do práce, porušil smlouvu se zaměstnavatelem - posouvá bez jeho souhlasu lze citlivé informace. Pokud studijní práci - je to pro mě svině, která se řídí heslem "Zloděj křičí chyťte zloděje". Podvést zaměstnavatele, že práci jste dělali vy, nebo podvést školu, případně akademický senát, že studijní práci jste dělali Vy - je svinstvo a pochlubit se na webu už absolutní drzost. To Vám nevadí, že tam máte možná přímé přiznání z jiného průšvihu? A ještě drze, na webu? Bez komentáře.

Jedna věc je pane Chobote právo na názor, ale zákon platí pro všechny včetně Vás.Já jsem jen projevila jinej názor na který mám také na základě osobní zkušenosti právo. Fotografie dotyčného pána je jeho osobním majetkem, je na základě ní stotožnitelný a dokud nerozhodnou úřady Vaše reakce není namístě. Nezamyleli jste se nad tím, že když pan podniká od roku 2003 http://www.zrsr.sk/zr_vypis.aspx?ID=2&V=A a první reakce jsou až v roce 2012 negativní, že nemusí být všechno černé, nebo bílé? A označit mě za komplice jen za to, že mám jinej názor na základě jiné zkušenosti a ten se Vám nehodí do "moderování" je řádně ubohé.


Poznámka mimo - jsem starší osoba a dáma (pracující) tak když už jste neměl tolik slušnosti mi normálně odpovědět do soukromé zprávy - netykajte mi. Je to řádně neslušné od Vás jako zástupce provozovatele. Nejsem Vaše přítelkyně a naštěstí ani nebudu.
Ing. Ľubomír Janoška
29.05.16,07:26
Problém je asi někde jinde ??????

Tento rukopis som už niekde videl, nový človek na porade, vyhliadne si tri roky starú tému a začne šľahať plamene.
Samozrejme, že má len jeden jediný príspevok.
Pane je to Váš názor a respektuji ho. Nemám ve zvyku se do diskusí zapojovat kvůli lidem jako Vy a paní Arizonka.Proto je logické, že profil je založen krátce. O porada.sk jsem se dozvěděla jen na základě informace od mé kámošky, která to během mé návštěvy dala do počítače. V tuto chvíli je nás více z řad jeho absolventů, co se snažíme pana Igora postavit na nohy. Více lidí, co si myslí, že i když pár věcí posral zaslouží si šanci. Jako lektor fungoval 9 let pane bez problémů. O tom, co způsobilo průlom víme do podrobna také a sami si klademe otázku jak bychom reagovali my. Nic není černé ani bílé. Nikdy nevíte, zda se nedostanete do podobné situace také.
Připravujeme zároveň řešení, aby se tyto věci daly do pořádku. Informace o tom přímo na profilu uveřejním já, nebo přímo pan Igor.

Strápňujete sa. Vaše účinkovanie snáď môže byť účinné niekde inde. Na tomto fóre nie.
arizona
29.05.16,10:41
A akú šancu na odškodné dostali ľudia, ktorý podvodom obral o peniaze? Každý je zodpovedný za svoje činy.

V nahlásení si mi písala niečo o ochrane osobných údajov. Ja tu žiadne osobné údaje v téme nevidím. Ak myslíš to meno a adresu, tak tie sú dostupné na obchodnom registri:

http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=124136&SID=2&P=1

Aj fotku ten pán podvodník zverejnil sám na svojom facebookovom profile, ktorý medzitým stihol vymazať, aby ho nikto nenašiel.

Téma tu zostane, ako moderátor nevidím dôvod ju zmazať. A neviem kto si ty, možno jeho komplic, alebo samotný Ján Zeleňák. Ľudia majú právo písať recenzie na firmy, s ktorými mali obchodný vzťah a najmä s takými, ktoré ich obrali o peniaze.

Neviem, na akom profile chceš zverejniť informácie o tom, ako to chcete dať do poriadku. Ak v tejto téme, tak to len vítame. Aj preto by mala zostať otvorená, aby sme vedeli, ako to vyriešite.



Drahý pane Chobote,
nejste soudní orgán ani policie a právo "recenze" je jedna věc, nedodržení zásady prezunce neviny druha. Pokud jsem já psala Vám hlášení tak slušnost káže odpovědět do soukromé zprávy a zvláště pokud jste "moderátor" . Na rozhodnutí o případné vině / nevině jsou soudy a ne Vy ani Já.
A na to nazvat někoho podvodníkem jsou také soudy a ne Vy a ne Já. Jste moderátor - ale sám porušujete zákon v tuhle chvíli, sám podporujete Vašim řkonáním porušení zákona. Nejsme v KLDR a na dané vyjádření má nárok maximálně soud a jiné k tomu určené orgány. Ne Vy, ne Já a né anonymové v diskusi. A co se týče fotografie - sám si doštudujte zákon.

A někdo kdo se veřejně pochlubí, že si dal napsat práci? Pokud práci do práce, porušil smlouvu se zaměstnavatelem - posouvá bez jeho souhlasu lze citlivé informace. Pokud studijní práci - je to pro mě svině, která se řídí heslem "Zloděj křičí chyťte zloděje". Podvést zaměstnavatele, že práci jste dělali vy, nebo podvést školu, případně akademický senát, že studijní práci jste dělali Vy - je svinstvo a pochlubit se na webu už absolutní drzost. To Vám nevadí, že tam máte možná přímé přiznání z jiného průšvihu? A ještě drze, na webu? Bez komentáře.

Jedna věc je pane Chobote právo na názor, ale zákon platí pro všechny včetně Vás.Já jsem jen projevila jinej názor na který mám také na základě osobní zkušenosti právo. Fotografie dotyčného pána je jeho osobním majetkem, je na základě ní stotožnitelný a dokud nerozhodnou úřady Vaše reakce není namístě. Nezamyleli jste se nad tím, že když pan podniká od roku 2003 http://www.zrsr.sk/zr_vypis.aspx?ID=2&V=A a první reakce jsou až v roce 2012 negativní, že nemusí být všechno černé, nebo bílé? A označit mě za komplice jen za to, že mám jinej názor na základě jiné zkušenosti a ten se Vám nehodí do "moderování" je řádně ubohé.


Poznámka mimo - jsem starší osoba a dáma (pracující) tak když už jste neměl tolik slušnosti mi normálně odpovědět do soukromé zprávy - netykajte mi. Je to řádně neslušné od Vás jako zástupce provozovatele. Nejsem Vaše přítelkyně a naštěstí ani nebudu.

A ako mame vediet ze ste starsia osoba? A ze dama? Z prispevkov to tak nevyzeralo :D

Mohli by ste vediet, ze tykanie je na nete uplne bezne. A na Porade taktiez. Tiez sme tu rozne vekove kategorie,ale tykanie tu nikto nepovazuje za neslusne,skor za priatelske.

Neviem o co vam ide, kedze ste tuto temu, ktora uz bola davno zapadnuta prachom v archive vytiahla znovu na svetlo.
A zacnete chrlit okolo seba hromy-blesky a vyhrazat sa. Chcete tym umlcat vsetkych tych ludi, ktori sem napisali nemilu skusenost s tymto panom?

Mila pani,ako vy nazyvate ludi, ktori zoberu peniaze za tovar,ci sluzbu a nakoniec ju nedodaju? U nas sa tiez nazyvaju podvodnici a zlodeji...
...a vykam vam ,ked si na to tak potrpite :-)
TimmyNg
16.06.16,16:48
Zdravím všechny. Chtěl bych se podělit o zkušenosti s touto osobou. Ze začátku jsme se domluvili na doučování, všechno bylo ze začátku opravdu skvělý, byl jsem nadšený z pana Igora. Začal jsem o něm říkat všude, jak moc jsem rád, že jsme na něj s kamarádem narazili a jak moc nám pomáhá s učením. Co se týče domluvy na doučování a dodáním služby, nebyl žádný problém, avšak jsem začal byl skeptický ohledně učebního materiálu, který nám pan Igor poskytl a ze kterého jsme se učili. Říkal jsem, že to nestačí, jelikož škola po nás vyžaduje mnohem víc věcí než to, co nás pan Igor učí. Neustále nás přesvědčoval, že je to v pohodě a že to stačí. Od té chvíle jsem začal ztrácet důvěru a tak jsem zadal "Igor Bartoš podvodník" do Googlu a vyskočila mi tahle diskuze. Řekl jsem mu o ní a on mi vysvětlil, že to na něj nějaký jeho klient v minulosti ušil, protože byl nespokojený. Vypadal věrohodně...
Od pana Igora jsme si objednali ještě další službu, za kterou jsme dali zálohu. Nedávno nám ale přišel mail, že okamžite odstupuje od smlouvy a že nám zálohu vrátí do 45 dnů přes poštu. Vůbec nevím co zkouší. Jedna část ve mně věří, že může být pravda, co řekl. Avšak se více přikláním k tomu, že mu nevěřím. Pokud dostaneme s kamarádem peníze zpět, tak usoudím, že nějaká poctivost v něm je. A když ne, je to podvodník a cokoliv nám řekl, byly pěkný kecy.
Dám vám vědět, jak to dopadlo ...

Zatím se mějte hezky ! :)
hale
16.06.16,17:39
Tak ja som po vyše 4 rokoch svojich 27 eur ešte nedostala.... A nie je to nič "ušité", je to fakt. Išlo o firmu TOP SMART z BA, meno "zodpovedného" neviem. :-(
TimmyNg
17.06.16,08:23
A Vam slibil, ze vrati penize ?