SamuelSK
03.07.12,20:15
"luxusne auto" o vykone 80kW zdani, ale 20 tisicove hodinky uz nie?

neni to absolutne trafene za hlavu? :)

ved logicky, cim vyssi vykon auta, tym viac da majitel tohto viac na dani z PHM

ale ak raz kupi hodinky, za 20 000 eur, tak uz z neho stat nem ziadny osoch.

preco potom to nezdani? a preco nezdani TV vacsiu ako 55cm v uhlopriecke ? (alebo aj viac ako 1 farba)

ine haluze, brutalne haluze toto... len tak dalej, zaujima ma hlavne nazor z tych 44.41% tesite sa na luxusnu 81kW opel astru napr ?
pivko
03.07.12,18:23
No ja mám také isté ,ale stáli 1.000 Bath ;) a na ruke to nikto nerozozná:D
zdaní aj tie???????
SamuelSK
03.07.12,18:24
tu som chcel udrziavat nasratu naladu a nie vtipnu aby som sa rozosmial hned na zaciatku :D
marleau
03.07.12,18:24
Kým tu bude obrezanecká politika nosatcov,dovtedy sa nebudeme mať dobre,len horšie.
220870
03.07.12,18:30
Bude zdaňovaný aj vyšší výkon v posteli?:)Koľko potom bude zdanený priemerný indián?Budú sa platiť aj vyššie dane za väčších objem ženských... oné.
lujza.j
03.07.12,18:34
možno aj on má také...bežne to tak určití ludia robia...lebo nikto by si nepomyslel, že nie su origo...
mattto
03.07.12,18:35
pred pár rokmi sa dávalo šrotovné, aby sa podporil predaj áut, teraz naopak :)
buchač
03.07.12,18:43
"luxusne auto" o vykone 80kW zdani, ale 20 tisicove hodinky uz nie?
...
ale ak raz kupi hodinky, za 20 000 eur, tak uz z neho stat nem ziadny osoch.
...

...neblbni ....šak to len Nový Čas zavádza......:---:D

http://www.cas.sk/clanok/114994/neuveritelne-ficove-hodinky-su-o-19-750-drahsie-ako-obamove.html

Ficovi darovali jeho verní ......dokonca zbierku museli urobiť.....neboli síce až tak drahé , ale predsa ...;):rolleyes::---

http://www.willwatches.org/da-vinci-da-vinci-1026-watches.html
day
03.07.12,18:49
nieco o kradnuti
sustekova.blog.sme.sk/c/302080/Preco-je-mila-pani-odvedla-nebezpecnejsia-nez-mafia.html
SamuelSK
03.07.12,19:27
Day, ano je to zaujimave, ale ja verim, ze ak by boli dane 5%, tak by nikto nemal chut ani cas vymyslat ako to obchadzat..
A ak by politici nekradli, tak by 5% BOHATE stacilo na chod krajiny..
Alebo alternativa - dane 0% a nech si kazdy plati tak ako uvazi za vhodne, podla spokojnosti v danej krajine.
Ak by sa mi nieco nepacilo, tak by som neplatil, ak by sa mi pacilo (napr kvalitna cesta), tak by som poslal dar statu..
Tak funguje napriklad wikipedia..
Ale aj tak by politici nesmeli kradnut, lebo by to nefungovalo.
Myslim si, ze kazdy clovek by sa casom uvedomil a prispieval idealnou sumou..

Ale na to aby toto niekto pretlacil si budem musiet naprogramovat pocitacovu alternativnu realitu (simulator) zatial mozem ist na pivo :)
misomiso
03.07.12,19:50
pred pár rokmi sa dávalo šrotovné, aby sa podporil predaj áut, teraz naopak :)

Ano, presne tak. Teda dvaja susedia budu mat kazdy svoje auto, jednemu sme sa na kupu noveho poskladali vsetci ces statny rozpocet, takze ho kupil lacnejsie, druhy naopak do statneho rozpoctu musel zaplatit, aby si ho mohol registrovat.

No to je dobra socialna spravodlivost. :)
Oliwa
03.07.12,20:38
hlavne, že milión Ficovoličov má, čo chceli... ale žiaľ budú to mať aj tí, čo ho nechceli...
Pikoška
04.07.12,04:13
To oliwa, a čo sa máme ísť teraz obesiť? Podaktorí sme od popala už aj na prdeli. Ja už len čakám, kedy mi zdania úsmev nad touto gorilou rošádou. Lebo na slzy je ešte privčasu.
Letko
04.07.12,04:35
Stojí vám za to sa rozčuľovať? Tešte sa z leta, lebo v zime budete spomínať, ako bolo v júli krásne teplo :)
pavol54
04.07.12,04:40
a myslíš že dzuri by nám dal viac ?
SamuelSK
04.07.12,14:44
TESIT SA Z 38C tepla ?!?!?!

haha, to mi tiez lezie na nervy a mozno aj viac ako neviemco :D

(to je ale mizerny zivot co? :D )
misoft
04.07.12,15:24
No Pik - potom aj tie slzy zdania - a ešte zaplatíš stočné za ne :D
buchač
04.07.12,15:41
TESIT SA Z 38C tepla ?!?!?!

haha, to mi tiez lezie na nervy a mozno aj viac ako neviemco :D

(to je ale mizerny zivot co? :D )

TO teplo určite viac ako nejaké posraté " luxusné " hodinky ........;)

...a či stáli tie cibuľe 20 litrov alebo trebárs aj viac ......na rozume , na prestíži , na cti , na ...atď to nikomu nepridá...
...žeby nejaké komplexy si riešil pán prevelebný ...???
Letko
04.07.12,17:49
Život nie je mizerný, život je taký, aký si ho urobíš :) A samozrejme záleží aj od toho, či vidíš fľašu poloprázdnu alebo poloplnú.
misomiso
04.07.12,17:51
Samozrejme. Ved tie najlepsie veci v zivote vzdy boli aj budu aj tak uplne zadarmo.
pivko
04.07.12,18:21
Tak Vám treba , Ficovoliči.
220870
04.07.12,18:44
Treba si pamätať .Všetkým stranám a politikom ,ktorý sa snažia upútať pozornosť jednoduchších ľudí(neviem ako ich presne pomenovať nechcem nikoho urážať) ide len o jedno ,kradnúť.Väčšinou sú to tý najsprosteší politici tipu Slota ,Fico, Duraj ,ktorý využívajú najnižšie pudy stáda ktoré chcú osloviť.Na menej vzdelané vrstvy obyvateľstva sa orientujú preto ,že u tých vzdelanejších by nepochodili.Ak by mali právo voliť len ľudia od určitého vyššieho vzdelania ,tak by jednotlivé štáty vyzerali úplne inak.Je oveľa jednoduchšie oklamať celú 10 tisícovu osadu negramotných cigáňov ,ako jedného stredoškoláka.Fico veľmi rád používa jednu vetu"najchudobnejší nesmú niesť následky reforiem"(občas mení formu ,ale jej obsah je ten istý ).A teraz veľmi dobre porozmýšlajte ,kto je v tomto štáte najchudobnejší!?Prečo je v cigánskych osadách zavedená el energia?....odpoveď ,aby mohli politici prostredníctvom masmédií manipulovať dav.Prečo nieje trestné manipácia davu,prečo nieje trestné nedodržanie predvolebných slubov?Prečo nieje možné potrestať politika keď vedome klame?Prečo nemôže na Slovensku vyhrať voľby normálna strana ?Preto že počet nevzdelaných je tu vysoko nadpolovičný a neustále stúpa.
buchač
04.07.12,18:45
Knaz oslavoval tri desatrocia posobenia v jednej farnosti.
Na slavnosti sa zucastnila cela miestna honoracia.
Prihovor mal predniest vyznamny politik.
Ako maju politici vo zvyku, meskal, nuz sa oslavenec musel ujat slova sam.
"Pravdu povediac, ked som sem prisiel, prvy dojem bol strasny a vtedy by mi
ani na um nezislo, ze tu vydrzim tridsat rokov.
Nemozem porusit spovedne tajomstvo, ale tolko povedat mozem, ze moj hrozny dojem zapricinila hned
prva spoved.
Ten clovek bol neverny manzelke so sefovou zenou a kvoli nej spreneveril velku sumu.
Potom kvoli nej vykradol klenotnictvo a ked sa ho policajti pokusali zastavit, jedneho z nich zrazil a usiel.
Pre mna ako pre zacinajuceho knaza to bol sok.
Ale potom, ako som postupne spoznaval vsetkych milych ludi z farnosti, zacali roky bezat ako voda."
O chvilku sa dostavil meskajuci politik a ked zistil, ze slavnost sa uz zacala, rozhodol sa byt strucny:
"Prepacte, drahi priatelia, moje meskanie.
Vidim, ze som sem dnes prisiel ako posledny.
Na jedno vsak mozem byt pysny.
Ked u nas pred tridsiatimi rokmi nas oslavenec zacinal, mal som tu cest, ze som bol prvym clovekom, ktory sa u neho vyspovedal."
jahoszmsk
04.07.12,18:46
lujza.j
04.07.12,18:55
politika a jej protagonisti to je jedná obrovská faloš...ide iba o to dostať do "siene bohov" ......každý bude hlásiť to čo daný občan-volič chce počuť.....rozhovor ktorý sa stal, viem kto sa pýtal - viem kto odpovedal....... človek sa pýta pán xy, ked ste taký veľký liberál....ste za registrované partnerstvá a za legalizáciu marihuany /do určitej miery/ čo by ste spravili keby ste svoju dcéru našli doma v obývačke fajčiť marihuanu so svojou lesbickou priateľkou.....pán xy odpovedá.....zabil by som ich.... tak asi tak...nehovoriac o tom, že faloš panuje aj medzi nimi....
lujza.j
04.07.12,18:59
aj ja chcem hodinky...

http://hnonline.sk/slovensko/c1-47757720-sulik-sa-ostro-pustil-do-fica-tvrdi-ze-ma-milenku
šulino nie o nič lepší.....poznám babenku ....čo mala s ním "debatu" medzi 4 nohami:D napriek tomu , že má tuším harmonický vzťah....
jahoszmsk
04.07.12,19:02
aj ja chcem hodinky...
aj ja chcem debatu... :cool:
lujza.j
04.07.12,19:05
aj ja chcem hodinky...
aj ja chcem debatu... :cool:
ked si šulino nie je problém...občas chodí k nám:---:D
jahoszmsk
04.07.12,19:15
hm, nestačí že som krajší?
nika.sum
04.07.12,19:17
Ja si myslim, ze je uplne jedno kto je z nich pri moci, vsetkym ide rovnako len a len o dobro ....ale to svoje. Vsetci su uplne rovnakí, rozkradaju tuto republiku a najhorsie je ze niekedy sa to aspon snazili skryvat, ale teraz uplne v pohode pred zrakmi nas vsetkych: zakazky DU, zlate padaky a podobne, to su len zrnka piesku pri tom o co tento stat obrali...Tak ako to tu niekto pisal, keby nekradli a dane by boli omnoho nizsie, stacilo by to na normalny chod statu...ale to je len rozpravka.....
lujza.j
04.07.12,19:19
hm, nestačí že som krajší?
........ nevieš aké sú dnešné babenky....čo si za to kúpi?:D
jahoszmsk
04.07.12,19:21
načo šetriť a nekradnúť? aj tak asi € skončí, alebo aj tak príde v decembri koniec sveta.:eek:
pivko
04.07.12,19:22
jahoszmsk
04.07.12,19:22
........ nevieš aké sú dnešné babenky....čo si za to kúpi?:D

HM??? veď na nákupy sa používa manžel.
lujza.j
04.07.12,19:26
HM??? veď na nákupy sa používa manžel.
omyl...najlepšie každý:) a do plusu je ked ich je viac;)
jahoszmsk
04.07.12,19:27
možno aj my budeme baliť

práve preto Fico zdanil rýchle a silné autá, aby si pomalšie utekal.
salsa
02.08.12,12:35
závidíme p. Ficovi , a to začínal s mladomanželskou pôžičkou a kam to dotiahol
marjankaj
02.08.12,13:02
Ja si myslim, ze je uplne jedno kto je z nich pri moci, vsetkym ide rovnako len a len o dobro ....ale to svoje. Vsetci su uplne rovnakí, rozkradaju tuto republiku a najhorsie je ze niekedy sa to aspon snazili skryvat, ale teraz uplne v pohode pred zrakmi nas vsetkych: zakazky DU, zlate padaky a podobne, to su len zrnka piesku pri tom o co tento stat obrali...Tak ako to tu niekto pisal, keby nekradli a dane by boli omnoho nizsie, stacilo by to na normalny chod statu...ale to je len rozpravka.....
Nie o ich dobro. Ale o naše. Len si ho nedajme vziať.:mee:
misoft
02.08.12,13:08
Nie o ich dobro. Ale o naše. Len si ho nedajme vziať.
Naše dobro = ich dobro, ich dobro = do toho Ťa NIČ!

Alebo sa držia toho starého:
Čo je Vaše - to je naše a čo je naše - do toho Vás nič!
KoxXxo
02.08.12,13:15
Ja mám len takéto, len dúfam že s nimi nebudem musieť chodiť na STK:
http://ecx.images-amazon.com/images/I/411O6xMk-oL._SL500_AA300_.jpg
misoft
02.08.12,13:28