mart.
27.06.12,10:52
Dobrý deň, prosím vás poznáte niekto agentúru Personal Headhunter (www.personalheadhunter.eu) ? Chcem vedieť, či ide o serioznu agentúru alebo nie, pretože mám možnosť ísť pracovať do Nemecka, ale nemám žiadne skúsenosti s prácou v zahraničí a a prac. agentúrami. Viete mi pomocť ? ďakujem
Stanislav Poljak
28.06.12,06:45
Cawko ja tiež idem s touto firmou do nemecka za prácou presnejšie do skladu BMW.... ozvy sa mi
Peter Boháč
28.06.12,10:24
Caute a od kedy mate nastupit?? viete nejake podmienky? mi mame vraj nastupit taktiez a nevieme co a ako? dopatrali ste sa k niecomu, neviem ci mozeme verit, praca bola rychlo zohnana.. ozvite sa
Stanislav Poljak
28.06.12,12:52
Tak aj mne s ozvali že len tak na rýchlo že ak mám záujem tak môžem v nedelu odísť už na určenné pracovisko v REGENSBURGU čo je asi tak 600km od Bratislavi tiež neviem či tomu môžem veriť.. ale tak za vyskúšanie nič nedám poprípadne ak ba nastal nejaký problém pri stretnutí v Ba tak ma nemôže nikto donútiť ísť snimi..... Teším sa ja Som stanislav vy budete asi jeden s mojich nových kolegov ked to klapne :) ozvy te sa
mart.
28.06.12,13:00
Ja som to zrušil, mal som málo info o danej práci a je to veľmi na rýchlo. Možno som spravil chybu ale tak čo už :(
Stanislav Poljak
28.06.12,13:19
Tak dúfam že to nebude žiaden ojeb.... pri čo i len najmenšom zaváhaní že to je niečo pofiderné tak to balím a pôjdem domov.... :) No dúfam že to vynde v poriadku a ked tak ta napíšem s nemecka čo a ako a ked nie tak budem moc mrzutý :( ozvy te sa čo a ako ešte...
mart.
28.06.12,15:31
Takže Stanislav Vy idete ?? V nedelu zo železničnej stanice že ? Ja dpč, keby sem skorej napíšete, teda ešte včera/predvčerom, tak by bolo o inom, ale takto som bol sám a mal som obavy. Mohli by ste potom dať vedieť, že čo a ako, či bol ojeb alebo nie.
Stanislav Poljak
28.06.12,18:43
Tak áno ja idem a mal by ísť aj jeden človek s toho mesta čo som ja a ten ževraj už bol cez tú agentúru do nemecka ale ešte som naňho nedostal kontakt takže neivem ešte nič ozvyte sa ešte ked tak.. a jasné ak dorazím do Nemecka a bude tam prístup na internet tak napíšem čo a ako..... len dúfam že to neni ojeb
mart.
02.07.12,17:49
Tak áno ja idem a mal by ísť aj jeden človek s toho mesta čo som ja a ten ževraj už bol cez tú agentúru do nemecka ale ešte som naňho nedostal kontakt takže neivem ešte nič ozvyte sa ešte ked tak.. a jasné ak dorazím do Nemecka a bude tam prístup na internet tak napíšem čo a ako..... len dúfam že to neni ojeb Zdravím, no čo ? Ako je s tým Nemeckom ? Ojeb, či nie ?