miguel.santoro
25.06.12,15:55
Zdravím Vás. Je to kus divná otázka, ale ako ochrániť našetrené peniaze? S eurom to teraz vôbec nevyzerá dobre - dnes som čítal, že už aj Taliani zvažujú prestup k líre. Možno je to iba špekulácia, ale čo ak by to nastalo a euro by šlo k vode? Je lepšie zmeniť našetrené peniaze, za nejakú inú menu? Alebo kde, do čoho investovať? Akože nemám milióny na účte, ale ak by padlo euro, peniaze by rapidne stratili hodnotu. A prísť o dosť ťažko našetrené peniaze by som nechcel. Máte nejaký reálny nápad? Ďakujem :)
lubko6394
25.06.12,14:21
1.Zbrojný preukaz, zbraň, náboje.
2.Zlato, striebro,meď alebo akýkoľvek kov
3.Trvanlivé potraviny tesne pred panikou
mattto
25.06.12,14:27
Uz sa to tu rozoberalo x krat.
jahoszmsk
25.06.12,14:46
1.Zbrojný preukaz, zbraň, náboje.

cieľ je v Bruseli?
lubko6394
25.06.12,15:04
cieľ je v Bruseli?

Nie. Cieľ bude na mojom pozemku. To bude tá doba, keď nebude toho policajta, ktorý by ma prišiel zatknúť a ani sudcu, ktorý by chcel súdiť, a ani prokurátora ktorý by ma obžaloval. Čas sa akosi rýchlo kráti, dokonca rýchlejšie ako som si vo svojich čiernych úvahách predstavoval.
jahoszmsk
25.06.12,15:23
lubko6394
25.06.12,15:39
myslíš tento čas sa kráti?

http://countdown.free-and-online.com/?timer=2093&lan=cs

Vôbec nie. Otvor oči a pozeraj ako sa správajú naše " elity " : Čo môžeš ukradni dnes, zajtra môže byť neskoro, bez ohľadu na následky, či sa na to príde alebo nie, k tomu neriešenie Cigánov, zdanenie živnostníkov, zvýšenie platov sudcom, lekárom, sestričkám, výsluhové dôchodky...

Nie Cigáni sú neprispôsobiví - oni to dokonale zvládli. Tí čo sa neprispôsobili sme my, ktorí makáme, odvádzame a dúfame.

Úplne mimo témy: Nemohli by aj živnostníci a slovenské firmy dostať investičné stimuly ako tí zahraniční investori ? Dostať tak 30.000 Eur na každého zamestnanca by mi naozaj pomohlo...
jahoszmsk
25.06.12,15:43
Soták stimuly určite dostane, stačí byť sponzor pred voľbami.