kattka.c
15.02.06,12:56
ahojte,
kde by som mohla kupit kvalitne latky na usitie svadobnych siat?
Najlepsie v KE a okoli, ale pojdem aj dalej ak to bude stat za to.
Prosim poradte.
Dakujem
smajlik
28.02.06,09:04
Ahoj! Ja Ti veru neviem odpovedat, ale sa pridavam k Tvojej otazke. Tiez by som si chcela dat usit svadobne saty, ale netusim, kde zohnat pekne latky???
Viera123
29.04.06,21:46
ahojte,
kde by som mohla kupit kvalitne latky na usitie svadobnych siat?
Najlepsie v KE a okoli, ale pojdem aj dalej ak to bude stat za to.
Prosim poradte.
Dakujem
Kattka.c, svadba už bola? Našla si si niečo, alebo si si nakoniec šaty požičala? Viem, že v Košiciach, myslím na Leteckej ul. (?) je jeden obchod s látkami...
Keď som bola v lete v Michalovciach, objavila som jeden skvelýýýý obchod s látkami, do obchodu som si dokonca dovliekla fotoaparát, aby som si látky odfotila a ukázala potom sestre (boli sme spolu na dovolenke na Šírave) lebo som sa nevedela rozhodnúť, aj keď sa samozrejme o svadobné látky nejednalo:D. A na bločiku od platenia som si všimla, že firma sídli v Košiciach na horeuvedenej adrese... /dúfam, že tam taká je:p/.
(Ale najnovšie si nosím foťák do obchodov častejšie a veselo fotím, keď sa neviem pre niečo rozhodnúť, lebo nie vždy sa mi podarí do obchodu dostať niekoho, kto by mi poradil... A takto sa môžem rozhodovať aj neskôr doma, keďže mám pred sebou tovar ako na "tanieri"...:DNiektoré predavačky majú z toho šou, niektoré si zvykli, ale zas úplný maniak nie som....:D)
kattka.c
13.06.06,19:50
ahoj, svadba uz bola. Bola to svadby mojej kamaratky. Nakoniec sme nasli taku latku po akej tuzila - surovy hodvab. :)
Na tu Letecku ulicu sa pozriem. Rada sijem a vediet o novom obchode s latkami sa vzdy hodi. Dakujem.
Paci sa mi aj ten napad s fotakom :p mozno niekedy vyskusam ;).

smajlik ako si dopadla ty? uz si po svadbe? zohnala si latku a dala si sit saty?