fiunko
04.07.12,16:57
čaute poradáci,
prosím vás má tu niekto skúsenosti s developerom GCX Byty, GX Byty, ktorí stavali Median house na Geologickej ulici v Bratislave?

ďakujem
lujza.j
04.07.12,18:12
čaute poradáci,
prosím vás má tu niekto skúsenosti s developerom GCX Byty, GX Byty, ktorí stavali Median house na Geologickej ulici v Bratislave?

ďakujem
myslíš ten "river park" pri Malom Dunaji?:D
peterknazeje
05.07.12,06:17
ano, z minuleho roka,
ake mate otazky?
fiunko
05.07.12,12:35
mám jeden problém. podal som im výpoveď zmluvy o budúcej zmluvy na byt v mediane ešte v 03/2009 a doteraz to neviem s nimi uzavrieť. a ísť s tým na súd to je beh na dlhé trate s neistým výsledkom. chcú zo zálohy 80% ako odstupné a náhadu škody. neriešil si niečo podobné náhodou?
peterknazeje
05.07.12,16:12
podal som im výpoveď zmluvy o budúcej zmluvy na byt v mediane ešte v 03/2009 a doteraz to neviem s nimi uzavrieť.
- s tym nemam skusenosti,
- 80% ako odstupne a nahrada skody sa mi zda vela ale zalezi od toho, co mate napisane v zmluve,
- vedia, ze teraz to nepredaju za cenu roku 2009
fiunko
06.07.12,05:01
právevže v zmluve je iba odstupné 100t Sk a nič viac. a na základe neviem čoho chcú ešte ďalších 100t ako náhradu škody ale toto zmluva nerieši.
aké boli tvoje skúsenosti s nimi, aký si mal z nich dojem?
peterknazeje
06.07.12,08:52
aké boli tvoje skúsenosti s nimi, aký si mal z nich dojem?
- poznam cloveka, ktory tam byval a projekt bol urobeny dobre (okrem problematickej starej centralnej budovy a nezmyselnych dispozicii niektorych bytov),
- mal som zopar akcii geocomplexu (materska spolocnost gx byty a gcx byty),
- predajnost bytov bola dobra, no neprejavovalo sa to v hospodareni, peniaze sa niekde "stracali",
- dodavatelom stavby bola firma Bolfa a Hecka,
- komunikacia s hlavnymi ludmi (Hecko a Bolf) bola tazka, tak som akcie predal na burze,
- myslim, ze budete potrebovat pravnika,
fiunko
06.07.12,09:55
plne s vami súhlasím.
hečko a bolf majú ego vačšie ako celá bratislava, s činmi a faktami to je už horšie.
toho právnika vidím reálne lebo stále sa bijú do pŕs napriek tomu, že jeden súd s totožným problémom už prehrali, dokonca im súd naparil aj penále.

ďakujem za ochotu, nech sa darí.