luky833
28.06.12,16:52
Chcel by som si cez vikend prvykrat zobrat pausal na telefon. Aky operator je momentalne najvyhodnejsi?
allgreen
23.07.12,13:49
skúsim oživiť túto tému... možno niekto riešil v poslednej dobe zmenu paušálu.

mam v pomaranči 2 simkarty na ICO paušal snov 50 min, jednu mam ja a jednu manželka, ja mam aktivovaný aj internet. Všetko bez viazanosti..

poradil by mi niekto nieco iné? chodia mi vysoke faktury 50e a viac lebo aj viac volam a zmenit na vyžší pausal sa to uz nedá. Nebránim sa inemu operatorovy, skôr naopak.
prevolam tak 150 min a pani máma 50 + 1 internet do mobilu a žiadne SMS a nutnosť to mať na IČO
a najlepsie by bolo mať volanie medzi sebou zadarmo.
ak sa niekto vyzná,alebo aj z vlastnej skusenosti nech poradí. Dakujem
allgreen
24.07.12,13:29
neporadí nikto?
mizu24
24.07.12,13:36
ja som momentálne prešla v telekome z paušálu podľa seba 3 na easy time, vyjde ma to oveľa lacnejšie, keďže hlavne volám mobilnej siete telekomu a pevných liniek a internet má za 0,50 € na deň, a to len keď naň pôjdem, nebude to asi nič moc rýchle, ale mne to stačí :D. Už žiaden paušál, vôbec sa to neoplatí a manželovi zoberiem easi free, tam je volanie do všetkých sietí za 0,09 € a internet zadara. Bola som aj u pomaranča, ale to som tento rok zrušila...
allgreen
24.07.12,14:08
mizu diki za reakciu, ja uz 2 den studujem ponuky na internete ale vsetky co sa mi pozdavaju s viazanostou. Nevies ci easy Free sa da dať aj na ICO? to si asi dobíjaš kredit, ten davas potom do nakladov? nerad by som ked budem surne nieco vybavovat ostal v tej chvíli bez kreditu.
mizu24
25.07.12,10:02
keď si dobiješ kredit cez bankomat, tak ti vypľuje potvrdenie, ktoré nie je daňovým dokladom ako som sa dozvedela z infolinky, ale pani tam hovorila, že treba požiadať o faktúru a oni ju pošlú. Skús sa spýtať priamo v predajni, ak budú vedieť. A kartu mi registrovali na IČO, keďže som prechádzala z pomaranča a tam bola tiež na IČO a ešte som k tomu dostala 30 € bonus /5 € 6x po každom dobití kreditu v hodnote minimálne 10 €/.