Richard
26.05.04,05:41
Predtým ako idete písať otázku a neviete, či už podobná otázka bola diskutovaná, najprv skúste vyhľadať tému pomocou "HĽADAŤ"

1. Môžete hľadať na celej porade pomocou "Hľadať" v hornej lište
2. Môžete hľadať na príslušnej porade pomocou "Hľadať v tejto Porade" na lište porady (to je tá na začiatku tabuľky jednotlivých tém porady, pozor nie lišta v hornom menu)
3. Môžete hľadať v konkrétnej téme pomocou "hľadať v téme" (táto funkcia Vám vyhľadá konkrétne príspevky v danej téme obsahujúce hľadané slová

****POZOR****je potrebné stlačiť príslušný odkaz "hľadať" aby sa Vám vysunulo okienko do ktorého zadáte hľadaný výraz!!!
Jozef Mihál
26.05.04,11:03
Hmm, dovolím si Richardovi pritakať.
Priatelia, predtým než zadáte novú tému, skúste zvážiť, či už neexistuje podobná - ak áno, radšej svoju otázku alebo problém umiestnite do nej. Ak nám tu bude narastať počet duplicitných tém, bude tu guláš ako v diskusii na stránke *************************.
Richard
26.05.04,13:36
Este doplnim predchadzajuce prispevky>
ak najdete temu (otazku) ktoru hladate a chcete sa pytat doplnujucu otazku, mozete to pisat do danej temy *****ALE***** odporucam tak urobit ak doplnujuca otazka priamo suvisi s povodnou otazkou, ktorou bola tema zalozena.

-------
tymto sa vyvarujeme tzv. skrytych otazkach zahrabanych hlboko v niektorych temach, ktore by si zasluzili samostatnu "vetvu"
-------
dolezite je aby cela tema co najviac odrazala jej nadpis!!!
Paula
06.02.05,11:52
Prosím o pomoc, neviem cez vyhľadávanie nájť stránku, kde sú uvedené dôležité www, teda pred časom boli........ Ďakujem za info.
petra:-)
06.02.05,12:08
Paula
06.02.05,12:18
Ďakujem, idem .....:)
saman
17.02.05,23:10
Predtým ako idete písať otázku a neviete, či už podobná otázka bola diskutovaná, najprv skúste vyhľadať tému pomocou "HĽADAŤ"

1. Môžete hľadať na celej porade pomocou "Hľadať" v hornej lište
2. Môžete hľadať na príslušnej porade pomocou "Hľadať v tejto Porade" na lište porady (to je tá na začiatku tabuľky jednotlivých tém porady, pozor nie lišta v hornom menu)
3. Môžete hľadať v konkrétnej téme pomocou "hľadať v téme" (táto funkcia Vám vyhľadá konkrétne príspevky v danej téme obsahujúce hľadané slová

****POZOR****je potrebné stlačiť príslušný odkaz "hľadať" aby sa Vám vysunulo okienko do ktorého zadáte hľadaný výraz!!!
Prosim Riska o radu:)
Neviem kde najst bod. 2 - "hladat v tejto porade"
Chcela by som nieco take, ze kde najdem odpovede na moje prispevky. Da sa to nejak rychlo najst? Alebo musim ist do tem (InfoMenu) a tam hladat ci niekto odpovedal na moju temu?
Dakujem
adam
18.02.05,06:03
Ja to robím takto(ale možno je na to lepší spôsob): Na klavnej stránke prejdem na účastní na porade, kliknem na moje meno, otvorí sa môj profil. Dám vyhľadať všetky moje prískevy a tu si otvorím jednotlivé moje otázky, či odpovede. Robíte to takto, či máte niečo lepšie???
ola
18.02.05,06:14
V každom príspevku/téme je rozšírená možnosť – dostávať okamžité upozornenia na svoj mail. Dá sa to nastaviť aj vo svojom profile – Upraviť možnosť a zaradiť tieto témy medzi sledované.
Richard
18.02.05,09:25
Prosim Riska o radu:)
Neviem kde najst bod. 2 - "hladat v tejto porade"
Chcela by som nieco take, ze kde najdem odpovede na moje prispevky. Da sa to nejak rychlo najst? Alebo musim ist do tem (InfoMenu) a tam hladat ci niekto odpovedal na moju temu?
Dakujem
tak ako popísali vyššie .-)
bod 2 je vyhľadávanie v rámci každej časti, ako napr. daň z príjmu... nie je to vyhľadávanie na celej stránke... cez víkend tu priložím obrázky kde to nájsť... aby to bolo jasnejšie...
ekin
18.02.05,14:39
opakovane vkladam link na spoločenstva:http://www.porada.sk/showthread.php...=spolo%E8enstvo (http://www.porada.sk/showthread.php?t=2253&highlight=spolo%E8enstvo) a prosim richarda, aby zmazal moju temu:spoločenstvo, kde som tiez nechala taky isty link, ale nebolo to na správnom mieste:)
ekin
18.02.05,14:40
adam, v poslednom čase to presne takto robievam aj ja, zistila som, ze takto vidim dozadu aj 10 dní, kde som prispievala - na šťastie, tých príspevkov nie je hodne, taká vladan by to nestíhala..-))))
Jozef Mihál
18.02.05,15:15
Pripájam sa k adam(ovi) a eve (ekin) ...ale Vám to spolu ladí...,
je to aj moja obľúbená metóda, ako odhaliť, či v témach, kde diskutujem, niečo nové pribudlo.
ekin
18.02.05,16:15
:) :D jozef, jozef...nasmiala som sa a za odmenu môj jubilejny 400-tý príspevok venujem tebe a tomu postrehu, ktorý mne unikol. Snad to aj adam vezme tiez tak..:)
adam
19.02.05,08:26
Pripájam sa k adam(ovi) a eve (ekin) ...ale Vám to spolu ladí...,
je to aj moja obľúbená metóda, ako odhaliť, či v témach, kde diskutujem, niečo nové pribudlo.
K tomu adam a eva, ladí to, až na to, že som žena.....http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
toto prihlásenie mám kvôli tomu, že si nepamätám heslá a ako adam sa prihlasujem na viacerých www.....
Musím upraviť svoj podpis ( len ešte musím prísť na to ako sa to robí, chi-chi),
aby som tu ľudkov nezavádzala.........Tak sory.......Pekný víkend.....adamka...
vladan
19.02.05,09:01
adam, v poslednom čase to presne takto robievam aj ja, zistila som, ze takto vidim dozadu aj 10 dní, kde som prispievala - na šťastie, tých príspevkov nie je hodne, taká vladan by to nestíhala..-))))
evička, máš svätú pravdu :cool: ... ja som takto hľadala už zopárkrát a priamoúmerne tomu som sa aj rozčúlila, lebo to neviedlo k žiadnemu výsledku ... ja mám napríklad v hlave, že som prispievala čojaviem pred 2 dňami, a nakoniec to nájdem ako príspevok pred 2 týždňami ... a najväčšia sranda je, že ak si dám moje príspevky tak mi ukáže len posledných 500, ostatných cca 1200 sa mi "stratí" :D
Viera123
14.05.06,10:36
Predtým ako idete písať otázku a neviete, či už podobná otázka bola diskutovaná, najprv skúste vyhľadať tému pomocou "HĽADAŤ"

1. Môžete hľadať na celej porade pomocou "Hľadať" v hornej lište
2. Môžete hľadať na príslušnej porade pomocou "Hľadať v tejto Porade" na lište porady (to je tá na začiatku tabuľky jednotlivých tém porady, pozor nie lišta v hornom menu)
3. Môžete hľadať v konkrétnej téme pomocou "hľadať v téme" (táto funkcia Vám vyhľadá konkrétne príspevky v danej téme obsahujúce hľadané slová

****POZOR****je potrebné stlačiť príslušný odkaz "hľadať" aby sa Vám vysunulo okienko do ktorého zadáte hľadaný výraz!!!
Myslím, že tento príspevok spred viac, ako roka je hodno oprášiť pre nových členov porady. Zišiel sa veru aj mne. Ďakujem.
Viera123
30.06.06,08:31
Prosím Vás, neviem, či len ja som slepá alebo nešikovná, ale nemôžem nájsť tlačivo Cestovného príkazu. Viete mi niekto poradiť???
Neviem, či tie zmeny, ktoré Richard previedol spôsobili, že nič nemôžem nájsť alebo je to v niečom inom... hm..:confused:
Paula
30.06.06,08:41
Viera123
01.07.06,10:59
Jozef I
04.07.06,06:03
Neviem čo sa stalo, ale už dlhšiu dobu nemôžem nič nájsť cez vyhladávač. Zadám si slovo a odpoveď je, že hladaný výraz nenašiel. V minulosti to fungovalo bez problémov. Zmenilo sa niečo??? Alebo v čom je problém? Zadám si slovo Krahule a on mi nič nenájde. :eek: :confused:
Barbara
04.07.06,07:56
Neviem čo sa stalo, ale už dlhšiu dobu nemôžem nič nájsť cez vyhladávač. Zadám si slovo a odpoveď je, že hladaný výraz nenašiel. V minulosti to fungovalo bez problémov. Zmenilo sa niečo??? Alebo v čom je problém? Zadám si slovo Krahule a on mi nič nenájde. :eek: :confused:


Jozef neviem, ale ide to aj ako Krahule aj ako Krahuľe
Zita5
04.07.06,07:59
Neviem čo sa stalo, ale už dlhšiu dobu nemôžem nič nájsť cez vyhladávač. Zadám si slovo a odpoveď je, že hladaný výraz nenašiel. V minulosti to fungovalo bez problémov. Zmenilo sa niečo??? Alebo v čom je problém? Zadám si slovo Krahule a on mi nič nenájde. :eek: :confused:


Ja tiež mám tento istý problém a neviem si poradiť . Nevyhľadá nič ....vôbec nič .:DPritom zadám aj rozšírené hľadanie .....:o
Barbara
04.07.06,08:21
Ja tiež mám tento istý problém a neviem si poradiť . Nevyhľadá nič ....vôbec nič .:DPritom zadám aj rozšírené hľadanie .....:o

Zitka a skúšala si aj z toho môjho podpisu? :p ani tak nejde?:(
Zita5
04.07.06,08:24
Barbarka , no z Tvojho podpisu mi ide ...a teraz čo ...mám Ťa stále prenasledovať ?:D :p
Zita5
04.07.06,08:25
Barbi už mi zasa nejede .:confused:
Grófová
04.07.06,10:09
Dievčatá, dajte do políčka hľadaj najprv hviezdičku a potom hľadaný výraz.
Napr. *stravné lístky a diéty - aj mne nešlo vyhľadávanie, takto mi to funguje. Vyskúšajte.
lenkak
04.07.06,16:34
mne vyhľadávanie funguje
Richard
11.07.06,05:58
Ak tu boli nejaké problémy s vyhľadávaním tak boli odstránené.

Problém sa prejavoval tak že vyhľadávanie rozlišovalo veľké a malé písmená - preto napr. niekomu nenašlo "krahule" a inému zasa našlo "Krahule"....
Viera123
15.07.06,20:16
Ak tu boli nejaké problémy s vyhľadávaním tak boli odstránené.

Problém sa prejavoval tak že vyhľadávanie rozlišovalo veľké a malé písmená - preto napr. niekomu nenašlo "krahule" a inému zasa našlo "Krahule".... Richard, no žiaľ, problémy s vyhľadávaním veselo pretrvávajú ďalej.. Niečo nájsť je takmer nemožné, nemôžeš s tým niečo urobiť? Naposledy som napr. hľadala "Nitra", a vypísalo mi: vyhľadávač nenašiel.... čo robím zle?
Zita5
15.07.06,20:18
Richard, no žiaľ, problémy s vyhľadávaním veselo pretrvávajú ďalej.. Niečo nájsť je takmer nemožné, nemôžeš s tým niečo urobiť? Naposledy som napr. hľadala "Nitra", a vypísalo mi: vyhľadávač nenašiel.... čo robím zle?


Vierka áno máš pravdu .....ale skús kliknúť o riadok nižšie rozšírené hľadanie a tam vpíš slovo ktoré potrebuješ .

http://www.porada.sk/search.php?
Viera123
15.07.06,20:20
Vierka áno máš pravdu .....ale skús kliknúť o riadok nižšie rozšírené hľadanie a tam vpíš slovo ktoré potrebuješ .

http://www.porada.sk/search.php? Zitka, práve predtým, ako som napísala tému som pozerala, či tu nie si. Lebo si môj "anjel strážny" na Porade :).
Nejde mi to ani tak... práve som to skúšala.
Zita5
15.07.06,20:21
Zitka, práve predtým, ako som napísala tému som pozerala, či tu nie si. Lebo si môj "anjel strážny" na Porade :).
Nejde mi to ani tak... práve som to skúšala.


Áno máš pravdu nejde ani tak, ani onak .Ja Ti ten link sem prinesiem...OK?
Viera123
15.07.06,20:27
Áno máš pravdu nejde ani tak, ani onak .Ja Ti ten link sem prinesiem...OK?
No jasne, že chcem! Ale takto prichádzame o množstvo kvalitných tém... neviem, kde je pes zakopaný :eek::eek::eek:!
Melnick
15.07.06,21:54
No jasne, že chcem! Ale takto prichádzame o množstvo kvalitných tém... neviem, kde je pes zakopaný :eek::eek::eek:!
V inej téme som sa tiež posťažovala,že vyhľadávanie je jednoducho iné ako bolo doteraz a nemôžem povedať ,že lepšie:mee:.
Vierka online zúčastnených máš znova zoradených po starom: malé ,veľké písmenká spolu podľa abecedy.:)
Viera123
16.07.06,17:58
V inej téme som sa tiež posťažovala,že vyhľadávanie je jednoducho iné ako bolo doteraz a nemôžem povedať ,že lepšie:mee:.
Vierka online zúčastnených máš znova zoradených po starom: malé ,veľké písmenká spolu podľa abecedy.:)
Áno Majka, to som si všimla, že Richard nám vrátil naše staré dobré zoradenie :-). Ale teraz chcem poblahoželať Pepovi_p - nášmu vedúcemu minikurzu PC, ktorý sa kvôli pracovnej zaneprázdnenosti trochu odmlčal, ale neviem, či tu už daná téma bola, keďže si netrúfam ju ani nájsť... Takže ju pre istotu otvorím.