kendy
09.07.12,09:15
Ahojte,
bola som zamestnaná vo firme ako asistentka a pred 2 rokmi som odišla na materskú dovolenku. Medzitým zamestnali vo výrobe môjho manžela. Nástup po MD som mala nahlásený na 1.8.2012.
Minulý týždeň som telefonovala šéfovi a dohodli sme stretnutie, na ktorom mi dnes oznámil, že politika firmy vylučuje, aby pracovali vo firme manželia, takže mi po nástupe dajú výpoveď, resp. že ma naspäť vôbec nezoberú.

Je to veľmi neseriózne jednanie, keďže som tomu prispôsobila aj režim a organizáciu prázdnin detí. Mám nárok aspoň na odstupné? Môžem sa nejako brániť?
Tweety
09.07.12,09:43
Ak dostaneš výpovoeď z organiz. dôvodov-§63 odst.1,b.. a požiadaš(pred VD) o skončenie PP dohodou, nárok na odstupné budeš mať. Len tak naokraj, ak by si použila vyhľadávanie, odpoveď by si našla. Je tu spústa príspevkov na túto tému.
kendy
09.07.12,13:35
No ale sú toto organizačné dôvody? Oni predsa miesto pre mňa majú a stále berú nových ľudí... navyše s manželom by sme nijako neprišli pracovne do styku...
Tweety
09.07.12,13:41
No ale sú toto organizačné dôvody? Oni predsa miesto pre mňa majú a stále berú nových ľudí... navyše s manželom by sme nijako neprišli pracovne do styku...
Pýtala si sa na odstupné, preto taká predch. odpoveď.

Nie sú to organiz. dôvody.,ak nastupuješ po RD musíš dostať pôvodné miesto. To, že tam pracuje aj manžel, nemôže ovplyvniť tvoj nástup. ZP nikde neuvádza to, že nemôžete pracovať obaja.
kendy
09.07.12,13:45
Má nejaký vplyv to, že mám nahlásený nástup 1.8.? Nárok na rodičovskú dovolenku mám ešte rok, dieťa bude mať teraz 2 roky. Personálna mi navrhla, že PP bude zrušený deň pred mojím nástupom do inej práce (za predpokladu, že budem ešte na rodičovskej)... Lenže ja sa obávam, že mi potom povedia, že som nenastúpila 1.8. ako som podpísala a nebudú mi chcieť vyplatiť odstupné...

Výpoveď mi zrejme chcú dať "po nástupe" z rodičovskej....
kendy
09.07.12,13:54
Musia mi držať miesto aj po dátume 1.8.?
veronikasad
09.07.12,14:08
No ale sú toto organizačné dôvody? Oni predsa miesto pre mňa majú a stále berú nových ľudí... navyše s manželom by sme nijako neprišli pracovne do styku...
Kým si na RD, zamestnávateľ nemôže riešiť tvoje ukončenie prac.pomeru (si v ochrannej lehote, nemôžeš dostať výpoveď). Ak ti ju doručí po nástupe do zamestnania po skončení RD, môžeš napadnúť jej neplatnosť na súde
veronikasad
09.07.12,14:10
Musia mi držať miesto aj po dátume 1.8.?
Chceš 1.8. nastúpiť, alebo chceš ostať na rodičovskej dovolenke ?
kendy
09.07.12,14:12
Keby to šlo, zostala by som na rodičovskej. Nastúpiť som chcela preto, lebo som im nástup nahlásila...
Tweety
09.07.12,14:14
Keby to šlo, zostala by som na rodičovskej. Nastúpiť som chcela preto, lebo som im nástup nahlásila...
Ak sa so zamestnáv. dohodneš, že ešte ostaneš na RD, kľudne môžeš. To, že si nahlásila už nástup, nie je problém.
veronikasad
09.07.12,14:15
Keby to šlo, zostala by som na rodičovskej. Nastúpiť som chcela preto, lebo som im nástup nahlásila...
Ten nástup môžeš zrušiť tým, že požiadaš o rodičovskú dovolenku. (výhodné pre teba, lebo počas RD si poistená v nezamestnanosti, ak prac.pomer skončíš, zanikne poistenie). Po nástupe do práce ti môžu dať výpoveď - ak majú na to výpovedný dôvod. Neplatnosť výpovede by si musela napadnúť na súde.
kendy
09.07.12,14:16
Ja už som na rodičovskej dovolenke... koho by som mala požiadať?
Mne pri podpisovaní toho papiera personálna povedala, že potom mi už nemusia držať miesto...
Môžem to teda riešiť až po rodičovskej dovolenke?
veronikasad
09.07.12,14:18
Ja už som na rodičovskej dovolenke... koho by som mala požiadať?
Mne pri podpisovaní toho papiera personálna povedala, že potom mi už nemusia držať miesto...
Môžem to teda riešiť až po rodičovskej dovolenke?
Ty si požiadala o ukončenie RD, ak chceš v nej pokračovať, musíš to znovu oznámiť zamestnávatelovi.
kendy
09.07.12,14:20
Aha, a oni mi môžu povedať, že s tým nesúhlasia?
veronikasad
09.07.12,14:22
Aha, a oni mi môžu povedať, že s tým nesúhlasia?
s čím nesúhlasia ?
kendy
09.07.12,14:22
s tým, že budem ešte na rodičovskej....
veronikasad
09.07.12,14:24
s tým, že budem ešte na rodičovskej....
Mali by ovládať Zákonník práce

(2) Na prehĺbenie starostlivosti o dieťa je zamestnávateľ povinný poskytnúť žene a mužovi, ktorí o to požiadajú, rodičovskú dovolenku až do dňa, v ktorom dieťa dovŕši tri roky veku. Ak ide o dlhodobo nepriaznivý zdravotný stav dieťaťa vyžadujúci osobitnú starostlivosť, je zamestnávateľ povinný poskytnúť žene a mužovi, ktorí o to požiadajú, rodičovskú dovolenku až do dňa, v ktorom dieťa dovŕši šesť rokov veku. Táto dovolenka sa poskytuje v rozsahu, o aký rodič žiada, spravidla však najmenej na jeden mesiac.

(3) Žena a muž písomne oznámia zamestnávateľovi najmenej jeden mesiac vopred predpokladaný deň nástupu na materskú dovolenku a rodičovskú dovolenku, predpokladaný deň ich prerušenia, skončenia a zmeny týkajúce sa nástupu, prerušenia a skončenia materskej dovolenky a rodičovskej dovolenky.
kendy
09.07.12,14:26
Ja som mala nastúpiť 1.8., takže to 1 mesiac vopred už nestihnem... :-(
veronikasad
09.07.12,14:27
Ja som mala nastúpiť 1.8., takže to 1 mesiac vopred už nestihnem... :-(
s rozumným zamestnávatelom sa dá dohodnúť, tak to skús. Oznám mu zajtra písomne, že zostávaš na rodičovskej dovolenke.
kendy
09.07.12,14:30
Ďakujem! Tým pádom mám teda nárok zostať ďalej na rodičovskej a riešiť to o rok :-)
veronikasad
09.07.12,14:32
Ďakujem! Tým pádom mám teda nárok zostať ďalej na rodičovskej a riešiť to o rok :-)
Ak nemáš v zálohe inú prácu a nechceš sa so zamestnávatelom ťahať po súdoch - ano.
kendy
09.07.12,14:38
No momentálne teraz ani iná práca, ani chuť na súdy... dokonca už sa mi ani nechce vrátiť do takej firmy, keď takto so mnou jednali...
Musím na tom oznámení uviesť aj kedy mienim ukončiť RD?
veronikasad
09.07.12,14:40
No momentálne teraz ani iná práca, ani chuť na súdy... dokonca už sa mi ani nechce vrátiť do takej firmy, keď takto so mnou jednali...
Musím na tom oznámení uviesť aj kedy mienim ukončiť RD?
Daj si do troch rokov veku dieťaťa. Ak by sa ti naskytla skôr práca, tak dáš výpoveď.
Ide naozaj o to poistenie v nezamestnanosti, ak po skončení RD nenájdeš prácu a nebudeš mať splnenú podmienku 730 dní poistenia, nárok na dávku v nezamestnanosti ti nevznikne. Poistenie počas RD trvá len ak trvá pracovný pomer.
kendy
09.07.12,14:45
Ale ak dám ja výpoveď, potom nebudem mať nárok na odstupné, však?
Tweety
09.07.12,14:48
Ale ak dám ja výpoveď, potom nebudem mať nárok na odstupné, však?
Áno, nebudeš.
kendy
09.07.12,14:52
Ale ak ma stále nebudú chcieť zobrať, môžu mi dať výpoveď dohodou a mám nárok na odstupné... správne?
Tweety
09.07.12,14:54
Ale ak ma stále nebudú chcieť zobrať, môžu mi dať výpoveď dohodou a mám nárok na odstupné... správne?
Výpoveď dohodou ZP nepozná. Ak po skončení RD dostaneš výpoveď podľa §63 organiz. dôvody, a pred začiatkom plynutia VD požiadaš o skončenie PP dohodou(zatiaľ platí toto), dostaneš odstupné.
kendy
09.07.12,14:55
Ďakujem za vysvetlenie a trpezlivosť!!!
veronikasad
09.07.12,14:55
Ale ak ma stále nebudú chcieť zobrať, môžu mi dať výpoveď dohodou a mám nárok na odstupné... správne?
Výpoveď dohodou ZP nepozná. Na odstupné máš nárok len v prípade, ak ukončíš rod.dovolenku, nastúpiš do práce a zamestnávatel ti dá výpoveď. Pracovný pomer (po doručení výpovede) musíš ukončiť pred začiatkom plynutia výpovednej doby.
kendy
25.02.13,10:14
Prosím, pomôžte mi ešte upresniť ako to spraviť čo najlepšie...
V júli by som mala nastúpiť do zamestnania 17.7. (syn má 16.7. tri roky). Zamestnávateľ mi dá výpoveď, takže výp.doba začne plynúť od 1.8. Môžem tie dva týždne maródovať alebo si zobrať dovolenku? V tom čase tiež musím ukončiť prac. pomer, aby som dostala odstupné - je to tak správne?
Tweety
25.02.13,10:23
Prosím, pomôžte mi ešte upresniť ako to spraviť čo najlepšie...
V júli by som mala nastúpiť do zamestnania 17.7. (syn má 16.7. tri roky). Zamestnávateľ mi dá výpoveď, takže výp.doba začne plynúť od 1.8. Môžem tie dva týždne maródovať alebo si zobrať dovolenku? V tom čase tiež musím ukončiť prac. pomer, aby som dostala odstupné - je to tak správne?
Ak dostaneš výpoveď v júli, VD začne plynúť 1.8., počas tejto doby môžeš byť na PN, alebo na dovolenke. Po skončení VD PP skončí. Odstupné dostaneš až po VD. Samozrejme ak bude výpoveď z organiz. dôvodov.
ewita888
25.02.13,10:38
Ale najlepšie by bolo, keby PP skončil dohodou, v ktorej bude ako dôvod uvedené, že PP končí podľa par. 63 ods. 1.. ak by PP skončil takto 17.7., v tento deň by si mala čerpanie jedného dňa dovolenky a ostatnú si nechať preplatiť, mala by si nárok na max. dávku v nezamestnanosti
kendy
25.02.13,11:21
Ale najlepšie by bolo, keby PP skončil dohodou, v ktorej bude ako dôvod uvedené, že PP končí podľa par. 63 ods. 1.. ak by PP skončil takto 17.7., v tento deň by si mala čerpanie jedného dňa dovolenky a ostatnú si nechať preplatiť, mala by si nárok na max. dávku v nezamestnanosti
A mala by som nárok aj na odstupné?
Tweety
25.02.13,11:48
Áno, nárok by zostal zachovaný.
brčko
25.02.13,15:04
zostala ti nejaká nevyčerpaná dovolenka?
Len pozor na to, aby si napr. od 17.7. až do ukončenia pp nečerpale len pn alebo očr, teda nemala ani den vym.základ (bez odpracovania aspon 1dna alebo čerpania aspon 1dna dovolenky). to by bol nárok na podporu rátaný z minima!!

a pozor, čo podpisuješ. Či len preberáš výpoved podla § 63 ods. 1 písm. b) Zákonníka práce alebo podpisuješ dohodu podla § 60 Zákonníka práce. Ak by si podpisovala dohodu, tak sa pp skončí dohodnutým dnom bez ohladu na tvoju príp. pn. A ak dohodou trvaj na tom, že v dohode bude uvedený organizačný dôvod ukončenia pp (napr. dôvod uvedený v § 63 ods.1 písm. b) alebo popisom, že ide o organizačný dôvod. vtedy ti zo zákona automaticky vzniká nárok na odstupné podla dlžky trvania pp.
vieraaaa
25.02.13,15:24
Ale najlepšie by bolo, keby PP skončil dohodou, v ktorej bude ako dôvod uvedené, že PP končí podľa par. 63 ods. 1.. ak by PP skončil takto 17.7., v tento deň by si mala čerpanie jedného dňa dovolenky a ostatnú si nechať preplatiť, mala by si nárok na max. dávku v nezamestnanosti

Ja sa chcem spýtať, max. dávka je iba ak čerpá iba 1 deň dovolenky?
kendy
25.02.13,15:38
Myslím, že dovolenka mi zostala. Dúfam, že podporu nebude treba, ale človek nikdy nevie... Takže musím podpísať výpoveď, kde je uvedené, že je z organizačných dôvodov alebo podľa §63 ods.1...
Tweety
25.02.13,15:48
Myslím, že dovolenka mi zostala. Dúfam, že podporu nebude treba, ale človek nikdy nevie... Takže musím podpísať výpoveď, kde je uvedené, že je z organizačných dôvodov alebo podľa §63 ods.1...
§63 odst. 1.-to sú organizačné dôvody.