NemoSK
19.06.12,18:09
Zdravim. Prosim vas,da sa nejako dopatrat ci ma firma pridelene EORI cislo,a ked tak ake? Pretoze som kupil s.r.o ale nic k tomuto som nedostal,a pridelenie noveho sa trochu komplikuje kedze nemam ani potvrdenie o DIC (tu ruzovu karticku)zatial. A celkom to hori.. Vdaka
Economic
21.06.12,13:09
To bol teda dobrý predajca, keď ti neposkytol základné informácie. Prečo myslíš že tá firma by mala mať pridelené EORI ? Už dovážala tovar zo zahraničia ? Ako to, že ti neodovzdali aj Osvedčenie o pridelenení DIČ a IČ DPH ? Minimálne ak sa menil okres sídla, tak aspoň fotokópie dokumentov. Toto tam malo byť.
Ťažko hasiť teraz po niekom čo založil oheň.
NemoSK
21.06.12,22:40
Uz to je v pohode,tie dokumenty boli nakoniec v krabici s ostatnymi dokladmi ale uplne inde ako bolo uvedene v zozname odovzdanych dokumentov.To ci ta firma mala eori som prave nevedel a potreboval som zistit ci ho ma,pretoze som menil nazov sro a urychlene som potreboval aj to eori cislo kedze mi na colnici stal tovar.A s inym nazvom a starou kartickou o prideleni dic boli celkom problemy pri ziskavani eori,tak som dufal ze tam uz nejake bude a tym sa to cele urychli. Mimochodom,keby mal niekto podobny problem, tak to eori cislo je vacsinou totozne s ic dph,tak si to moze dohladat na stranke colnej spravy.