lofr
19.06.12,17:59
Kupujem ten z Billy, stoji 16,60/kg, co je velmi dobra cena.
Ochutnaval som ho spolu s tymi drahsimi za 21-25 eur, aj z talianskeho shopu, a prakticky ziaden rozdiel. Mozno trochu lepsi bol ten za 25 eur z talianskeho shopu, ale v jedle sa to nespozna, iba ked sa kostuje priamo. A rozdiely neboli velke, obidva syry boli perfektne.
Pozna nebodaj niekto nejaku lepsiu a lacnejsiu moznost? Lacnejsie som ho uz nenasiel. Velmi mi ten syr chuti ale fakt ze ide dost do penazi.

Skusal som aj eidam, ale nic moc, to uz v cestovinach aj rizote dost poznat. Ine tvrde syry su tiez vacsinou okolo 15 a viac, tak to si uz vzdy poviem, ze radsej zoberem Grana Padano.
Indeed
19.06.12,16:23
Tak vycestuj do talianska , tam maš v marketoch rozne akcie a možno
si kupiš ten syr o niekoĺko eur na kile lacnejšie.....

Hovorím MOŽNO, lebo aj v Taliansku su ceny potravín vysoké, možno najvyššie z celej EU
Silvernola
19.06.12,19:34
Kupujem ten z Billy, stoji 16,60/kg, co je velmi dobra cena.
Ochutnaval som ho spolu s tymi drahsimi za 21-25 eur, aj z talianskeho shopu, a prakticky ziaden rozdiel. Mozno trochu lepsi bol ten za 25 eur z talianskeho shopu, ale v jedle sa to nespozna, iba ked sa kostuje priamo. A rozdiely neboli velke, obidva syry boli perfektne.
Pozna nebodaj niekto nejaku lepsiu a lacnejsiu moznost? Lacnejsie som ho uz nenasiel. Velmi mi ten syr chuti ale fakt ze ide dost do penazi.

Skusal som aj eidam, ale nic moc, to uz v cestovinach aj rizote dost poznat. Ine tvrde syry su tiez vacsinou okolo 15 a viac, tak to si uz vzdy poviem, ze radsej zoberem Grana Padano.


ČTCHBP (čo tým chcel básnik povedať)?
lujza.j
19.06.12,20:19
kupujem tento v At, majú dva druhy jeden mladší a druhý starší
http://www.lidl.nl/static_content/lidl_nl/images/NL/NL_19397_30_b.jpg
avalik
19.06.12,20:51
hubatá
19.06.12,21:16
Ja kupujem bryndzu, nezaujíma ma či majú Taliani robotu, ale záleží mi na tom, aby ju mali Slováci. Taliani nech si nechajú svoje padano, olivy aj paradajky a nevozia nám svoje potraviny po diaľniciach do eurobordelov. Každý národ si hľadá obživu čo najbližšie k svojmu bydlisku. Keby nebolo toľko diaľníc a zabraného územia hyperbordelmi tak by mali aj medvede kde žiť a nemuseli by ich strieľať.
Slayer666
20.06.12,00:06
Ja kupujem bryndzu, nezaujíma ma či majú Taliani robotu, ale záleží mi na tom, aby ju mali Slováci. Taliani nech si nechajú svoje padano, olivy aj paradajky a nevozia nám svoje potraviny po diaľniciach do eurobordelov. Každý národ si hľadá obživu čo najbližšie k svojmu bydlisku. Keby nebolo toľko diaľníc a zabraného územia hyperbordelmi tak by mali aj medvede kde žiť a nemuseli by ich strieľať.

No lenze na rozdiel od tej ''bryndze'' v obchode (kt. je aj tak casto polska), tieto talianske syry su kvalitne produkty. Ja napr. chcem ich syry aj olivy, akurat paradajky nie - tie musia byt odtial. Nikto ta predsa nenuti kupovat nic, co nechces, tak na co bol ten prispevok dobry?mimotemy
osky
20.06.12,17:15
sice rozoberate Grana padano,ale to je len lacnejsia a slaba obdoba praveho parmezanu-parmigiano regiano.
neviem ohodnotit rozdiel,lebo ja parmezan nelubim,pachne mi a tak som neochutnala.
ale viem ze taliani jednoznacne kupuju toto a nie grana padano-to kupuju neznalci a pristahovalci-aspon takto mi to bolo povedane viacerimi talianskymi znamimi a vzdy som v domacnosti videla parmigiano,nie granu.je fakt,ze parmigiano je velmi drahe...
lofr
20.06.12,19:11
ČTCHBP (čo tým chcel básnik povedať)?

Basnik tym chcel povedat, ze medzi tymto dvoma nenasiel ziaden rozdiel, okrem toho,
ze jeden stoji 16,60 euro/ kg a druhy 24 euro /kg.
Cize, moze to byt dost zaujimava informacia pre ludi, ktori kupuju GP a pritom prehliadli ten z Billy... je totiz za rovnaku cenu, ale ma 300g namiesto 200g, takze si myslim, ze vela ludi si na zbezny pohlad neuvedomi, za ako dobru cenu vlastne je a platia zbytocne o 50% viac.
Zaroven sa pytal, ci niekto nepozna nejaku inu lacnejsiu nahradu, ktora by bola dost podobna kvalite GP.
Zaroven chcel rozprudit debatu o syroch, kedze cez vyhladavanie nieco take nenasiel.

Pre hubatu - Slayer ti to spravne pise. Grana Padano je chutovka, nie zakladna potravina. Tie by sa mali jest hlavne Slovenske, suhlasim. Ale to neznamena, ze by sa nemalo pouzivat absolutne nic zo zahranicia. Som zvedavy, ci teda napriklad aj kurkumu alebo nejake korenia z Indie tak ostro odmietas, alebo ryzu... lebo ak nie, tak si odporujes.
Slayer666
20.06.12,23:12
Pokial ide o parmigiano-reggiano (alebo ako experti na komolenie, tvorcovia otazok z Riskni milion, pisu, parmiggiano regano), ide o to, ake je dozrete (1 rok az po 3 roky). Predpokladam, ze to, co kupujem ja v Kauflande, ktore stoji 20€/kg, je asi menej prezrete. Ale je to o nieco lepsie ako padano (btw. pokial viem, tak grana je tento druh syra, t.j. aj parmigiano je grana, len sa volaju podla ineho mesta).

Teraz je v lidli akcia na pecorino romano, 12€/kg, co je brutalna cena. Maju aj pecorino sardo, ktory sa autenticky pouziva na janovske pesto. Ale ta rimska varianta mi viac chuti a ta zivila uz rimskych legionarov. Je podstatne ostrejsi, prezretejsi, vyrazne ovci, a ma dost vela klasickych receptov, hlavne cestoviny - spaghetti alla carbonara (co je jediny spravny syr na carbonara a nase restauracie by si to mohli uvedomit), bucatini all'amatriciana (tradicne mast, aj ked dnes castejsie olivovy olej, cibula, cili, lalok pripraveny ako slanina, paradajky - hlavne od jula, ked su san marzano paradajky v sezone, tie su bez konkurencie), tonnarelli cacio e pepe (len pecorino, trochu vody a vela cierneho korenia, ale na domacich cestovinach), su asi najznamejsie.
Slayer666
20.06.12,23:15
sice rozoberate Grana padano,ale to je len lacnejsia a slaba obdoba praveho parmezanu-parmigiano regiano.
neviem ohodnotit rozdiel,lebo ja parmezan nelubim,pachne mi a tak som neochutnala.
ale viem ze taliani jednoznacne kupuju toto a nie grana padano-to kupuju neznalci a pristahovalci-aspon takto mi to bolo povedane viacerimi talianskymi znamimi a vzdy som v domacnosti videla parmigiano,nie granu.je fakt,ze parmigiano je velmi drahe...

Ochutnaj.:)
lofr
21.06.12,12:19
Ale ta rimska varianta mi viac chuti a ta zivila uz rimskych legionarov. Je podstatne ostrejsi, prezretejsi, vyrazne ovci, a ma dost vela klasickych receptov, hlavne cestoviny - spaghetti alla carbonara (co je jediny spravny syr na carbonara a nase restauracie by si to mohli uvedomit),

Nase restauracie by si toho mali uvedomit strasne vela. Chyba tu viac ludi ako ty, co uz ked takmer vzdy sa hore naseru vypatlane hlavohrude...

Parmezan som chutnal, a musim uznat, ze mi chutil viac ako Grana Padano. Chutnal som ho uz dva krat, jeden krat v talianskom shope a ten bol fakt ze dobry. Bol akoby menej slany, a mal taku viac mliecnu, maslovu aromu. Fakt ze do cestovin sa hodil viac, aj ked... tu si opat trufam povedat, ze pokial niesu tie cestoviny ciste z olejom, ale je k tomu aj omacka, malokto rozozna, ci mu to posypali grana padanom alebo parmezanom.

Bohuzial parmezan je vacsinou az prilis drahy (30euro/kg), a mne uz vlastne vadi aj tych 16,60/kg, ja by som najradsej nasiel nieco za tych 10-12eur/kg. 30 eur/kg za parmezan nedam, ked rozdiel v cestovinach oproti grana padano za 16,60 je minimalny , urcite sa neoplati takmer dvojnasobny priplatok.
hubatá
21.06.12,14:52
Z Lidla nie je nič kvalitné: stačí keď vidím tie kvantá zásob potravín aby ušetrili na preprave - to nemôže byť čerstvé!!!!
Slayer666
21.06.12,16:20
No hej, ale keby aspon tie, co sa hraju na talianske, prestali pouzivat pesto z flasky a vlastne vsetky ostatne omacky z flasky a aspon tie lasagne preboha keby urobili poctivo a tiez to ragu, tak by to bol dobry zaciatok. Zeby sa aspon tie najvacsie absurdity nediali. Ved si to predstav - ''my sme talianska restauracia blabla, pridte k nam ochutnat autenticku taliansku kuchynu a vneste do svojho zivota trochu talianskeho slnka'' (alebo podobne zvasty) a potom ''bojim sa opytat, ale to pesto robite v maziari?'' - ''no to je uz hotove'' - ''z flasky?'' - ''uhm''. To je nieco, co nedokazem pochopit.

Samozrejme, ani ja nedam 30€/kg za parmezan, a je pravda, ze ak je omacka aspon trochu komplexnejsia, tak ten rozdiel tazko zbadat. Na druhej strane, aspon pokial ide o cestoviny, pecorino je lacnejsi a rovnako uzitocny. Hlavne teraz v lete, lebo on ide najlepsie k tym vyraznym ''omackam'' od Florencie na juh, a tam je sezonna zelenina ako paradajky, baklazany, cukety atd. nevyhnutnost. Cize ja niekedy mam ten a inokedy zas parmezan z Kauflandu.
lofr
22.06.12,20:46
Teraz je v lidli akcia na pecorino romano, 12€/kg, co je brutalna cena. Maju aj pecorino sardo, ktory sa autenticky pouziva na janovske pesto. Ale ta rimska varianta mi viac chuti a ta zivila uz rimskych legionarov. Je podstatne ostrejsi, prezretejsi, vyrazne ovci, a ma dost vela klasickych receptov, hlavne cestoviny - spaghetti alla carbonara (co je jediny spravny syr na carbonara a nase restauracie by si to mohli uvedomit), bucatini all'amatriciana (tradicne mast, aj ked dnes castejsie olivovy olej, cibula, cili, lalok pripraveny ako slanina, paradajky - hlavne od jula, ked su san marzano paradajky v sezone, tie su bez konkurencie), tonnarelli cacio e pepe (len pecorino, trochu vody a vela cierneho korenia, ale na domacich cestovinach), su asi najznamejsie.

Ochutnal som teda Pecorino Romano, ale samotny ma vobec neoslovil. Kazdy mame ine chute. Nenasiel som ho v Lidli za 12/kg, tak som ho normalne skupil v terne za 20/kg, ze okostujem. Mne asi ta ovcia prichut vadi. Vlastne, aj na bryndzi mi vadi, ale co sa tyka ovcich vyrobkov, radsej nez tento syr by som si s tou prichutou dal bryndzu alebo obycajny nesoleny makky syr. Nevadi, treba vyskusat, iba tak zisti clovek, co mu vlastne chuti. :-)
Este ho vyskusam v cestovinach, v jedle... ono, v jedle to moze produkovat ine chute, a bude to uplne ina kapitola.
lujza.j
22.06.12,21:23
ja kupujem v At Lidli...som spokojná ...žiadne poľské výrobky..
KoxXxo
22.06.12,21:55
A ja mám najradšej slíže s kyslou kapustou.
lofr
23.06.12,08:10
A ja mám najradšej slíže s kyslou kapustou.
Tie slize tam iba zavadzaju. ;-)
lofr
29.09.12,20:56
R.I.P Billa Grana Padano.

Zo 16 eur na 20...

(ale dnes ho mali k akcii za 15,50, tak som este zobral ;-))
skocdopole
30.09.12,14:48
Já kupuju na http://www.chefparade-warehouse.cz/detail-produktu/33/grana-padano-500-g. Naprostá spokojenost! :) ale pro slováky asi horší dostupnost, nevím jak je to s poštovným. Patří to pod školu vaření Chefparade, která má pobočku také v Bratislavě, tak možná by to šlo vyzvednout i zde. Kdyžtak stránky jsou www.chefparade.sk
jemo
24.07.15,14:10
Formaggio duro Gran Mulino je tu teraz v akcii za € 5,49 za kg. Na Slovensku máme všetko predražené. V taliansku sú vačšinou lacnejšie potraviny až na tie čo u nás buď niesú alebo sú rovnako drahé.
arizona
24.07.15,14:36
A kvoli tomu,aby si nam to oznamil,si vytiahol staru temu z archivu? A z akeho dovodu este aj vykrikujes a menis prednastavenu farbu pisma?