tanusha
03.07.12,20:42
Ahojte, chcela by som sa spýtať, že či má sociálna poisťovňa vymedzený čas na kontrolu počas práceneschopnosti. Mám na mysli po akom čase na PN môžu prísť, v pracovný deň alebo aj cez víkend, v akom čase...
Za prípadnú odpoveď vopred ďakujem.
Xanti
03.07.12,18:48
Môžu prísť hocikedy , v hociktorú hodinu, v hociktorí deň.
Ak by niekedy nechodili, tak by ľudia doma nesedeli a nedodržiavali liečebný režim, nemyslíš?
tanusha
04.07.12,09:47
Nemyslím, že by ľudia nemali dodržiavať liečebný režim.....ale keď už sú ľudia na PN a sú naozaj chorý tak na nejaký ten nočný kľud po 22:00 by mohli brať ohľad, keďže už väčšina chorých o takom čase môže spať a nemusí zrovna počuť zvonček....
Tweety
04.07.12,09:50
Nemyslím, že by ľudia nemali dodržiavať liečebný režim.....ale keď už sú ľudia na PN a sú naozaj chorý tak na nejaký ten nočný kľud po 22:00 by mohli brať ohľad, keďže už väčšina chorých o takom čase môže spať a nemusí zrovna počuť zvonček....
No stopercentne v nočných hodinách nikto na kontrolu nepríde, takže môžeš kľudne spať a dodržiavať liečebný režim.
MarcelkaT
04.07.12,09:57
Poznám prípad keď dotyčná osoba bola na PN a stretla som ju Juhoslávii. Keďže je na PN tak čo bude robiť sama doma.
Xanti
04.07.12,10:01
Asi jej pochybla dovolenka, tak sa šla liečiť do Juhoslávie :D
Tweety
04.07.12,10:02
Poznám prípad keď dotyčná osoba bola na PN a stretla som ju Juhoslávii. Keďže je na PN tak čo bude robiť sama doma.
Šikovnica šikovná. Možno tam bola s vedomím SP.:cool: A potom, že ľudia neokrádajú tento štát.
MarcelkaT
04.07.12,10:26
Poznám prípad keď dotyčná osoba bola na PN a stretla som ju Juhoslávii. Keďže je na PN tak čo bude robiť sama doma.
-------------------------------
Zrejme mala diagnózu: Juhoslávia - nahaňanie plážových inžinierov......