MICHAEL 1
29.06.12,18:32
Pozdravujem Vás hľadám investora na spoluprácu do podnikania ktoré už prevádzkujem 9 rokov. Ja pracujem v okolí Bratislavy a Záhoria ale jedná sa o celé Slovensko Čechy a EU. Nejedná sa o žiadne neoverené ani nevyskúšané veci! Jedná sa len o novú možnosť nakoľko sa zmenili možnosti a jedinečnosť podnikania. Podnikanie je zamerané na zdravie, ale nie na žiadne Wellness centrá, masáže lebo posilovne úplne iný proces. Nakoľko vieme ako to je zpoisťovňami, lekármi a zdravotnou starostlivosťou, tak preto sa čím ďalej tím viacej ľudí obracia na pomoc na iných miestach ako len na zdravotníctvo. Z tohoto dôvodu je tu veľká príležitosť lebo ľudia sa o seba starajú čím ďalej tím viac. Zákonné náležitosti mám po zisťované ako na daňovom a jživnostenskom začal som aj z ochranní-my známkami a dal som tento zámer a nápad aj patentovať lebo takáto vec na Slovensku nie jevôbec a čo mám zistené ani v EU. 100% návratnosť bez rizika, a veľká konkurencia zdravotníctvu. Podnikanie už beží všetky technické veci fungujú treba len dať do prevádzky pobočky. Jedná sa o investíciu od 5000-10000€ . Prečo nejdem do tohosám? lebo viacej ľudí dokáže viacej ako jeden a je lepšie mať 1% z práce zo 100 ľudí ako 100% z vlastnej práce. Jedná sa okamžité zapojenie sa do podnikania aj z okamžitou investíciou, hľadám trpezlivého, seriózneho, spoločníka a možno už aj takého ktorí by podnikanie bral ako svoj doplnok lebo toto podnikanie nieje nejako obzvlášť náročne na čas aj námahu. Rozhodnutie nachom na vás, spoločníkom môže biť aj manželskí pár. Rozumné podnikanie nemusí byť vždy otázka státisícovýchalebo miliónových investíciách ale môže byť aj otázkov správneho načasovania a potrebnej služby pre ľudí. Pre bližšie info na michalvlcek80@gmail.comalebo na 0949 624 881 majte sa :)