TinoCars
26.06.12,15:22
Hľadáme investora alebo človeka ktorý sa nebojí a je ochotný investovať do spoločnosti ktorá sa zaujíma a konštruovanie, prerábanie a tuning automobilov na Luxusné a Športové automobily ?
Potrebná čiastka nieje vysoká ide v prepočte o 30 000 eur. V prípade záujmu alebo viac informáci ma kontaktujte na info@tinovision.com
blavaciko
26.06.12,18:17
takze mi moju fiatku vytuningujete na LUXUSNE auto???

daj cisla, nech vieme o com sa bavime...
TinoCars
26.06.12,18:50
Ano vieme spraviť s priemerných aut výkonné alebo luxusné športiaky . spravíme 3d vizualizáciu podla ktorej sa rozhodnete čo dalej.. Potrebujeme investora preto aby sme mohli nakúpiť potrebné karosérie , motory a súčiastky na prestavbu automobilov
kezeso
27.06.12,08:39
Myslím, že 30000 je dosť málo, to sa urobí jedno-dve autá, hľadaj niekoho s väčším kapitálom.
Ale celkový nápad mi pripadá nadsadený. Ten, kto na to má, si kúpi hotový športiak.
marjankaj
27.06.12,08:48
Myslím, že 30000 je dosť málo, to sa urobí jedno-dve autá, hľadaj niekoho s väčším kapitálom.
Ale celkový nápad mi pripadá nadsadený. Ten, kto na to má, si kúpi hotový športiak.
A kto na to nemá, ten investuje do Grécka a iných južných krajín.:---
Stanislav 1975
27.06.12,09:03
Hľadáme investora alebo človeka ktorý sa nebojí a je ochotný investovať do spoločnosti ktorá sa zaujíma a konštruovanie, prerábanie a tuning automobilov na Luxusné a Športové automobily ?
Potrebná čiastka nieje vysoká ide v prepočte o 30 000 eur. V prípade záujmu alebo viac informáci ma kontaktujte na info@tinovision.com
Na porade nezarobíš- nemá to tu zmysel...sa snažiť...
srska
27.06.12,09:06
Na porade nezarobíš- nemá to tu zmysel...sa snažiť...možno nepotrebuje až toľko:)
stačilo by na doménu (http://www.tinovision.com/)
TinoCars
27.06.12,09:54
Hah domena je zaplatená neni zaplatený hosting pretože momentálne ho nemá zmysel platiť ...
Bola by aj robota len bohužial nieje kapitál