mimus11
19.06.12,20:37
Mili poradaci, mam taky problem a neviem co s tym. Mam eshop a obchodne podmienky samozrejme na nom. Pri googlovani som nasla jeden obchod kde sa predava podobny tovar a maju skopirovane moje obchodne podmienky. To ale nie je to co ma tak rozhorcilo, ma ich poupravene...ale to ze pri akomkolvek spomenuti firmy.ochodu je neprepisany moj nazov obchodu a moja mail.adresa!! Co ma ale dorazilo uplne je fakt, ze ja predavam originalny tovar...a tamten obchod napodobeniny - FM !! Hrozim sa toho, ze ak si niekto klikol na tie obchodne podmienky a preklikol sa na mna, ze si moze mysliet ze ja som ta ista firma a na stranke predavam FM parfemy! A toto sa mi predychava najtazsie, pretoze predavam originalny tovar od certifikovanych dodavatelov. Poradte mi prosim co s ty..Asi pred polrokom som zavolala na to cislo a brala som to este sportovo, ze som ich upozornila a verila ze to zmenia. Pan sa somnou moc nebavil a polozil, ale myslela som ze je to vybavene. Ale s hrozou som zistila teraz, ze je to tam stale aj po pol roku.Uff. Co s tym prosim Vas?
D.Halas
20.06.12,05:31
Dobry den,

na tuto temu som uz niekolkokrat pisal, ze dana osoba Vam v skutocnosti skor len pomaha, pretoze google kopirovane texty penalizuje a samozrejme, cez obchodne podmienky sa k Vam mozu dostat ludia, co chceli nakupovat tam.
Jediny problem by som videl prave v asociacii Vaseho obchodneho mena s napodobeninami, v tomto pripade bude asi lepsie sa obratit na pravnika.
arizona
20.06.12,05:57
Ak predavaju falzifikaty, zneuzivaju a poskodzuju na to tvoje tvoje meno,obrat sa na colnu spravu
http://www.colnasprava.sk/wps/portal/!ut/p/.cmd/cs/.ce/7_0_A/.s/7_0_VE/_th/J_0_9D/_s.7_0_A/7_0_FL/_s.7_0_A/7_0_VE
miro2111
26.06.12,10:36
V akom zmysle myslíš že sa to penalizuje???
miro2111
26.06.12,10:36
V akom zmysle myslíš že sa to penalizuje??
D.Halas
26.06.12,10:38
Penalizuje hlavne zhorsenim pozicii vo vyhladavani.