carlos5112
29.06.12,10:36
Ponúka nám prácu v Anglicku na farme a chcem sa opýtať či máte s nou skúsenosť, poprípade načo si máme dať pozor. Peniaze máme poslať na účet(155€, je v tom aj cesta) a 7.7 sa odchádza mikrobusom do Anglicka. Poslala mi už aj zmluvu tak vám ju sem priložím a chcem sa vás spýtať či je korektná, či by tam netreba niečo dopísať? Ona ju podpíše až 7.7 pri nástupe do mikrobusu, pretože do UK ide s nami.
Ivenka
29.06.12,08:41
Len rýchlo si si prešla. Uzátvaraš zmluvu s Petrinskou? Firma má iného konateľa, prečo on nezastupuje firmu?
Nie je tam uvedená konkretná práca iba " bude sa snažiť vyvíjať úsilie, nájsť činnosť....."
Neviem asi takúto laickú zmluvu by som dokázala napísať aj ja.
veronikasad
29.06.12,08:41
Čítam, že je to Bojničanka. O serioznosti tejto agentúry sa informuj na prievidzskom Úrade práce. Referencie na nete - ak nejaké sú - nemusia byť pravdivé.

http://www.upsvar-pd.sk/joomla/index.php?option=com_content&task=view&id=155&Itemid=100
arizona
29.06.12,11:30
- platba vopred??? Seriozne agentury beru platbu az po vyplate.
- preco v tej zmluve nie je ziadna zmienka o tvojej praci,plate,prac.case prip. ubytovani a pod.? Nic konkretne,takze ak by sa ti podmienky v zahranici nepacili, nemas sa na co odvolat,agentura ti to moze zapriet.
Ustne ti moze slubit hocico,ale "co je psáno, to je dáno"
Ivana 1511
29.06.12,11:40
Okrem provízie ktorú máš zaplatiť nie je v tej zmluve nič jasné. Kde a čo budeš vykonávať, za koľko budeš pracovať a kde budeš bývať ...
Ja by som asi takú zmluvu nepodpísala.
alex.1311
02.07.12,09:46
Ahoj aj ja chcem ísť do toho Anglicka aj mne poslala zmluvu, stále mám pochybnosti či ísť či nie keď to tu čítam majú pravdu nie j tam ani uvedené, čo budeme robiť môžu nám dať robiť čokoľvek a my s tým nebudeme vedieť nič urobiť:/ Vôbec neviem čo teraz..ty tam ideš alebo nie?
veronikasad
02.07.12,09:47
Ahoj aj ja chcem ísť do toho Anglicka aj mne poslala zmluvu, stále mám pochybnosti či ísť či nie keď to tu čítam majú pravdu nie j tam ani uvedené, čo budeme robiť môžu nám dať robiť čokoľvek a my s tým nebudeme vedieť nič urobiť:/ Vôbec neviem čo teraz..ty tam ideš alebo nie?
Prečo si neoveríš serioznosť agentúry na Úrade práce ?