ajacik
16.02.06,09:34
Idem 22.2.2006 na školenie Omegy v Žiline. Ide o bezplatný seminár na tému: "Blížiaca sa uzávierka".
Budem rada, ak sa niekto pripojí ku mne.

Možno mám tému trošku zlezaradil, ale nájdu ju tu všetci "omegáci". :D:D
tonkat
16.02.06,08:52
Idem 22.2.2006 na školenie Omegy v Žiline. Ide o bezplatný seminár na tému: "Blížiaca sa uzávierka".
Budem rada, ak sa niekto pripojí ku mne.

Možno mám tému trošku zlezaradil, ale nájdu ju tu všetci "omegáci". :D:D
Alenka, nie je to trochu inak? Mne prišla pozvánka na Uzavretie roka v Omege na 15.03.2006 a tento bezplatný seminár je prezentácia programov Omega a Olymp. Pozri aj ich stránku www.kros.sk (http://www.kros.sk). Alebo je ešte niečo nové?
ajacik
16.02.06,11:19
to prišlo aj mne a platí sa zaň 1.190 Sk.
dnes mi prisla mailom ale ponuka na bezplatné školenie. Tak som tam hned volala a prihlasila som sa.

skus zavolat na t.c. 041/707 10 11 a spýtaj sa.
ak chceš, môžem ti ten email preposlať.
fedor
18.02.06,15:50
Ahojte,

pozeral som stránku KROSu a myslím, že je to takto:
22. 2. 2006 je bezplatný seminár v Žiline, ale to je skôr pre takých, ktorí program ešte nepoznajú, aby ho uvideli predtým, ako sa možno preň rozhodnú a zakúpia ho,
15. 3. 2006 je platené školenie pre užívateľov OMEGA práve na uvádzanú tému "Uzavretie roka".

Takže Ajacik, odporúčam Ti asi to druhé platené školenie, na tom seminári sa asi nič nové nedozvieš. Na platené školenie sa chystám aj ja, posledné v novembri 2005 som vynechal, takže už potrebujem nutne sa dozvedieť novinky a samozrejme zopakovať mnoho iných vecí.