nemozna
28.06.12,13:10
Chcela by som sa vás spýtať, chcela by som ukončiť pracovný pomer a ísť na úrad práce.
Potrebujem si takto vyriešiť nejaké veci a následne by som chcela podnikať.
Ale neviem či je lepšie dohodnúť sa so zamestnávateľom na rozviazaní PP alebo ho požiadať nech mi napíše výpoveď z dôvodu rušenia prevádzky.
Ide mi o to či dôvod rozviazania PP má nejaký vplyv na dĺžku a výšku poskytovania podpory v nezamestnanosti.
Ďakujem za odpovede.
myara
28.06.12,11:18
Chcela by som sa vás spýtať, chcela by som ukončiť pracovný pomer a ísť na úrad práce.
Potrebujem si takto vyriešiť nejaké veci a následne by som chcela podnikať.
Ale neviem či je lepšie dohodnúť sa so zamestnávateľom na rozviazaní PP alebo ho požiadať nech mi napíše výpoveď z dôvodu rušenia prevádzky.
Ide mi o to či dôvod rozviazania PP má nejaký vplyv na dĺžku a výšku poskytovania podpory v nezamestnanosti.
Ďakujem za odpovede.

sposob ani dovod ukoncenia PP nema vplyv na poskytnutie podpory
akurat, ze ti zamestnavatel asi sotva da vypoved z dovodu rusenia prevadzky, ak ju nerusi, dalsia vec je, ze pri tomto dovode by ti musel vyplatit odstupne
ak chces odist ty, tak bud daj vypoved (bude plynut vypovedna doba), alebo sa so zamestnavatelom dohodni na ukonceni PP ku konkretnemu datumu
veronikasad
28.06.12,11:19
Výpovedná dôvod nemá (zatial) vplyv na dlžku a výšku poskytovania dávky v nezamestnanosti. Naozaj si myslíš, že zamestnávateľ ti "len tak" napíše dôvod, ktorý neexistuje a vyplatí ti odstupné ?
myara
28.06.12,11:19
este doplnim, ze podporu dostanes len ak si bola poistena v nezamestnanosti min. 730 dni z poslednych 3 rokov