hdankajanka
26.06.12,13:52
Dobry den ,kamoska (Ada)bezhlavo doverovala svojej nadriadenej a velmi dobrej kamaratke a zobrala si pozicku bez rucitela v banke na svoje meno kedze jej "kamoska"uz nemala financie a potrebovala pomoc...zo zaciatku jej kamoska vsetko splacala ale asi po pol roku s platbou prestala ...teraz su obe nezamestnane jej kamoska sa pozera len na seba kedze s nou nepodpisala ziadnu zmluvu ani jej neni rucitelkou jednoducho sa na to vykaslala ked od nej Ada peniaze pyta tak jej odpovie ze je v depresii a ona ma svoje dlhy.Ona predala byt aby sa zbavila svojej pozicky a ma nove auto,ale zo svojho standardu neustupi...viem ze je teraz neskoro rozmyslat nad tym co bolo kazdy sa uci na svojich chybach ale Ada tiez nieje na tom najlepsie a velmi rada by som jej pomohla .Nechcela by som sa znizit k tomu aby sme tu "kamosku"nejako nasilim otravovali (kedze o nej vieme vsakovake nepekne veci)neexistuje nejaka pravna forma ako by si mohla peniaze vymahat?
misoft
26.06.12,11:57
Ak nemá "papier" a tá druhá neuzná dlh - je v tom sama! Tá druhá ju na 100% pošle "do teplých krajín" a nič nevráti.
mimotemy nechala so sebou pekne vydr*ať! Za dobrotu na žobrotu!
Lenka*1
26.06.12,12:35
hdankajanka, veru.. bez papiera je to na nic.. ja som urobila rovnaku volovinu, tiez som vtedajsej "sefke" takto vypomohla... bez zmluvy, dohody, len tak, na dobre slovo.. nepomohli prosby, mile listy, vyhrazne listy, ziadosti o uznanie dlhu...tento rok som akurat tu pozicku dosplacala...
ale do buducnosti uz viem, ze ani bratovi nepoziciam len tak... draha, ale dobra skusenost.
andyl11
26.06.12,14:15
za dobrotu na zobrotu fakt
fidorka01
27.06.12,15:04
to je sila
danushka
27.06.12,16:06
Vie kamarátka tvrdiť, že požičala peniaze napríklad výpisom z účtu. Prevádzala peniaze z účtu, alebo ich dávala naruku?
arizona
27.06.12,16:15
za dobrotu na zobrotu fakt


to je sila

mimotemy preco mam take tusenie, ze tieto dva nicky + dalsie asi tri / noki123, Katka 278 ci nieco podobne,nechce sa i hladat/ je jedna a ta ista osoba???? ...ktora casto odpoveda a debati sama so sebou?
danushka
27.06.12,17:01
mimotemyJe to celkom pravdepodobné arizona. Štýl písania rovnaký, len fidorka je raz on a potom ona...
srska
27.06.12,17:05
mimotemy preco mam take tusenie, ze tieto dva nicky + dalsie asi tri / noki123, Katka 278 ci nieco podobne,nechce sa i hladat/je jedna a ta ista osoba???? ...ktora casto odpoveda a debati sama so sebou?
šak vidno ip, či?;) (moderátor)
misoft
28.06.12,14:37
mimotemy Žeby "rozdvojená" osobnosť :D:D:D?