zuzana cinova
24.06.12,08:54
Dobrý den, viete mi niekto poradiť,kde nájdem pokračovanie Svokrinej kuchyne??? Tuším som skončila na nejakej 32 strane a koniec....
:(
Melnick
24.06.12,06:58
Nenájdeš, ayya bola z Porady vylúčená. (Prečo? ........ ja už som to párkrát kritizovala. ) Žije si svoj život a píše na svoj blog. :):):)


A má sa výborne !!!!
zuzana cinova
24.06.12,07:04
Melnick a je nejaký spôsob,ako sa dostať na jej blog? Doteraz som nič lepšie nečítala...dala som to jedným vrzom včera do 23.55 som študovala a konca som sa nedočkala. Je to veľká škoda
Melnick
24.06.12,08:05
Melnick a je nejaký spôsob,ako sa dostať na jej blog? Doteraz som nič lepšie nečítala...dala som to jedným vrzom včera do 23.55 som študovala a konca som sa nedočkala. Je to veľká škoda

Tak, práve mi Ajka povedala, že blog je už neaktívny. A pokračovanie "Svokrinej kuchyne" už nikdy nebude. Prirovnala to k pleteniu svetra . Citujem skoro presne: je to ako naučiť niekoho pliesť sveter, naučiť ho hladko, obratko , ale ďalej musí sveter upliesť každý sám. :)
Indeed
24.06.12,08:20
Tak dajte nejaký link ....

a byť vylúčeny z porady zase nie je až taká tragédia...
Pikoška
24.06.12,09:13
Tak dajte nejaký link ....

a byť vylúčeny z porady zase nie je až taká tragédia...
Ani link nie je, ani ayya nie je. Je to priveľmi slušná a citlivá žena, navyše múdra, ktorá Porade odovzdala kus umu a srdca. A poznáš staré porekadlo? Urob psovi dobre, o....e Ti plot. Citlivý ľudia sa po vylúčení na Poradu už nikdy nevrátia. To len my, ošľahaný vetrom.:---
zuzana cinova
24.06.12,09:23
Tak vám veľmi pekne ďakujem a Ayyke ostávam s veľkým pozdravom a poklonou až po zem...včera som sa veľa naučila..teda hlavne hladko ,obratko....brala by som takého učiteľa
Melnick
24.06.12,17:41
Tak vám veľmi pekne ďakujem a Ayyke ostávam s veľkým pozdravom a poklonou až po zem...včera som sa veľa naučila..teda hlavne hladko ,obratko....brala by som takého učiteľa

Zuzanka, Tvoj príspevok som si dovolila preposlať mailom tej , ktorej tá pochvala patrí.
Melnick
24.06.12,18:09
Pikoš , mám Ťa pozdraviť......!!!!!!
zuzana cinova
24.06.12,18:11
Som rada ďakujem
Katka3214
24.09.12,14:06
Ak má niekto na ayyu akýkoľvek kontakt budem veľmi rada. Tak vysvetlené účtovníctvo som nikdy nikde nevidela, som začiatočníka a veľmi potrebujem pomoc. Ďakujem
Melnick
25.09.12,04:46
Ak má niekto na ayyu akýkoľvek kontakt budem veľmi rada. Tak vysvetlené účtovníctvo som nikdy nikde nevidela, som začiatočníka a veľmi potrebujem pomoc. Ďakujem
Som hnusná Katka,lebo môj komentár bude nepríjemný. Kontakt samozrejme mám a čo teraz?
Mám Ti ho azda dať? Mám ho vari zverejniť tu? To akú mienku máš o Ajiných priateľoch? :o
Melnick
25.09.12,07:18
Hmmm