IBAB
26.06.12,15:32
Zdravim, chcel by som sa opýtať, účtujem v jednoduchom účtovníctve, použivam zakúpený software, v ktorom mám kompletné účtovníctvo. Jednotlivé účt.obdobia mám zálohované na CD nosičoch, je ale potrebné mať všetky účt. obdobia vytlačené alebo stačí ich mať archivované na CD nosičoch?
Ďakujem vopred za odpoveď.
Tweety
26.06.12,14:03
Zdravim, chcel by som sa opýtať, účtujem v jednoduchom účtovníctve, použivam zakúpený software, v ktorom mám kompletné účtovníctvo. Jednotlivé účt.obdobia mám zálohované na CD nosičoch, je ale potrebné mať všetky účt. obdobia vytlačené alebo stačí ich mať archivované na CD nosičoch?
Ďakujem vopred za odpoveď.
Stačí to mať na nosičoch.
Príroda
29.06.12,16:22
Ahojte! Faktúry za telefón a internet prichádzajú v elektronickej forme na e-mail. Stačí aj v tomto prípade mať faktúry uložené na USB kľúči a nemusím ich tlačiť a prikladať k výpisom z banky? Robila som to tak, že som vytlačila iba prvú stranu s potrebnými údajmi pre platbu a tú zakladám. V poslednom čase pridávajú do faktúr reklamné obrázky na polovicu strany, čo je zbytočné míňať farbu. Je lepšie mať ich len uložené alebo radšej vytlačené, prípadne požiadať o zasielanie papierových? Ďakujem za radu. Pekný večer!
Príroda
25.11.12,18:36
Ahojte! Faktúry za telefón a internet prichádzajú v elektronickej forme na e-mail. Stačí aj v tomto prípade mať faktúry uložené na USB kľúči a nemusím ich tlačiť a prikladať k výpisom z banky? Robila som to tak, že som vytlačila iba prvú stranu s potrebnými údajmi pre platbu a tú zakladám. V poslednom čase pridávajú do faktúr reklamné obrázky na polovicu strany, čo je zbytočné míňať farbu. Je lepšie mať ich len uložené alebo radšej vytlačené, prípadne požiadať o zasielanie papierových? Ďakujem za radu. Pekný večer![

Poradí niekto?
wirgi
25.11.12,19:28
Ja si faktury tlačím a zakladám medzi ostatne podľa poradia. Zavolala tel. operatorovi ,že si neprajem na faktúre reklamy a akceptovali to.