Richard
15.02.06,11:36
Titul "Certifikovaný poraďák" som dočasne zrušil a bude nahradený novým.

Tento titul bol priďeľovaný Poraďákom s počtom príspevkov nad 2000.

Dôvod: Niektorí to mohli považovať za znak odbornosti
Barbara
15.02.06,11:19
Dôvod: Niektorí to mohli považovať za znak odbornosti[/QUOTE]


no ja som to slovo " certifikovaný" som si vysvetlovala tak, že ten PORAĎÁK je
výnimočný tým, že radí perfektne a preto si zaslúžil to slovko" certifikovaný".
ale veď je to " znak odbornosti" ----že sa v tom vyzná- či nie??
a akým slovom to bude nahradený??????? čo tak nahradiť -------"ZASLÚŽILÝ":rolleyes:
bepo
15.02.06,11:22
ale veď je to " znak odbornosti" ----že sa v tom vyzná- či nie??
a akým slovom to bude nahradený??????? čo tak nahradiť -------"ZASLÚŽILÝ":rolleyes:
Alebo ukecaný :D
andrej_rv
15.02.06,11:27
Titul "Certifikovaný poraďák" som dočasne zrušil a bude nahradený novým. :eek: ? . A to mi chýbalo už len nejakých 600 príspevkov..:mee: :D
Tweety
15.02.06,11:30
:eek: ? . A to mi chýbalo už len nejakých 600 príspevkov..:mee: :D A čia je to smola?:p
Beba
15.02.06,11:31
Alebo ukecaný :D
U mnohých to sedí !:D :D :D Tých treba presmerovať na šuťák ! :D :D :D
andrej_rv
15.02.06,11:33
A čia je to smola?Teraz Tvoja :D :D :D . Ja 1400 - ty 3000. Ja poraďák - Ty poraďák :D
ormika
15.02.06,11:36
Ja mám zase u niektorých pocit, že celý deň sedia len na porade :D
Zuzka
15.02.06,11:36
:eek: ? . A to mi chýbalo už len nejakých 600 príspevkov..:mee: :D

Andrej, som presvedčená, že Ty do novej Richardovej koncepcie budeš zaradený, napriek tomu, že Ti chýba tých niekoľko príspevkov, pretože Tvoje príspevky sú kvalitné, nezvykneš napísať "áno súhlasím" ... ale píšeš vždy k veci, takže majú dvojnásobnú hodnotu. ;) :)
... :mee: ... mne tiež zdruba toľko chýba :D:D
andrej_rv
15.02.06,11:45
.... Tvoje príspevky sú kvalitné, nezvykneš napísať "áno súhlasím" ... ale píšeš vždy k veci... Hej, napr. k lekárňam :D . Ale ďakujem, Zuzka :). A veď tých 2-tisíckárov nejako dobehneme ;)
Zuzka
15.02.06,11:51
Hej, napr. k lekárňam :D . Ale ďakujem, Zuzka :). A veď tých 2-tisíckárov nejako dobehneme ;)


... Andrej .... výnimky potvrdzujú pravidlá ...;) :) .... nuž ako záväzok by som si to mohla dať :D:D:D
Barbara
15.02.06,11:51
Ja mám zase u niektorých pocit, že celý deň sedia len na porade :D


no a keď máš ten pocit, tak to znamená že aj TY si celý deň na PORADE, Keď máš o tom prehľad. či nemám pravdu?? ale hádam tá poznámka Tvoja bola asi len zo srandy, že?????????,lebo
potom ako vieš kto je tu koľko?????
a podľa TEBA kde máme sedieť, keď chceme niečo sa dozvedieť, keď nie na PORADE????

tu sa dozvieš všetko,s čim si nevieš rady. či nie??
potom TY si tu z akého dôvodu,???:eek:
evina
15.02.06,11:56
Alebo ukecaný :D

Známkou ukecanosti je TOP 10 na šuťáku :):)
ormika
15.02.06,11:57
no a keď máš ten pocit, tak to znamená že aj TY si celý deň na PORADE, Keď máš o tom prehľad. či nemám pravdu?? ale hádam tá poznámka Tvoja bola asi len zo srandy, že?????????,lebo
potom ako vieš kto je tu koľko?????
a podľa TEBA kde máme sedieť, keď chceme niečo sa dozvedieť, keď nie na PORADE????

tu sa dozvieš všetko,s čim si nevieš rady. či nie??
potom TY si tu z akého dôvodu,???:eek:
Jasne že to bolo len zo srandy, načo by som tam dávala toho vycereného smejka? Ja som rada že som na porade, je tu veľa odborníkov, ktorí vždy ochotne a dobre poradia. Veď aj ja som tu celé dni a popritom pracujem. Ak viem tak poradím, ak neviem, som rada že mi niekto poradí. Vďaka vám všetkým!!!
evina
15.02.06,12:00
... Andrej .... výnimky potvrdzujú pravidlá ...;) :) .... nuž ako záväzok by som si to mohla dať :D:D:D

Zuzi snaž sa...mne už chýba len 100 :mee: a teším sa na nové, lebo novinky mám principálne rada :)
evina
15.02.06,12:08
Teraz Tvoja :D :D :D . Ja 1400 - ty 3000. Ja poraďák - Ty poraďák :D

Andrej toto je tak perfektné, že sa mi žiada napísať takýto zdvojený súhlas. Pridal si mi dobrej nálady do ďalších DP :):)
Manual
15.02.06,12:15
Andrej, som presvedčená, že Ty do novej Richardovej koncepcie budeš zaradený, napriek tomu, že Ti chýba tých niekoľko príspevkov, pretože Tvoje príspevky sú kvalitné, nezvykneš napísať "áno súhlasím" ... ale píšeš vždy k veci, takže majú dvojnásobnú hodnotu. ;) :)
... :mee: ... mne tiež zdruba toľko chýba :D:D
Ja to vidím tak, ako by si šanoval "patróny". Ale keď vystrelí, tak vždy do čierneho ....:D:D:D:D:D:D
účtovník 007
15.02.06,12:25
Známkou ukecanosti je TOP 10 na šuťáku :):)

TOP 10 je úplne zbytočné, lebo tých na prvých 4 pozíciách asi ťažko dobehneme!:) Stačilo by TOP 5.;) Vlaďa vydržať!!!!!!!!!!!!:D :D Andrej pridať!:D
STRELEC
15.02.06,13:27
Titul "Certifikovaný poraďák" som dočasne zrušil a bude nahradený novým.

Tento titul bol priďeľovaný Poraďákom s počtom príspevkov nad 2000.

Dôvod: Niektorí to mohli považovať za znak odbornosti
O.K. Richard. Myslím, že väčšina členov Porady sa s Tvojim názorom stotožní. Veď stejne máme asi každý svojich "certifikovaných". Aj bez prívlastku. Aj s nižším počtom príspevkov. To sa vďaka systému Porady pretriedi.
Jednou z mojich je napr. istý nick, ktorý som vo svojej začiatočníckej horlivosti v prvých dňoch na Porade v súvislosti s nejakým jeho príspevkom podozrieval, že len tak od boku strieľa. Po veľmi krátkom čase a "prieskume" príspevkov som zistil, ako som sa teda riadne mýlil a onen nick som "zaradil" do svojej internej skupiny TOP a certifikovaných. Chvíľku tieto veci trvajú, ale nakoniec k nim dôjde.
Na počet príspevkov sa ozaj nedá spoľahnúť. Hoci sú orientáciou. Veď na to vplývajú časové možnosti, možnosti prístupu k net-u, ukecanosť, možno úzka špecializácia nicku a asi kde-čo ďalšie. Niekto má relatívne málo príspevkov , ale zato perly.
V súvislosti s dolárikmi-bodíkmi-oceneniami-poďakovaniami som niekedy navrhoval "ukazovateľ", niečo ako súčin bodov-ocenení a počtu príspevkov.
Jozef Mihál
15.02.06,15:05
Milujem témy tohto typu.
abel
15.02.06,16:48
Tiež som si vytvorila svoj vlastný rebríček odborníkov a ak mám problém, tak
v problematike mzdy si pozerám príspevky iksypsilona, pri zahraničných príjmoch pánatohoatoho, pri zdravotných problémoch:D - teda so zdravotným poistením - príspevky nemenovaného dvestodvabodového pána :D a pod. a viem že od týchto poraďákov určite nájdem odbornú odpoveď aj bez toho, či sú certifikovaní. Svoje meno si buduje každý sám svojou odbornosťou a nie počtom príspevkov.
Richard
17.02.06,08:49
Problém je v tom, že ja som zriadením hodnosti "certifikovaný" nechcel pôvodne poukázať na odbornosť daných členov, ale viacmenej som to bral ako alternatívnu srandu k certifikácii účtovníkov ...

Samozrejme že množstvo príspevkov nemôže hovoriť o kvalite. Uvedomil som si však, že takéto označenie môže viesť k pochybeniu... tak som to zrušil.

asi toľko....