SSAndrea
09.07.12,09:19
Prosím Vás, môže konateľ (spoločník) predávať vo svojej predajni (sro) tovar bez uzatvorenej pracovnej zmluvy na pozíciu predavača?? Prešlo by to v prípade kontroly napr. z inšpektorátu práce? Alebo radšej uzavrieť TPP. Ďakujem
SSAndrea
09.07.12,12:11
Prosím Vás, môže konateľ (spoločník) predávať vo svojej predajni (sro) tovar bez uzatvorenej pracovnej zmluvy na pozíciu predavača?? Prešlo by to v prípade kontroly napr. z inšpektorátu práce? Alebo radšej uzavrieť TPP. Ďakujem

poradí mi niekto???
Tweety
09.07.12,12:13
Prosím Vás, môže konateľ (spoločník) predávať vo svojej predajni (sro) tovar bez uzatvorenej pracovnej zmluvy na pozíciu predavača?? Prešlo by to v prípade kontroly napr. z inšpektorátu práce? Alebo radšej uzavrieť TPP. Ďakujem
DoPČ, alebo PZ.
dogicka
14.07.12,11:28
DoPČ, alebo PZ.


Majka prečo?
FAA
16.07.12,07:37
Majka prečo?

Lebo ušetrí 18%. teda asi už nie dlho. :-), :-(
FAA
16.07.12,07:39
Ale aby som odpovedal zadávateľovi, -ke, tak môže pracovať bez akejkoľvek zmluvy a nehrozia mu pritom žiadne sankcie.
dogicka
16.07.12,08:42
Ale aby som odpovedal zadávateľovi, -ke, tak môže pracovať bez akejkoľvek zmluvy a nehrozia mu pritom žiadne sankcie.

Takto som to myslela. A pýtala som sa, prečo by mal mať pracovnú zmluvu, alebo dohodu, keď nemusí.
Tweety
16.07.12,08:44
Takto som to myslela. A pýtala som sa, prečo by mal mať pracovnú zmluvu, alebo dohodu, keď nemusí.
Nemusí, ale môže mať.
dogicka
16.07.12,09:46
Nemusí, ale môže mať.

Majka, máš pravdu. Ale otázka znela, či môže konateľ (spoločník) predávať vo svojej predajni (sro) tovar bez uzatvorenej pracovnej zmluvy na pozíciu predavača.