lacoce
28.06.12,16:14
Ako samostatne zárobkovo činná osoba vlastním nákladné vozidlo nezaradené v obchodnom majetku .
Používam ho na dovoz a rozvoz tovaru v rámci ambulantného predaja . Doteraz som si uplatňoval paušál + prepočítanú cenu nafty na 1 km . Po prečítaní §19 ods. 2 písm. e/ ZDP som sa však zhrozil , pretože tento spôsob možno uplatniť len pre osobné motorové vozidlá nezaradené do obchodného majetku . Takže si môžem uplatniť len náklady na spotrebované PHM podľa §19 ods 2 písm. l/ a viesť evidenciu prevádzky MV alebo formou cestovných príkazov ? Ďakujem.:(
marjankaj
28.06.12,14:20
A aký paušál si si uplatňoval?
lacoce
28.06.12,14:30
No ja blbec sadzbu základnej náhrady / a to som si všimol až teraz / pre osobné cestné vozidlá podľa Opatrenia MPSVR SR č. 632/2008 Z.z. t. j. 0,183 € na 1 km .
pavol54
28.06.12,14:38
No ja blbec sadzbu základnej náhrady / a to som si všimol až teraz / pre osobné cestné vozidlá podľa Opatrenia MPSVR SR č. 632/2008 Z.z. t. j. 0,183 € na 1 km .
pre nákladné krát dva aj to tam niekde je resp bolo.
marjankaj
28.06.12,14:53
pre nákladné krát dva aj to tam niekde je resp bolo.
A to si s kým dohodol?


Zákon o cestovných náhradách.
§ 7
Náhrady za používanie cestných motorových vozidiel pri pracovných cestách

(3) Sumu základnej náhrady pre nákladné automobily, autobusy a traktory dohodne zamestnávateľ so zamestnancom.
lacoce
28.06.12,15:56
e) výdavky (náklady) daňovníka s príjmami podľa § 6 ods. 1 a 2 vynaložené v súvislosti s činnosťou vykonávanou v inom mieste, ako je miesto, v ktorom činnosť pravidelne vykonáva, najviac vo výške, aká je ustanovená pre zamestnancov podľa osobitného predpisu, 87) a to na stravovanie, ubytovanie, cestovné dopravnými prostriedkami a nevyhnutné výdavky spojené s pobytom v tomto mieste; ak daňovník na cestovanie využije vlastné osobné motorové vozidlo nezahrnuté do obchodného majetku, uplatní výdavky (náklady) do výšky náhrady za spotrebované pohonné látky podľa cien platných v čase ich nákupu a základnej náhrady za každý jeden km jazdy podľa osobitného predpisu, 87)

Odkaz 87) - Zákon o cestovných náhradách
Takže pre zamestnancov je limit dohoda so zamestnávateľom .
Vec vyriešim asi tak , že budem ďalej uplatňovať základnú sadzbu náhrady pre osobné motorové vozidlá určovanú Opatreniami MPSVR SR .
marjankaj
28.06.12,16:48
e) výdavky (náklady) daňovníka s príjmami podľa § 6 ods. 1 a 2 vynaložené v súvislosti s činnosťou vykonávanou v inom mieste, ako je miesto, v ktorom činnosť pravidelne vykonáva, najviac vo výške, aká je ustanovená pre zamestnancov podľa osobitného predpisu, 87) a to na stravovanie, ubytovanie, cestovné dopravnými prostriedkami a nevyhnutné výdavky spojené s pobytom v tomto mieste; ak daňovník na cestovanie využije vlastné osobné motorové vozidlo nezahrnuté do obchodného majetku, uplatní výdavky (náklady) do výšky náhrady za spotrebované pohonné látky podľa cien platných v čase ich nákupu a základnej náhrady za každý jeden km jazdy podľa osobitného predpisu, 87)

Odkaz 87) - Zákon o cestovných náhradách
Takže pre zamestnancov je limit dohoda so zamestnávateľom .
Vec vyriešim asi tak , že budem ďalej uplatňovať základnú sadzbu náhrady pre osobné motorové vozidlá určovanú Opatreniami MPSVR SR .
Akými opatreniami? Veď z zákone je jasne napísané, že sa to týka iba osobného motorového vozidla. Iba tvoji prípadní zamestnanci.
Daj si to auto do majetku.

A čítal si aj toto? Je to iba pár riadkov nad tým (e)


(2) Daňové výdavky, ktoré možno uplatniť len v rozsahu a za podmienok ustanovených v tomto zákone, sú
lacoce
28.06.12,17:14
Súhlasím ale aj nesúhlasím . Tento guláš je klasickým príkladom kvalitnej práce zákonodarcu . Na jednej strane priznáva paušálnou náhradou opotrebovanie vozidla , oleje atď pri osobných autách , ale pre nákladné autá nie - to je ako s vývojom uznávania našich nákladov na stravovanie , alebo odvádzaním DPH z príspevku zamestnávateľa na stravovanie zamestnancov vo vlastnom stravovacom zariadení . Zákonodarca sa zobudil až po budíčku z orgánov EÚ .
marjankaj
28.06.12,17:22
Súhlasím ale aj nesúhlasím . Tento guláš je klasickým príkladom kvalitnej práce zákonodarcu . Na jednej strane priznáva paušálnou náhradou opotrebovanie vozidla , oleje atď pri osobných autách , ale pre nákladné autá nie - to je ako s vývojom uznávania našich nákladov na stravovanie , alebo odvádzaním DPH z príspevku zamestnávateľa na stravovanie zamestnancov vo vlastnom stravovacom zariadení . Zákonodarca sa zobudil až po budíčku z orgánov EÚ .

Je úplne jedno či súhlasíš alebo nie. Ani ja nesúhlasím so všetkými zákonmi. Najmä nie s tými, čo teraz na nás chystajú.
Ale ak ti to kontrola objaví, tak sa sankciám asi nevyhneš. A nákladné auto je aj také, ktoré vyzerá ako osobné, ale má v papieroch uvedené typ "N".