Zita5
02.07.12,08:07
Prosím,ako zrušiť, aby mi v " Moje notifikácie " stále nezobrazovalo číslo "6" .

Ja viem, že to je vyhodnotenie tém poradaautomamtom, ale predtým mi tam tá šestka nesvietila, to sa mi zobrazuje od soboty.
Chcela by som to odstrániť a neviem ako.Priznám sa, že sa mi nechce pracne podľa dátumov vyhľadávať príspevky, ktoré boli označené Najlepšia odpoveď .
Chcela by som tú šestku teda jednorazovo zrušiť naveky a neviem ako .
Ďakujem.
veronikasad
02.07.12,06:14
Zitka, zobrazili sa ti spätne oznámenia, ktoré príspevky boli vyhodnotené ako najlepšia odpoveď. Richard v inej téme tvrdí, že ich vymazal. Mne nie - musela som ich mazať a mala som ich podstatne viac, a zdá sa, že ani tebe.
Zita5
02.07.12,06:23
Zitka, zobrazili sa ti spätne oznámenia, ktoré príspevky boli vyhodnotené ako najlepšia odpoveď. Richard v inej téme tvrdí, že ich vymazal. Mne nie - musela som ich mazať a mala som ich podstatne viac, a zdá sa, že ani tebe.

Ako si ich zmazala, vyhľadávaním ?
vieraaaa
02.07.12,06:30
aj ja som ich mazala sama
Richard
02.07.12,07:55
Musím to skontrolovať a skúsiť ešte raz zmazať cez databázu.
Tweety
02.07.12,08:07
Indeed
02.07.12,09:28
A ja som si "Poradautomat" pridal za priateľa....
Tweety
02.07.12,09:29
a? chceš povedať, že tie notifikácie nemáš?
buchač
02.07.12,09:31
Nové odkazy v profile (26)

...normálne , že nestíham......:confused:
veronikasad
02.07.12,09:52
Musím to skontrolovať a skúsiť ešte raz zmazať cez databázu.
Richard, zmaž prosím nastavenie Poradautomatu - označenie najlepšej odpovede od zadávatela témy nemá žiadnu vypovedaciu hodnotu, je to v mnohých prípadoch jeho subjektívny názor, ktorý vôbec nemusí byť zhodný s najlepšou odpoveďou v téme.
Richard
02.07.12,12:40
Ok, tie notifikácie by mali byť zmazané aj v nastaveniach (predtým boli len v hornom upozornení).
Richard
02.07.12,12:43
Toto je mimo tejto témy, ale to že niekto označí najlepšiu odpoveď považujem za dobré. Skutočne najlepšia odpoveď môže byť kedykoľvek prehlasovaná užitočnými hlasmi, takže riziko nepsprávnosti je minimalizované.
Zita5
02.07.12,13:18
Ok, tie notifikácie by mali byť zmazané aj v nastaveniach (predtým boli len v hornom upozornení).

Richard prosím Ťa mala som ich v nastaveniach a tie už nevidím, to je OK .....lenže ešte stále ich mám v hornom upozornení(ak myslíme obaja to isté ).Ak by sa s tým niečo dalo, tak by som bola rada .ďakujem .
Indeed
03.07.12,04:29
a? chceš povedať, že tie notifikácie nemáš?

No mám tam tie notifikacie a čo ?

Jednu som vymazal a zostalo mi ešte 5 ,

tak sledujem,či sa to číslo nenavyšuje, a ak je počet notifikacii vyšší ako 5 tak pozriem si kto ma zase pochválil :)

No problem, very simpl.
pepsikova
03.07.12,04:39
..a kde vlastne sú tie nitifikácie?..lebo ja tu u seba ništ nevidím, ale každý to rieši...žeby som bola výnimka?..(zas niekto niečo má a ja nyje:)
veronikasad
03.07.12,04:43
..a kde vlastne sú tie nitifikácie?..lebo ja tu u seba ništ nevidím, ale každý to rieši...žeby som bola výnimka?..(zas niekto niečo má a ja nyje:)
Nad hornou lištou Porady máš moje notifikácie. Svieti ti tam číselko, keď ti príde nový odkaz alebo SS.
Po spustení Poradautomat tam svietilo číselko kolko tvojich príspevkov bolo vyhodnotených ako najlepších.

A notifikácie máš aj v nastaveniach, nad udelenými bodmi.
Indeed
03.07.12,04:44
presne nad "blog"
pepsikova
03.07.12,05:09
.nemám nikde čísielko..[/URL] keď mám odkaz, zak vtedy sa zobrazí počet, prečítam a zmizne..neviem, ako sa spustí poradaautomat,ale keď kliknem , ak príde nejaká správa, na notifikácie,zobrazí sa správa,alebo sska..žiadne automaty..a neviem, kde mám body a any to nejdem hladať, aby som si niečo nedoondila..len som chcela vedieť, kde a čo to je...ďakujem...
.

..aha, zelené kriklavé mi svieti v profile, vidím to..ničmoc, mali dať ružovú- mám rovnakú alergiu..
Zita5
03.07.12,05:44
Nad hornou lištou Porady máš moje notifikácie. Svieti ti tam číselko, keď ti príde nový odkaz alebo SS.
Po spustení Poradautomat tam svietilo číselko kolko tvojich príspevkov bolo vyhodnotených ako najlepších.

A notifikácie máš aj v nastaveniach, nad udelenými bodmi.

Presne tak , čiže ja tam mám číslo šesť permanentne a všetko nové navyšuje stav ..teda ak mi príde SS alebo správa do profilu , tak mi ukáže napr.8.Prečítam obe a zasa tam mám 6.
Richard
03.07.12,12:13
Predtým si mala nulu? Lebo aj tie horné číselné notifikácie boli za najlepšie odpovede odstránené (ponížené).
Zita5
03.07.12,12:20
Predtým si mala nulu? Lebo aj tie horné číselné notifikácie boli za najlepšie odpovede odstránené (ponížené).

Richard, neviem či sa správne chápeme...na lište je táto postupnosť Vítajte ...Zita5...Moje notifikácie :6 .....Môj profil.... Nastavenia ..... Odhlásiť sa ....v takomto poradí to máme na lište, avšak ja tam mám stále číslo 6.

Čiže ja to vidím na lište, keď mám normálne otvorenú aj hlavnú stránku Porady, resp. aj tému..to je jedno .
Zita5
17.07.12,09:36
Richard, neviem či sa správne chápeme...na lište je táto postupnosť Vítajte ...Zita5...Moje notifikácie :6 .....Môj profil.... Nastavenia ..... Odhlásiť sa ....v takomto poradí to máme na lište, avšak ja tam mám stále číslo 6.

Čiže ja to vidím na lište, keď mám normálne otvorenú aj hlavnú stránku Porady, resp. aj tému..to je jedno .

Môj problém nie je stále vyriešený. Aspoň mi poraďte čo s tým robiť.Ďakujem.
veronikasad
17.07.12,09:42
Zitka, u mňa tiež Richardovo "hromadné mazanie" nezabralo. Pracne som hladala Poradautomat a ručne mazala.
KEJKA
17.07.12,09:43
Presne tak , čiže ja tam mám číslo šesť permanentne a všetko nové navyšuje stav ..teda ak mi príde SS alebo správa do profilu , tak mi ukáže napr.8.Prečítam obe a zasa tam mám 6.
a nenašla si nejaké neprečítané, staré? budú tam svietiť, ak si ich nestihla prečítať.
a čo ťa na tom irituje?
ja mám 62 notifikácii, zobrazuje mi úryvky prvých 6-8......neviem isto a aj tak sa k nim neviem dostať, lebo vystupujem - vraj to je dôvod - aj ako firma. To má irituje, lebo sa ohlasom neviem podakovať, či odpovedať, nič.....proste ma hodí do firiem a tam som skončila, tam už ohlasy nevidím vôbec.
veronikasad
17.07.12,09:46
a nenašla si nejaké neprečítané, staré? budú tam svietiť, ak si ich nestihla prečítať.
a čo ťa na tom irituje?
ja mám 62 notifikácii, zobrazuje mi úryvky prvých 6-8......neviem isto a aj tak sa k nim neviem dostať, lebo vystupujem - vraj to je dôvod - aj ako firma. To má irituje, lebo sa ohlasom neviem podakovať, či odpovedať, nič.....proste ma hodí do firiem a tam som skončila, tam už ohlasy nevidím vôbec.
Kejka, ty ako firma máš asi iné zobrazovanie. "Bežným" poraďákom svieti na hornej lište pri Mojich notifikáciach číslo, ktoré vzniklo po spustení Poradautomatu (vyhodnotené najlepšie odpovede). Bežne sa tam zobrazujú nové SS alebo odkazy v profiloch.
Zita5
17.07.12,10:54
Veronika, ja viem čítala som to , ale keď to mám pracne hľadať ..radšej nech mi Richard vymaže tých 6-7 najlepších.Mne to tam hore stále o číslo 6 zobrazrazuje a k tomu mi pripočítava nejaké nové odkazy v profile resp. SS.Je to otravné.