alaya1
27.06.12,21:30
Rada by som poznala nazor poradakov -myslite si, ze prispevok v konkretnej teme, kde je len citovany iny prispevok a pisatel prispevku da do svojho prispevku len bodku, je pre temu prinosom?
tictac7
27.06.12,19:56
...pre tému nie. Ale "bodkovateľ" má príspevok k "dobru"....

...a neužitočné bežne dostávam pri odpovedi, ktorá sa zadávateľovi, alebo niekomu inému nepáči...
buchač
27.06.12,20:07
...ma vždy pobaví jeden exot .......pravidelne sa realizuje ...

...že " neužitočné " zadrieť v srandičkách ...???

...čo už , každý sme síce nejaký ........ale kto nepozná srandu , dobrý vtip ......nie je to veselý človek ....a takých ja strašne " ľúbim " , hlavne v reálnom živote ....kopal by som najradšej do hlavy , aby nekrívali ...
day
27.06.12,20:12
svoj nick nezapres
wagner
27.06.12,20:17
A čo trafená hus zagágala?
avalik
27.06.12,20:38
myslis tento prispevok? http://www.porada.sk/t98890-p60-starostlivost-o-psa.html#post2094041

tak to je ciastocny citat z mojho prispevku http://www.porada.sk/t98890-p60-starostlivost-o-psa.html#post2063052 (za ktory si mi tiez dala neuzitocne :) )

ak si si nevsimla tak, Llívia doplnila poznamku do mojho prispevku
buchač
27.06.12,20:38
mimotemy


day 18 Minutes Ago #14917
svoj nick nezapres

...pôvod svojho nicku som už niekedy spomínal ....

Vonkoncom nejde o význam slova " buchnúť , udrieť , kopnúť .....si " .....
Ide tu o spojenie významu slova s mojim bývalým povolaním ....

day , otázka :

Patríš aj Ty medzi tých ... stále vážnych , pesimisticky naladených , so stisnutými perami v jednu tenku čiaru miesto úst .........???
Llívia
28.06.12,05:10
Áno, je užitočný - aspoň miliónkrát užitočnejší ako táto a podobné témy (zakladané stále rovnakými ľuďmi) o ničom :):):)

Mám tiež otázku: myslíte si, že keď niekto v téme o psoch smúti za svojím mŕtvym psíkom, je to neužitočné?
Llívia
28.06.12,05:29
...pre tému nie. Ale "bodkovateľ" má príspevok k "dobru"....

...a neužitočné bežne dostávam pri odpovedi, ktorá sa zadávateľovi, alebo niekomu inému nepáči...

Tictac7, ak "nezaujatá" zakladateľka tejto témy nemôže spať kvôli tomu príspevku:

myslis tento prispevok? http://www.porada.sk/t98890-p60-starostlivost-o-psa.html#post2094041

tak to je ciastocny citat z mojho prispevku http://www.porada.sk/t98890-p60-starostlivost-o-psa.html#post2063052 (za ktory si mi tiez dala neuzitocne :) )

ak si si nevsimla tak, Llívia doplnila poznamku do mojho prispevku
tak k tvojej prvej vete asi toľko: zvysoka ..... na body, pretože už dávno neplnia tú funkciu, akú by mali (mala by zostať len tlačidlo "Súhlasím" a kto nesúhlasí, nech sa realizuje slovami, ale to je mimotemy ). Bod mi dala Kvaka - za OBSAH toho príspevku, pretože s ním asi súhlasí, inak by neklikala ani na "Užitočné", ani na "Súhlasím". Pozri si z tej témy posledných asi 6 strán + dve následne založené témy (a témy, ktoré po tých posledných 6 stranách zakladala rovnaká osôbka ako založila aj túto tému) a pochopíš (dúfam), prečo som tam ten príspevok dala.
A k tvojej druhej vete: veď presne toto aplikuje zadávateľka tejto témy (nielen na mojich príspvkoch, viď napr. že v rovnakej téme označila ako "Neužitočný" príspevok od Dara1, v ktorom Dara1 smútila za jej mŕtvym psíkom). Tá, ktorá má v profile napísané: Ži a nechaj žiť a podobné "perly". Len zabudla dodať, že žiť nechá len tých, ktorí jej neodporujú ;)

Toto je ten môj príspevok:


...Veľa poraďákov má doma psa a nenašiel som tu žiadnu tému, ktorá by sa venovala výhradne týmto nádherným stvoreniam, kde by si poraďáci navzájom pomohli a podelili sa so svojimi skúsenosťami ohľadom výživy, kŕmenia, výcviku, chorôb, alebo len tak pokecali o bežných starostiach a radostiach, poprípade sa aj pochválili svojimi miláčikmi.

preto navrhujem, aby sme pokracovali dalej v sulade so zadanim temy a na problematiku psov s PP a bez PP si mozes zalozit svoju samostatnu temu (poznámka: odkaz bol pre Alaya1).
.
Neviem pridať citáciu bez toho, aby bolo v nej niečo doplnené. Táto nepotrebovala doplniť nič, pretože s Darou1 úplne súhlasím, ale niečo som tam dopísať musela, inak by sa citácia nedala pridať ako nový príspevok
Indeed
28.06.12,05:48
Pretože to niektorí ťažko nesú , keď sa snažia a pridajú príspevok a niekto im zaň udelí "neužitočné"

navrhujem toto hodnotenie premenovať na neutrálnejšie vyjadrenie,

napríklad. " k veci " a "od veci"
Indeed
28.06.12,05:49
...možeš v citacii mazať , a tak zvyrazniť len to,čo chceš aby ta citacia obsahovala
alaya1
28.06.12,06:13
Nerozumiem, preco sa stale chytaju mojich tem tie iste nicky a cituju, cituju. Toto je vseobecna tema, otazka bola vseobecna, nie k danej teme. No hold- trafena hus.....

A moj nazor je, ze to bodovanie len rozduchava vasne tu na porade.Mne je suma-fuk, ci mi niekto prida, ci nie bod. Ale uz som si pozrela, kto komu a kedy a hned mi je viac veci jasnych.
Indeed
28.06.12,06:18
na niektorých forach su dovolené len obmedzené citacie predch.príspevkov v rozsahu jednej vety,kvoli prehľadnosti
avalik
28.06.12,06:24
Indeed, ta citacia nie je cela, takze zmazane bolo :)
alaya1
28.06.12,06:31
Mne je to totalne jedno, ale jedna poradacka" ZABILA", dat pochvalu v odkazoch, ze DOBRE PISES, za prispevok, co obsahuje len bodku-)). Hold, poradacke klany funguju.A ja som dostala 2x neuzit. za obrazky trpiacich psov .Vizitka...
Llívia
28.06.12,07:02
Ako píše 1Dara: z citácie zmazané bolo a aj tak sa nedala pridať len samotná citácia.
Llívia
28.06.12,07:07
Nerozumiem, preco sa stale chytaju mojich tem tie iste nicky a cituju, cituju. Toto je vseobecna tema, otazka bola vseobecna, nie k danej teme. No hold- trafena hus.....
zagágala o 9:13 :D...

A moj nazor je, ze to bodovanie len rozduchava vasne tu na porade.Mne je suma-fuk, ci mi niekto prida, ci nie bod. Ale uz som si pozrela, kto komu a kedy a hned mi je viac veci jasnych.
Zaujímavé, že toto hovorí tá, ktorá mi nasáčkovala 15 neužitočných :D:D:D:D Asi jej vadí, že sa jej naspäť vrátilo 15 + 1 :D:D:D
alaya1
28.06.12,07:10
-)) pekny den ti Livika a hlavne, slnko v dusi-)
Llívia
28.06.12,07:12
http://www.porada.sk/image.php?u=84119&dateline=1316517591

alaya1 (http://www.porada.sk/member.php?u=84119) 36 Minutes Ago #14941 Mne je to totalne jedno, ale jedna poradacka" ZABILA", dat pochvalu v odkazoch, ze DOBRE PISES, za prispevok, co obsahuje len bodku-)). Hold, poradacke klany funguju.A ja som dostala 2x neuzit. za obrazky trpiacich psov . Vizitka...




Ty ma vždy tak dobre pobavíš :DTá poraďáčka, ktorá "zabila", bola Arizona. Tá Arizona, ktorú Alaya1 obivinila a nahúkala jej za údajné uaztvorenie témy, čo však nebola pravda, ale doteraz sa Arizone za to NEOSPRAVEDLNILA!!!

A ja som dostala 15 neužitočných od jednej a tej istej ...... - vrátane toho, kde som sa pýtala istej osôbky, aby mi vysvetlila, že kde som si v mojich príspevkoch odporovala. Holt, zistila, že klame, tak radšej klik na "neužitočné" ako si priznať chybu :D

Vizitka je to, že niekto snorí po profiloch ;)
Llívia
28.06.12,07:13
Aj tebe, aspoň pri tom slniečko ti dobre trávička porastie. Mimochodom, vypadlo ti jedno "L" ;-)
alaya1
28.06.12,07:14
Livika, myslim, ze to bola KVAKA....Nie Arizona-)
Llívia
28.06.12,07:29
A zase ti tam chýba to "l" ;-)
Llívia
28.06.12,07:31
Kohože sa to snažíš oklamať? Obivinila si z toho Arizonu, tak nezahováraj ;-)
Ferdosondo
28.06.12,07:31
hlavne v reálnom živote ....kopal by som najradšej do hlavy , aby nekrívali ...
A nepozeráš Ty náhodou veľa akčných filmov?
alaya1
28.06.12,08:07
Holky, kliknem vam ja ten 3 hlas, aby ste mali pekny poradacky den.Lebo zjavne vas zivot sa odvija od tejto stranky. Majte pekny dnik.
Kvaka
28.06.12,08:09
Bod som dala ja, lebo v príspevku bola citácia podstaty témy, v ktorej si ty rady už nedávala, ale si len provokovala.
Llívia
28.06.12,08:22
Super, že ti konečne došlo, že je táto téma o h...e. Kedy si zas spravíš nádherný dník a zložíš niečo podobné?
Richard
29.06.12,10:00
WOW, takáto diskusia nemá nárok existovať na Porade, presúvam na smetisko!
Indeed
29.06.12,16:17
Tak si daj do nicku aspon 3 L a potom sa dožaduj aby každý písal Tvoj nick spisovne. Inak si normálna ??