bambussa
19.06.12,20:53
Ahojte, chystáme sa tento rok do chorvátska s rodinou a chcela by som vas poprosit o radu a vase skusenosti - chceli by sme ist na nejake miesto, ktore je najdalej v severnej dalmacii a ktore je mimo velkych turistickych centier, co fakt nemusime su preplnene plaze, nevadia nam male plaze, klud a pokoj, male dedinky, malo ludi, nevadia nam kamienkove plaze. Chceme proste len lezat na plazi a citat knihy a odpocivat :) a ak by to nahodou bolo do 10 km od nejakeho zaujimaveho alebo tursitickeho centra aby si aj druha cast zajazdu prisla na svoje, tak by to bolo super. dakujem vopred za tipy a recenzie :)
duggle
12.07.12,19:19
dobrý večer, už ste našli ubytovanie? my musíme zo zdravotných dôvodov zrušiť ubytovanie a tak vlastne "našu" dovolenku posúvame ďalej, čo ma veľmi mrzí no stalo sa......... ide o termín od 18.08 do 26.08 - 460,00 EUR. je 100 m od mora, tichá dedinka v blízkosti Umagu, apartmán je nový 3 ročný, gril, parkovanie v cene, pri dome, 2+2 /spálňa, obyvačka/, kuchyňa, domáci je super, už sme tam boli preto sme chceli ísť znovu. mále pláže, kľud /my sme zabudli foťák, večer sme ho tam našli..../málinko ľudí. my sme pláže striedali tiché pri bydlisku a potom v Umagu, Poreči, tam sú tobogany, zábavné centrá.... ak by ste mali záujem viac by som popísala do emailu , prípadne dala fotky a iné info.