Thomass24
25.06.12,19:41
Dobrý podvečer.
Chcem sa spýtať. Reagoval som na ponuku na brigádu na doma. Odoslal som žiadosť, ale v zápätí som zistil, že asi sa jedna o podvod a hneď som poslal žiadosť na zrušenie spolupráce. Odpovedali mi, že musím dodržať protokol a zaplatiť 15 eur ktoré by mi hne´d vrátili späť v opačnom prípade mi príde pokuta 30 eur. Bojím sa hlavne toho, že majú moju adresu a mohli by ju nejak zneužiť ak sa vážne jedná o podvod. Nevidím dôvod zaplatenia 15 eur ktoré služia na registráciu v systéme + dokumenty + školenie a nič z toho už nepotrebujem.
Ďakujem za odpoveď
ewita888
25.06.12,17:46
nič neplať, nemáš za čo... je to podvod, peniaze viac neuvidíš..
Thomass24
25.06.12,17:49
Tiež si to myslím, ale majú moju adresu a bojím sa že ju zneužijú. Dotyčný pán mi dal aj názov spoločnosti, ale aj to ômže byť len podvod.
ewita888
25.06.12,17:52
A ako ju zneužijú??? Adresy ľudí sú aj v telefonnom zozname.. neboj, oni len skúšajú, nemáš za čo platiť...
Thomass24
25.06.12,17:55
Ďakujem za odpoveď. A čo v prípade ak by mi vážne prišiel šek na vyplatenie pokuty ? Ako by som mohol zistiť, či sa jedná o podvod alebo nie ?
arizona
25.06.12,17:56
Aky protokol? Aka je to firma? Prihod link na nich...
Podpisoval si s nimi nejaku zmluvu o zaplateni? Ak nie tak neplat nic.
Thomass24
25.06.12,17:56
A ešte sa chcem spýtať, že ako sa berú takéto "dokumenty" písané vo worde a odoslané cez internet a bez podpisu ? Je to právoplatné alebo je to niečo s čím by na súde neuspeli ?
Thomass24
25.06.12,17:58
Ich protokol znie :
1. poslať žiadosť + 15 eur
2. odoslať žiadosť na zrušenie spolupráce,
3. peniaze sa mi vrátia späť.
Jedna sa o firmu VIP Slovakia a nie nepodpisoval som s nimi nič všetko som riešil cez internet. Jedine som im poslal žiadosť kde boli moje kontaktné údaje.
Dantess
25.06.12,17:58
A ešte sa chcem spýtať, že ako sa berú takéto "dokumenty" písané vo worde a odoslané cez internet a bez podpisu ? Je to právoplatné alebo je to niečo s čím by na súde neuspeli ?

V prvom rade sa s tebou nebudu sudit pre 30eur :D A v druhom rade je to jasný podvod. Proste spravia to s 10 000ľudmi a keď sa chytí aspoň 1000, tak sa im to už oplatilo.
pepsikova
25.06.12,17:58
Tiež si to myslím, ale majú moju adresu a bojím sa že ju zneužijú. Dotyčný pán mi dal aj názov spoločnosti, ale aj to ômže byť len podvod...

..no ak by dotyčný pán mal ešte problém a pýtal od teba peniaze, tak sa ho spýtaj, či ti za ne dal nejakú službu a ak, nech ti pošle faktúru za služby..
jahoszmsk
25.06.12,18:00
ak Ti poraďáci radia, že nič neplať, tak nič neplať.
Thomass24
25.06.12,18:03
Ďakujem za odpovede. Lenže stále keď sa ho pýtam začo mám platiť, tak sa stále vyhovára na ten ich protokol ktorý musí byť splnený. A ak mi príde vážne šek na pokutu mám ho ignorovať ?
ewita888
25.06.12,18:16
Nič si im nepodpísal, tak čo sa trápiš... ak sa ešte raz ozvú, vyhroz sa im ty a dajú ti pokoj... prípadný šek hoď do koša, oni ti nič nemôžu... a netráp sa, nemáš prečo...
marjankaj
25.06.12,18:18
Koľko máš rokov?
Thomass24
25.06.12,18:24
22 prečo ? Ja som mu aj písal niečo podobné čo Vy mi radíte ale nedá sa odbiť a nemám také skúsenosti vtom aby som vedel, že čo môže a čo nie spraviť.
marleau
25.06.12,18:34
Nebuď naľakaný,ich protokol je ich,nie tvoj.Byť tebou,tak im pokutu postrihám a pošlem späť.
ewita888
25.06.12,18:35
Ignoruj ho, viac mu neodpisuj... poradené už máš...
arizona
25.06.12,19:30
22 prečo ? Ja som mu aj písal niečo podobné čo Vy mi radíte ale nedá sa odbiť a nemám také skúsenosti vtom aby som vedel, že čo môže a čo nie spraviť.
Co by ti mohol spravit? Iba sa vyhraza a skusa kto sa zlakne,chyti a zaplati.
Ak by ti poskytli nejake sluzby,napr. nejake skolenia ohladom buducej prace,ktoru by si nakoniec neprijal, tak to by bolo nieco ine, ze to chcu teraz preplatit. Ale ak si od nich nic neprevzal,neabsolvoval ziadne skolenie a pod. tak nemaju za co ziadat peniaze. Bud ich posli do certa,alebo ignoruj!

Vies si to predstavit, ze by si vsetky firmy,kde posles ziadost o brigadu inkasovali peniaze?
Thomass24
25.06.12,19:47
Práve preto mi to prišlo čudné. Tých 15 EUR malo slúžiť na registráciu + dokumenty + písomné školenie. Aby bolo jasné, ponúkali mi brigádu, kde by som rozposielal reklamné dokumenty, rozmnožoval ich a posielal e-mailom. Viem že existujú brigády na doma, ale 90% sú len podvody.
Začínal som cítiť už naisto, že je to podvod, ak začal písať, že keď mu nepošlem 15 eur tak ho prepustia a jeho 2 detí, o ktoré sa údaje stará sám, budú hladovať :D. Prišlo mi to dosť smiešne, ale chcel som sa len uistiť. Ignorujem ho, ale ak mi zas napíše mail v ktorom bude žiadať peniaze alebo jak on hovorí "Kedy splníte prvý bod protokolu" tak už sa nezdržím.
SilMar Group
25.06.12,20:06
Preboha, to až tak sa ľudia znížia? K takému citovému vydieraniu?
Skľudom mu na budúce napíš, že to hraničí s obťažovaním, nech si vymažú tvoje údaje z databázy, pretože ich budeš žalovať pre zneužitie informácií.
Economic
26.06.12,05:21
Práve preto mi to prišlo čudné. Tých 15 EUR malo slúžiť na registráciu + dokumenty + písomné školenie. Aby bolo jasné, ponúkali mi brigádu, kde by som rozposielal reklamné dokumenty, rozmnožoval ich a posielal e-mailom. Viem že existujú brigády na doma, ale 90% sú len podvody.
Začínal som cítiť už naisto, že je to podvod, ak začal písať, že keď mu nepošlem 15 eur tak ho prepustia a jeho 2 detí, o ktoré sa údaje stará sám, budú hladovať :D. Prišlo mi to dosť smiešne, ale chcel som sa len uistiť. Ignorujem ho, ale ak mi zas napíše mail v ktorom bude žiadať peniaze alebo jak on hovorí "Kedy splníte prvý bod protokolu" tak už sa nezdržím.

Toto je také vydieranie, že nemám slov. Práve takých ľudí naivných ako ty hľadajú.....Keď všetky technicky presviedčania zlyhajú, použijú aj také argumenty ako svoje hladujúce deti.... To je hnus.... Jednoducho nereaguj, ignoruj všetky e-maily od neho. Nič ti neposkytol a nemáš naozaj za čo platiť.
Excise Duty
26.06.12,05:55
Radosť vládnuť tomuto národu...
arizona
26.06.12,06:28
to je ubohe!
Thomass24
26.06.12,19:11
Zase sa mi ozval a som mu napísal mail v ktorom som spojil to, čo ste mi povedali. Zase sa vyhováral, že ho prepustia, že peniaze nepôjdu jemu ale na firemný účet atď. A že mi potom príde poďakovať zato, že ho prepustili. Fakt sa bojím, že to dotiahne až na súd.
Zita5
26.06.12,19:16
Zase sa mi ozval a som mu napísal mail v ktorom som spojil to, čo ste mi povedali. Zase sa vyhováral, že ho prepustia, že peniaze nepôjdu jemu ale na firemný účet atď. A že mi potom príde poďakovať zato, že ho prepustili. Fakt sa bojím, že to dotiahne až na súd.

Kto ho prepustí ?
arizona
26.06.12,19:16
Na sud ta nema dovod tahat. Keby mal, uz by sa davno paragrafmi ohanal.

On iba citovo vydiera.Bud ho ignoruj,alebo posli do certa.
Pripadne mu napis, ze vasu korespondenciu odovzdas na policii a na danovy urad ,nech si preklepnu tie jeho nekale ksefty.
jahoszmsk
26.06.12,19:20
odpíš mu, že v nedeľu nech pozerá Lampáreň, že bude o ňom reportáž.
Thomass24
26.06.12,19:24
na môj mail reagoval nasledovne:
Ja neviem či sa skutočne až tak nezrozumitelne vyjadrujem ale
NEPLATITE MNE !!! Tak trápne ... Vaše údaje už nemám (okrem mojej
pamäti, nevýhoda fotografickej pamäte) ... Takže potom sa Vám osobne
prídem aj s detmi ospravedlniť, že ste nám museli zničiť životy !!!
... Trapne .... Trapne bude ked uvidíte realitu, že skutočne sme kvoli
Vám na to uboho !!! ... Ale vidiím že ste sa už rozhodli, takže môžem
100% počítať s vyhadzovom ... nechápem prečo neviete splniť jednoduchý
protokol, asi ste skutočný bezcitný egoista !!!
ewita888
26.06.12,19:28
Nevieš si zablokovať poštu od neho? Moja posledná vetu jemu by bola, že ideš s jeho poštou na políciu... a to by som aj skutočne urobila..
csillag3112
26.06.12,19:29
Neni o čom som to prečítala a je to jasný podvodník ignorovať. Jasný zlodej to je.
zk24
26.06.12,19:33
na môj mail reagoval nasledovne:
Ja neviem či sa skutočne až tak nezrozumitelne vyjadrujem ale
NEPLATITE MNE !!! Tak trápne ... Vaše údaje už nemám (okrem mojej
pamäti, nevýhoda fotografickej pamäte) ... Takže potom sa Vám osobne
prídem aj s detmi ospravedlniť, že ste nám museli zničiť životy !!!
... Trapne .... Trapne bude ked uvidíte realitu, že skutočne sme kvoli
Vám na to uboho !!! ... Ale vidiím že ste sa už rozhodli, takže môžem
100% počítať s vyhadzovom ... nechápem prečo neviete splniť jednoduchý
protokol, asi ste skutočný bezcitný egoista !!!


LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL.....

a ked mu posles 15 € aj so ziadostou o zrusenie a teda ti 15 € akože pošle obratom naspať, tak z toho jeho rodina zarobí miliony na urokoch medzičasom?

Inac sa skor divim aj tomu podvodnikovi ze sa takto prezradza, mohol to uhrať na "serioznosť" a zrušiť ti ten "protokol" aby si mal ešte ty nakoniec vyčitky ze možno nebol podvodnik a ešte by si to nakoniec aj skusil tu jeho "brigadu"...

Musím povedať že jeho reakcia ma fakt pobavila...
Zita5
26.06.12,19:36
na môj mail reagoval nasledovne:
Ja neviem či sa skutočne až tak nezrozumitelne vyjadrujem ale
NEPLATITE MNE !!! Tak trápne ... Vaše údaje už nemám (okrem mojej
pamäti, nevýhoda fotografickej pamäte) ... Takže potom sa Vám osobne
prídem aj s detmi ospravedlniť, že ste nám museli zničiť životy !!!
... Trapne .... Trapne bude ked uvidíte realitu, že skutočne sme kvoli
Vám na to uboho !!! ... Ale vidiím že ste sa už rozhodli, takže môžem
100% počítať s vyhadzovom ... nechápem prečo neviete splniť jednoduchý
protokol, asi ste skutočný bezcitný egoista !!!

Po prečítaní sa normálne čudujem....ale Vám ...že Vy ešte uvažujete na tým,čo robiť.Vytlačiť, zbaliť a ísť na políciu, nech si s ním poradia.Pretože toto nie je chovanie zamestnanca zo solídnej firmy, ale je to nejaký PODVODNÍK.
zk24
26.06.12,19:38
Thomass24:
Nasiel by si link na tu ponuku na brigadu? Tipujem ze to bolo z netu... daj link...
A pod akym menom vystupuje ten pán?
Broko
26.06.12,19:50
je to absolútny šuflikant, never tým kecom a vykašli sa naňho a nezabudni mu poslať nejaký "milý" email, aby zistil, že mu na to už neskočíš ;) je to na zaplakanie, že ho vyhodia pre 15€ a umre od hladu... :D
Thomass24
26.06.12,19:52
Viem si ho určite dať do spamu a to aj urobím ak mi nedá pokoj. A to, že by som tieto maily odovzdal polícii neviem čo by oni s tým robili. Určite by ma poslali do rite.
arizona
26.06.12,20:00
na môj mail reagoval nasledovne:
Ja neviem či sa skutočne až tak nezrozumitelne vyjadrujem ale
NEPLATITE MNE !!! Tak trápne ... Vaše údaje už nemám (okrem mojej
pamäti, nevýhoda fotografickej pamäte) ... Takže potom sa Vám osobne
prídem aj s detmi ospravedlniť, že ste nám museli zničiť životy !!!
... Trapne .... Trapne bude ked uvidíte realitu, že skutočne sme kvoli
Vám na to uboho !!! ... Ale vidiím že ste sa už rozhodli, takže môžem
100% počítať s vyhadzovom ... nechápem prečo neviete splniť jednoduchý
protokol, asi ste skutočný bezcitný egoista !!!
toto je ono? http://copotrebujete.biznisweb.sk/
camozzi
26.06.12,20:03
Viem si ho určite dať do spamu a to aj urobím ak mi nedá pokoj. A to, že by som tieto maily odovzdal polícii neviem čo by oni s tým robili. Určite by ma poslali do rite.
Poslali, neposlali... Sú platení z našich daní a s každým podaním sa musí polícia zaoberať. Tu je link síce o telefonátoch, ale v podstate sa to dá aplikovať aj na maily: http://www.minv.sk/?obtazovanie_po_telefone
Thomass24
26.06.12,20:06
Meno Ivanička sa spomína v ORSR firmy ktorú mi napísal, že pre ňu pracuje. Ja komunikujem len s pánom Adrianom Žigrajom.
Thomass24
26.06.12,20:07
Keby to bolo toto tak čo to znamená ?
Kvaka
26.06.12,20:08
toto je ono? http://copotrebujete.biznisweb.sk/Pozerala som tú jeho VIP sro-čku, je tam jediný.
Thomass24
26.06.12,20:10
Môže to znamenať, že tá firma môže byť skutočná a fungujúca a on mi ju len tak napísal a pritom on s ňou nič nemá ?
Broko
26.06.12,20:16
kde si takúto "pracovnú ponuku" našiel? hoď prosím ťa link, len tak ma zo zvedavosti zaujíma
Kvaka
26.06.12,20:20
Môže to znamenať, že tá firma môže byť skutočná a fungujúca a on mi ju len tak napísal a pritom on s ňou nič nemá ?Tá mailová adresa nemá podobu s tým menom v odkaze arizony?
Thomass24
26.06.12,20:21
portál kosicko.sk ... ale stačí napísať jeho meno a vyhodí x stránok kde má túto ponuku po všetkých portáloch, ktoré ponúkajú prácu, brigádu.
Thomass24
26.06.12,20:23
mail má podobu adrian.zigraj gmail.com ... ale ani v orsr nefiguruje jeho meno.
Thomass24
26.06.12,20:27
portál www.kosicko.sk ale už ju tam nejako nevidím. Jeho meno je Adrian Žigraj a má túto ponuku na všetkých portáloch.
MarcoM
26.06.12,20:30
Thomass24: sakra chlape, preboha, však zapoj zdravý sedliacky rozum. Nemáš mu za čo platiť. On nemôže nič. Nič mu nedlhuješ, nedopustil si sa ani trestného činy ani priestupku, tak čo tu stále riešiš. Kopec ľudí ti tu napísalo čo máš robiť. Hodiť ho do ignore a zabudnúť na neho. Pri tvojich príspevkoch nato, že máš 22 rokov ti v dobrom radím nič nikde nepodpisuj a radšej sa vždy poraď s niekým skúsenejším, lebo ty si ukážkový typ, ktorý by sa dal ošklbať až na kosť.

V OR jeho meno figurovať nemusí, keďže daný človek nemusí byť spoločníkom, ani konateľom, ale iba radový zamestnanec a tí sa do OR nezapisujú.
Thomass24
26.06.12,20:52
Ja len sa chcem pripraviť na všetko možné. Viem, že prípadný šek môžem roztrhať a vyhodiť, ale čo ak stále ho bude posielať a bude sa vyhrážať aj súdom alebo exekúciou ? Viem že nemám vtomto smere skúsenosti preto sa pýtam, že ako sa môžem brániť. Ja som si vedomý, že nemám mu začo platiť, že je to podvod, ale nemôžem vedieť akých ma komplicov alebo ja neviem čo. Môj prvý prípad čo ma niekto podviedol preto som asi taký aký som.
misoft
26.06.12,21:23
Napíšem to po našom: nebuď po*raný - vy*er sa na neho!
misoft
26.06.12,21:27
Znamená to, že v "mene" uvedenej firmy "akože" sprostredkuje brigádu (prácu), zhrabne prachy a už sa neozve. Toto je jasný podvod a navyše s vydieraním. Zober všetku komunikáciu (e-maily), odnes na políciu a podaj trestné oznámenie z podozrenia na podvod.
A policajti sú to povinní prijať!
marjankaj
26.06.12,22:05
22 prečo ? Ja som mu aj písal niečo podobné čo Vy mi radíte ale nedá sa odbiť a nemám také skúsenosti vtom aby som vedel, že čo môže a čo nie spraviť.
No buď máš iba polovicu, alebo si z nás robíš prču.:eek:
Ja tipujem skôr obidve možnosti.:rolleyes:
Letko
27.06.12,03:44
Ja to vidím tak, že by si mal zaplatiť, lebo ak ti toľko ľudí povie neplať a ty s tým nie si spokojný, tak ti radím zaplať, prídeš o 15€, ktoré sa ti nevrátia a môžeš to brať ako dobročinnosť.

Komu niet rady, tomu niet pomoci.

Alebo si kúp lentilky a pošli mu ich doporučene v obálke.

Ozaj, dal ti číslo účtu alebo ako to máš zaplatiť? Ak ti dal číslo účtu, choď do banky, vlož na ten účet 1 cent a na vkladový lístok ti banka okrem iného vytlačí aj názov účtu. A budeš vedieť, či idú peniaze tomu chlapíkovi alebo nejakej firme. Potom sa môžeš sťažovať priamo firme, lebo už budeš vedieť jej názov.
Zita5
27.06.12,04:12
No buď máš iba polovicu, alebo si z nás robíš prču.:eek:
Ja tipujem skôr obidve možnosti.:rolleyes:

Ako priznám sa , že už sa mi vnukla táto myšlienka po prečítaní celej témy. ..... pretože snaha na strane poraďákov "je" a vo veľkej miere , len zadávateľ sa s tým nejako nevie stotožniť a stále má niečo "pre" a "proti" .Ospravedlňujem sa ak to tak nie je , ale takým dojmom táto téma pôsobí .
Llívia
27.06.12,04:58
...Ozaj, dal ti číslo účtu alebo ako to máš zaplatiť? Ak ti dal číslo účtu, choď do banky, vlož na ten účet 1 cent a na vkladový lístok ti banka okrem iného vytlačí aj názov účtu. A budeš vedieť, či idú peniaze tomu chlapíkovi alebo nejakej firme. Potom sa môžeš sťažovať priamo firme, lebo už budeš vedieť jej názov.
Nevytlačí. Aspoň určite nie každá banka tlačí na vkladový lístok aj názov účtu. Maximálne tak, ak sa pri vkladaní hotovosti na účet spýtaš, či tento účet patrí XYZ, tak ti povedia, či áno, alebo nie.
srska
27.06.12,05:02
taba tlačí
bodliak
27.06.12,05:05
Tak a teraz by mal od nás dostať účet aspoň na 30 €. Lebo komu nie je rady...
Letko
27.06.12,05:06
Presne, TB tlačí a myslím, že mi vytlačili aj Uni banke.
Thomass24
27.06.12,05:30
Vážne mám ten problém a nerobím si z nikoho srandu. Vaše rady si cením len jak som pvoedal ešte také niečo som nezažil preto som trošku vtom nesvoj.
evuš
27.06.12,05:35
Vážne mám ten problém a nerobím si z nikoho srandu. Vaše rady si cením len jak som pvoedal ešte také niečo som nezažil preto som trošku vtom nesvoj.

:eek::D:rolleyes: ...tak už nevypisuj ani jemu ani sem...neplať nič a máš pokoj....;)
..už Ti tu poradili viackrát, a furt si nesvoj....:D
bromid
27.06.12,05:38
alebo mu odpis, ze uz si "akoze" tych 15 euro poslal :D
Llívia
27.06.12,08:06
SLSP netlačí. VUB netlačí. ČSOB tuíšm tiež nie
jb0863
27.06.12,09:07
dotyčný pán skúša a hľadá naivných a dobrovoľných prispievateľov, ktovie koľkí mu už zaplatili spomínaných 15€ . Dnes je móda skúšať a hľadať takýchto ľudí , veď možno dotyčný pán má za rohom luxusný autiak , na ktorí mu už prispelo niekoľko ľudí...:D
Helik3
27.06.12,09:12
to áno, takýchto "podnikateľov" - špekulantov, je čoraz viac a aj bude...
viem, že je na prt doba, ale takto si na seba privyrábať je ozaj úbohé.. :rolleyes:
JohnyCarter
27.06.12,09:49
Dobrý deň želám všetkým
Ja som reagoval na túto ponuku a rozhodol som sa ju vyskúšať. A neľutujem. Pretože denne mi chodia provízie vo výške aj 50 € (samozrejme okrem víkendov, ha ha), ale inak si nemôžem sťažovať. Pretože v inzeráte spomínali 500 € a ja takmer dostahujem dvojnásobok. Len toľko som chcel poznamenať, že skutočne sa oplatí vyskúšať, kto chce. A čo je na tom najlepšie. Rozbehol som sa v priebeho prvé týždňa a práca mi zaberá cca 2-3 hodiny ako kedy. Proste nič lepšie som doteraz nenašiel ... =)
Helik3
27.06.12,09:52
mmm
Katy a R
27.06.12,09:55
Dobrý deň želám všetkým
Ja som reagoval na túto ponuku a rozhodol som sa ju vyskúšať. A neľutujem. Pretože denne mi chodia provízie vo výške aj 50 € (samozrejme okrem víkendov, ha ha), ale inak si nemôžem sťažovať. Pretože v inzeráte spomínali 500 € a ja takmer dostahujem dvojnásobok. Len toľko som chcel poznamenať, že skutočne sa oplatí vyskúšať, kto chce. A čo je na tom najlepšie. Rozbehol som sa v priebeho prvé týždňa a práca mi zaberá cca 2-3 hodiny ako kedy. Proste nič lepšie som doteraz nenašiel ... =)
.. tak, tak ..... zarábaš na naivite resp blbosti iných .... :confused::mee:
globalpartner
27.06.12,09:56
Žeby zadavateľ práce? a reklama?
Helik3
27.06.12,09:58
Dobrý deň želám všetkým
Ja som reagoval na túto ponuku a rozhodol som sa ju vyskúšať. A neľutujem. Pretože denne mi chodia provízie vo výške aj 50 € (samozrejme okrem víkendov, ha ha), ale inak si nemôžem sťažovať. Pretože v inzeráte spomínali 500 € a ja takmer dostahujem dvojnásobok. Len toľko som chcel poznamenať, že skutočne sa oplatí vyskúšať, kto chce. A čo je na tom najlepšie. Rozbehol som sa v priebeho prvé týždňa a práca mi zaberá cca 2-3 hodiny ako kedy. Proste nič lepšie som doteraz nenašiel ... =)

aká milá malá reklama mimotemy, je nás tu dosť, možno sa niekto lapí :cool:
globalpartner
27.06.12,10:00
:eek::D:rolleyes: ...tak už nevypisuj ani jemu ani sem...neplať nič a máš pokoj....;)
..už Ti tu poradili viackrát, a furt si nesvoj....:D

Na tak banálnu tému 60 príspevkov ? Dobré , minimálne vzbudil záujem:mee:
Helik3
27.06.12,10:00
Dobrý deň želám všetkým
Ja som reagoval na túto ponuku a rozhodol som sa ju vyskúšať. A neľutujem. Pretože denne mi chodia provízie vo výške aj 50 € (samozrejme okrem víkendov, ha ha), ale inak si nemôžem sťažovať. Pretože v inzeráte spomínali 500 € a ja takmer dostahujem dvojnásobok. Len toľko som chcel poznamenať, že skutočne sa oplatí vyskúšať, kto chce. A čo je na tom najlepšie. Rozbehol som sa v priebeho prvé týždňa a práca mi zaberá cca 2-3 hodiny ako kedy. Proste nič lepšie som doteraz nenašiel ... =)

aj si zaplatil vstupný poplatok 15 euri?
školenie si dostal?
čo robíš keď ti to tak vynáša?
:)
Zita5
27.06.12,10:00
Dobrý deň želám všetkým
Ja som reagoval na túto ponuku a rozhodol som sa ju vyskúšať. A neľutujem. Pretože denne mi chodia provízie vo výške aj 50 € (samozrejme okrem víkendov, ha ha), ale inak si nemôžem sťažovať. Pretože v inzeráte spomínali 500 € a ja takmer dostahujem dvojnásobok. Len toľko som chcel poznamenať, že skutočne sa oplatí vyskúšať, kto chce. A čo je na tom najlepšie. Rozbehol som sa v priebeho prvé týždňa a práca mi zaberá cca 2-3 hodiny ako kedy. Proste nič lepšie som doteraz nenašiel ... =)

Trošku možno poruším Etiketu Poradu, ale pozastavila som sa na registráciou na tejto stránke a osobne viem, ako je ťažké sa na Porade orientovať .......Vám sa to podarilo na prvý krát a hneď do tejto témy . Obdivujem šikovnosť .
jb0863
27.06.12,10:01
aj zlá reklama je reklama...)))
Letko
27.06.12,10:03
aj si zaplatil vstupný poplatok 15 euri?
školenie si dostal?
čo robíš keď ti to tak vynáša?
:)

Za prvých 15 € sa zaregistruješ a ďalších 30€ ti to prezradí :)
Helik3
27.06.12,10:09
Za prvých 15 € sa zaregistruješ a ďalších 30€ ti to prezradí :)

no ale stále mu to 50 hodí :D
Letko
27.06.12,10:12
no ale stále mu to 50 hodí :D

lebo chytí piatich :)
Helik3
27.06.12,10:13
veď počkáme, možno sa niekto ešte ozve :)
krason
27.06.12,10:14
Daj mi ich link a adresu do spravy. Urobim mu reklamu :)
krason
27.06.12,10:16
Ale ba 500 eur, a co tak ti naparit pokutu za to, ze nemas na to opravnenie. Podnikas na zivnost? ha?
krason
27.06.12,10:18
Nic neplat je to podvod. Cakaju ze sa niekto chyti. nemas podpis nemas nic. Udaje sa daju zneuzit. vsetky. Cize pokial nemaju tvoj podpis mozu si nic :)
Dalej im vznika danova povinost ze ti ponukli sluzbu. nech ti zaslu fakturu. Budu ta otravovat ale nedaj sa. Povedz ze nemienis. POkutu ti nemozu dat. Pretoze si sa k nicomu nezaviazal. To by sme si vsetci davali pokuty .