smajloooo
18.06.12,15:47
Ahojte zaujímalo by ma ako sa vyhnem colnej kontrole pri dovoze v Číny, viem že balíky s názvom gift alebo so sumov pod 22€ neotvárajú ale už aj to je blbosť lebo to prekukli. Nakupujem pre seba a rodinu asi 10ks rayban /som kupil) balené po 2ks váha balíka 0,3kg (nekúp viac kusov ked to je pekná napodobenina za 7€ kus...) a velkost malinka krabička má to gift na sebe, 5x mi dosiel balík no posledné 2balíky nedosli boli pozastavené na colnej pošte a kedze to je fake a na colnici mi povedali ze ak to chcem dat na colné konanie že to pojde na kontrolu originality do rayban centra tak som sa zriekol zásielky Ako sa vyhnút tomuto problému? Majú ma už v databáze že tohto zásielku musíme otvoriť? ĎAKUJEM Krásne za radu :)
avalik
18.06.12,14:01
mimotemy etiketa porady: 14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.
misomiso
20.06.12,18:44
Aj keby sme ti zrovna chceli poradit, tak sa to neda. To je, ako keby si sa pytal, ako sa vyhnut bezpecnostnej kontrole na letisku.

Tie kontroly falzifikatov pri importe maju svoj vyznam a nastastie ich stale sprisnuju.