esheya
05.07.12,01:28
Dobry den,neplatili ste nahodou vysoku fakturu za nezmyselne vysoky pocet stiahnutych dat?? Prisla mi faktura na 182 eur, kedze mobilny internet vyuzivam treti rok,vzdybolo vsetko v poriadku, predchadzajuci mesiac mi odrazu nejakym zazrakom boli stiahnute data cez grps vo vysokom mnozstve,co je nemyslitelne,
Mam predplatenych 6000GB a ktomu som vraj dostala 1000MG zadarmo. Dva roky surfujem na nete casto,ale nestahujem subory,filmy a ani nicpodobne zrazu mi vybehne nejako vela odrazu?? po troch rokoch?? Bude na tom nieco nekale,plnoludi sa stazuje,co tam vystrajaju tam:((

Schvalne som si pozrela moju spotrebu ,kde vam ukaze graf kolko a aky den stiahnete a tam som prisla na chybu, za moje fakturacne obdobie je kazdy den zaznaceny a dva dni z toho obdobia mi vybehlo neskutocne vysoky pocet dat, graf ukazuje roovnako,,tento posledny mesiac je taky vysoky?? za co zasa chcu zarobit peniaze?? Nech mi podrobne ukaze vypis,kde bude den ,cas stahovanych dat, stranky z ktorej mi data stiahli,inak neodidem a dam na reklamaciu aj 15x ,kedze urcite som nemohla za jeden mesiac stiahnut okolo 206 milionov dat, ked za tri roky som tento rekord nespravila.
Handba im, zamestnancom,ze vas oblbnu a osmeknu aj z toho co nemate, budem bojovat ,pretoze tu je nieco nekale ,podvod,podam trestne oznamenie ohlaste sa aj vy a neplatte,sme verni zakaznici uz kolko rokov a ake vyhody mame??? ake Bonusy??? len stale viac a viac platime, cakam kedy mi skonci viazanost a odchadzam
Kto ma taky problem,ziadajte reklamaciu,nech to stoji co stoji nedajte sa odbit