matej85
20.06.12,16:36
Zdravím, chcel by som vedieť akým spôsobom vymáhajú pohľadávky firmy, ktoré sa týmto zaoberajú, ich knowhow. Akými legálnymi pákami sa dajú vymáhať dlhy?Ak má niekto skúsenosť s takouto firmou, tak by sa mohol vyjadriť.
Economic
20.06.12,16:39
Myslíš, že ti niekto napíše celé knowhow vymáhania pohľadávok ?
Ja osobne nemám skúsenosť ani s jednou takouto firmou.
veronikasad
05.02.13,13:59
Dobry den, Ak mate zaujem riesit Vase pohladavky kontaktujte ma na sahulova@protourion.sk alebo na 0904244644.
Ak chceš ponúkať svoje služby, zadaj si bezplatný inzerát na Porade.
Braňo
05.02.13,14:14
[QUOTE=matej85;2088601]Zdravím, chcel by som vedieť akým spôsobom vymáhajú pohľadávky firmy, ktoré sa týmto zaoberajú, ich knowhow. Akými legálnymi pákami sa dajú vymáhať dlhy?Ak má niekto skúsenosť s takouto firmou, tak by sa mohol vyjadriť.

Ja mám osobnú skúsenosť s vymáhaním pohľadávok. Osobne odporúčam si naštudovať, čo všetko môžeš urobiť na to, aby si dostal peniaze. Určite zaberá psychológia. Pamätám sa, že lízingová firma pri nedoplatkoch nad tri mesiace nasadila papuču na auto, ktoré si mala zaparkované pred domom a mohla si sa naň pozerať. Samozrejme všetko mali ošetrené v zmluve. Pri takomto type vymáhania rýchlosť platenia bola takmer okamžitá...

Určite platí to, že musíš vedieť, čo môžeš a čo nemôžeš a hlavne klásť podmienky. Rečičky typu nám nezaplatili a nemáme peniaze pri profesionálnom vymáhaní nie sú argumentom.