marekv81
20.06.12,08:34
Zdravim
,
Viete poradit nejaku agenturu, ktora poskytuje dovolenkove pobyty pre sigle/slobodnych?
Chcel by som ist niekam k moru, len momnetalne nie je s kym...
... na destinacii velmi nezalezi..viem sa prisposobit...
casovo : koniec jula, august, september....
odlet/ odchod: Kosice

Vdaka

S pozdravom,

Marek
arizona
20.06.12,07:00
Shin
20.06.12,08:51
Ahoj Marek, a potrebuješ ísť s cestovnou kanceláriou? Dnes je neobmedzený počet možností vycestovať von sám, lacnejšie a so zaujímavejším programom. Si muž, takže je to pre Teba jednoduchšie, ako pre ženu :) Či problémom je jazyk, dohovoriť sa?
Braňo
20.06.12,08:57
Ja osobne nevidím problém ísť cez akúkoľvek cestovku-samozrejme doplatok za jednomiestnu izbu je drahší, avšak pri poznávacích zájazdoch to považujem dokonca za výhodu.
Shin
20.06.12,09:03
Preto som sa ho pýtala na jazyk. Ak nie veľmi zbehlý v cudzom jazyku, jedno či ENG alebo GER, nie veľmi príjemné túlať sa po svete sám, ked sa nevieš dohovoriť. Potom Ti ostáva cestovka. Ja osobne ich nepreferujem, nie som typ, ktorý zaplatí all inclusive za to, že je zavretý dva týždne v nejakom hotelovom komplexe a z danej krajiny vidí akurát len obsluhujúci personál. Ale každý sme iný a inak si predstavujeme dovolenku v zahraničí. Pri poznávacích zájazdoch je to samozrejme troška iné, ale aj to závisí od cestovky, aký servis vlastne dostaneš za svoje peniaze.
marekv81
20.06.12,10:46
zdravim,

s jazykom nie je problem, rozpravam anglicky.
chcel by som dovolenku kde idu vacsinou mladi ludia a nie dom dochodcov alebo rodiny....
bromid
20.06.12,10:57
takze sa chces zoznamit s nejakou peknou cicou :D
marekv81
20.06.12,11:27
nebranim sa tomu...;-)