zuzana cinova
07.07.12,12:58
Ahojte poraďáci,vie mi niekto poradiť tú najlepšiu plnku do orechových a makových šatôčiek z lístkového cesta???:D
asedma
07.07.12,11:41
Ahojte poraďáci,vie mi niekto poradiť tú najlepšiu plnku do orechových a makových šatôčiek z lístkového cesta???:D

..pre mna je najlepsia, ked frcnem trochu prevareneho osladeneho mlieka do zomletych orechov a dobre premiesam..musi byt husta, nesmie tiect..tak isto robim aj makovu
zuzana cinova
07.07.12,12:05
..pre mna je najlepsia, ked frcnem trochu prevareneho osladeneho mlieka do zomletych orechov a dobre premiesam..musi byt husta, nesmie tiect..tak isto robim aj makovu

Ďakujem....v jednoduchosti je krása...vyskúšam
avalik
07.07.12,12:12
..pre mna je najlepsia, ked frcnem trochu prevareneho osladeneho mlieka do zomletych orechov a dobre premiesam..musi byt husta, nesmie tiect..tak isto robim aj makovu

aj ja robievam s mliekom + do makovej pridavam slivkovy lekvar a do orechovej marhulovy dzem
asedma
07.07.12,12:24
nemiesam lekvar, ked tak samotne lekvarove, ale musi byt husty, lebo inak vytecie
Rozalka
07.07.12,12:41
..pre mna je najlepsia, ked frcnem trochu prevareneho osladeneho mlieka do zomletych orechov a dobre premiesam..musi byt husta, nesmie tiect..tak isto robim aj makovu
... a trochu rumu k tomu (len ten rum môžem doliať tesne pred plnením, inak mi to domáci spapkajú a potom ešte: mami, načo tie zákusky, stačí len plnka!)
asedma
07.07.12,12:46
mnam, ta orechova aj mne vzdy chuti
avalik
07.07.12,12:48
lekvaru len tak za lyzicu - doda fajnu chut ... aspon mne :)
čakanka
07.07.12,14:16
ja do makovej pridávam višne/trochu sa to potom podobá na štrúdlu/ a do orechovej hrozienka
avalik
07.07.12,14:27
... a trochu rumu k tomu (len ten rum môžem doliať tesne pred plnením, inak mi to domáci spapkajú a potom ešte: mami, načo tie zákusky, stačí len plnka!)

no na mna ked pride "telo chcelo" tak si urobim makovu plnku tak zo styroch lyzic maku a tu vyjedam :D
axara
07.07.12,16:41