Roman804
20.06.12,09:03
dobrý deň znova mám problém s naším trénerom vid http://www.porada.sk/t191570-zodpovednost-ucitela-na-skolskom-vylete.html ,takže sme sa rozhodli,že náš 8 ročný syn radšej vystúpi z karate klubu a kedže sme dali za sústredenie, ktoré bude v auguste 200 eur zálohu,chceli sme ju naspäť výpoved sme dali presne dva mesiace od nástupu na sústredenie, pán trener to odmietol, stým že on už má na to sústredenie náklady a ponúkol mi 120 eur,čo som ja odmietol s tým, že dva mesiace vopred je dosť dlhý čas na výpoved, ale nakoniec mu vravím,že zatiaľ nemal náklady na ubytovanie-ked aj dal nejaký zálohu,tak mu vravím,že neverím,že ked v hotely povie dva mesiace vopred,že ich bude menej,že musí zaplatiť aj za tých čo neprídu,nemal náklady na stravu,dopravu a pod,a vraj dal vyrobiť nejaké tričká a šiltovky,tak nech ukáže faktúry a svoju časť mu odrátam,no ukázať ich nechcel a skôr ani nevedel,nakoniec sme sa ústúpil na 180 eur a to sme s manželkou povedali,že nech je pokoj,este mu vravím,že s nejakými výstupmi musí rátať,že niektoré dieťa môže aj ochorieť,tak proste nejaké storno poplatky a podobne,on na to,že sa mu to ešte nastalo. A vzdy dookola spomínal,že sme podpísaly záväznú prihlášku,no ja mu na to,že každá zmluva sa dá vypovedať,nakoniec syn ide do tábora kde je storno poplatok 5 eur pri zdravotných a aj závažných rodinných dôvodov a iba bez dôvodu sú storno poplatky 30 dní pred nástupom50% a100% v den nástupu.Čo vy na to? dakujem