katrine
28.06.12,12:02
Ahojte, stala sa mi taka vec: podala som v aprili ziadost na zvysenie vyzivneho, ale v tom obdobi som mala aj konflikty so svojim otcom...dnes sme mali pojednavanie a kuratorka poziadala o odrocenie, nakolko vraj na mna bol podany podnet na socialku (anonymne), ze sa riadne nestaram o dieta, co je samozrejme strasna hlupost, ale som este z toho v soku, kedze sa o neho desat rokov staram sama a myslim si teda, ze dobre...uci sa dobre, zijeme v normalnom byte, je zdravy, chodi cisty, najedeny, nebijem ho a nadovsetko ho milujem a on mna samozrejme tiez....ja pracujem, studujem VS, neflakam sa, pijem prilezitostne asi tak ako kazdy, negemblujem, nefetujem ani nic podobne, tak sa mi pozastavil rozum, ci je naozaj v tomto state normalne len tak niekoho potahovat po socialke, lebo chce niekomu spravit zle...to kde zijeme??? a hlavne by som sa chcela opytat, kedze sa na socialku v pondelok chystam, ci mi oni vobec nieco o tom povedia, teda aspon dajme tomu kedy to bolo podane alebo nieco...a vobec co dalej akoze, ci mi budu teraz sliedit za zadkom, chodit na kavicku ku mne ci co...ako nemam s tym problem, nemam co skryvat, len uz budem navzdy ta, ktoru preverovala socialka...a uplne bez priciny :(
MiroslavV PF TU
01.07.12,20:46
Oni sú na sociálke na takéto veci zvyknutý. A asi aj túšim kto to podal, je to jednoducho boj o to ze "apinko" nám nechce platit. Ak je vsetko tak ako vravis nemaš sa čoho báť (ale svine sa nájdu všade).