Patrik27373
24.06.12,05:35
Potreboval by som poradiť s jednou vecou ?? Jedna známa po 2 mesiacoch našla zamestnanie, má podpísanú dohodu o vykonaní práce a po 3 dňoch v práci utrpela pracovný úraz-zlomila si nohu na mokrej handre na zemi. Má nárok na preplatenie nemocenskej príp. nejakú náhradu zo strany zamestnávatela ??:confused:
KEJKA
24.06.12,03:48
nemocenské isto nie, ked ide o dohodu.
Platí si dobrovoľné odvody do SP?
Patrik27373
25.06.12,05:03
Neviem či si platí dobrovoľné odvody do SP- Myslím že bola vedená na úrade práce ako nezamestnaná, takže štát za ňu platil. Po tom úraze my spomínala že spisovali nejakú zápisnicu, nevedela my však konkretizovať o jakú konkrétne šlo. Je možné že by ju prepustili aj počas trvania PN ??
Xanti
25.06.12,06:27
Neviem či si platí dobrovoľné odvody do SP- Myslím že bola vedená na úrade práce ako nezamestnaná, takže štát za ňu platil. Po tom úraze my spomínala že spisovali nejakú zápisnicu, nevedela my však konkretizovať o jakú konkrétne šlo. Je možné že by ju prepustili aj počas trvania PN ??
Štát nezamestnaným neplatí odvody do SP, len do ZP.
veronikasad
25.06.12,06:36
Neviem či si platí dobrovoľné odvody do SP- Myslím že bola vedená na úrade práce ako nezamestnaná, takže štát za ňu platil. Po tom úraze my spomínala že spisovali nejakú zápisnicu, nevedela my však konkretizovať o jakú konkrétne šlo. Je možné že by ju prepustili aj počas trvania PN ??
Dokedy má uzatvorenú dohodu o vykonaní práce ? Aký druh práce na dohodu vykonáva ?
emma01
28.06.12,11:06
Dobrý deň, dobrovoľne nezamestnaný bez akejkoľvek dohody pracoval na stavbe a utrpel úraz. Vypomáhal kamarátovi a bola to len práca na dva dni, že sa jednalo o nelegálnu prácu je mu jasné. Po úraze má trvalé následky. Pár mesiacov nemá zaplatené ani ZP. Má v takomto prípade nárok na určité dávky zo SP?
veronikasad
28.06.12,11:21
Dobrý deň, dobrovoľne nezamestnaný bez akejkoľvek dohody pracoval na stavbe a utrpel úraz. Vypomáhal kamarátovi a bola to len práca na dva dni, že sa jednalo o nelegálnu prácu je mu jasné. Po úraze má trvalé následky. Pár mesiacov nemá zaplatené ani ZP. Má v takomto prípade nárok na určité dávky zo SP?
Ak nemal uzatvorené dobr.nem.poistenie, zo SP nemá nárok na žiadne dávky.
Ak splňa podmienky nároku na dávku v hmotnej núdzi, nech sa informuje na UPSVaR.
emma01
29.06.12,07:32
Ešte by som sa chcela spýtať, ak SZČO príjme do zamestnania FO na dohodu o vykonaní práce, musí takéhoto zamestnanca poslať niekam na školenie BOZP? Ak áno, v akom časovom horizonte musí toto školenie zamestnanec absolvovať? Čo v prípade, ak je tento pracovník prijatý len napr. na tri dni. Nie je postačujúce, ak dostane od zamestnávateľa ochrannú prilbu a pevnú obuv, plus laické poučenie, ako sa má chovať na stavbe? Ide o pomocné stavebné práce.

Vopred ďakujem.
erzet
29.06.12,08:07
Musí absolvovať školenie BOZP.
Prilba, obuv? Tu je na dohode či mu to dá zamestnávateľ, alebo či bude pracovať vo svojom.
Aj keď ide o jeden deň, musí ho zamestnávateľ (cez BOZP), minimálne informovať o rizikách na jeho pracoviskách, na pracoviskách, na ktorých bude pracovať (ako môže ohroziť ostatných zamestnancov a ako môžu oni ohroziť jeho) a podmienkach práce na jeho pracoviskách. Ide o to, aby vedel čo si má zabezpečiť (prilbu, obuv, alebo čo by mal dostať).
Prakticky, aj všetky návštevy firmy by mali prejsť cez BOZP, ale to je už pritiahnuté za vlasy.
Nerozumiem pojmu: "v akom časovom horizonte". Sú dve možnosti. 1. Školenie vykonať pred nástupom do práce. 2. Dĺžku školenia, rozsah a obsah má Váš technik BOZP.
emma01
29.06.12,08:26
Časovým horizontom som myslela to, že ak má zamestnanec dohodu o vykonaní práce len napr. na týždeň, či musí ísť na školenie ešte pred nástupom do práce, alebo ak je zamestnaný na dlhší čas napr. na mesiac, či môže ísť na školenie až v priebehu zamastnania. Vlastného pracovníka BOZP nemáme. Zamestnávateľ je len SZČO, ktorý momentálne nestíha prácu a potrebuje výpomoc na pomocné stavebné práce. Kedysi dávno keď som nastupovala do zamestnania ja, tak som na prvé školenie BOZP išla cca po mesiaci. Ale to už bolo ozaj veľmi dávno.
erzet
29.06.12,10:42
To nie je normálne. A čo keď sa stane úraz pred prvým školením, tak potom sa zamestnanec môže brániť: "ja? prečo? za čo? ja neviem. nevedel som".