velika1
09.07.12,09:10
Momentálne som na RD, počas materskej mi skončila zmluva so zamestnávateľom,do nedávna mi vyvolával, kedy sa vrátim, že ma potrebujú. Teraz potrebujem ist do práce a nekomunikuje so mnou.Mám si hľadať novú prácu? Prečo je taký problém zamestnať ženu, ked má dieťa? Výhovorkami, že dieťa býva často choré, prípadne, žena kôli dieťaťu potrebuje sviatky byť doma sa predsa dajú riešiť....Som z toho nešťastná:(
JAJA11
09.07.12,07:24
Momentálne som na RD, počas materskej mi skončila zmluva so zamestnávateľom,do nedávna mi vyvolával, kedy sa vrátim, že ma potrebujú. Teraz potrebujem ist do práce a nekomunikuje so mnou.Mám si hľadať novú prácu? Prečo je taký problém zamestnať ženu, ked má dieťa? Výhovorkami, že dieťa býva často choré, prípadne, žena kôli dieťaťu potrebuje sviatky byť doma sa predsa dajú riešiť....Som z toho nešťastná:(

Je to veľmi zlé, keď človek nemôže zohnať prácu. Ale v dnešnej dobe má takýto problém veľa ľudí, nielen ženy starajúce sa o malé deti :mee: . Zamestnávateľ ak má možnosť rozhodnúť sa medzi dvomi zamestnancami a jedna z nich je matka s malým dieťaťom, tak si väčšinou vyberie tú bez malých detí.... :mee: Lenže je to pochopiteľné, jednoducho takáto žena s väčšou pravdepodobnosťou môže vypadnúť z pracovného procesu a to má zas problém zamestnávateľ.
Držím palce, aby sa vám podarilo nájsť zamestnanie čo najskôr :)