rondos
09.07.12,09:52
Dobrý deň,
mám ukončené VŠ pedagogickú odbor pri Bc. pedagogika a pri Mgr. vychovávateľstvo. Pracujem v MŠ už dva roky, môžem pracovať aj naďalej ako nekvalifikovaná učiteľka a za akých podmienok alebo musím ukončiť pracovný pomer? Baví ma táto práca ale neviem ako by som sa mohla rekvalifikovať Znova študovať VŠ ?:confused::confused::confused::confused:
rondos
09.07.12,10:02
Dobrý deň,
mám ukončené VŠ pedagogickú odbor pri Bc. pedagogika a pri Mgr. vychovávateľstvo. Pracujem v MŠ už dva roky, môžem pracovať aj naďalej ako nekvalifikovaná učiteľka a za akých podmienok alebo musím ukončiť pracovný pomer? Baví ma táto práca ale neviem ako by som sa mohla rekvalifikovať Znova študovať VŠ ?:confused::confused::confused::confused:

poradte mi niekto
ďakujem
avalik
09.07.12,10:11
rondos
09.07.12,15:45
áno, zákon poznám ale chcela vy som vedieť, či má niekto skúsenosť s takouto situáciou.
Safriana
29.07.12,08:26
Ahoj, ja mam Bc. sociálna pedagogika a vychovávateľstvo a v máji 2013 končím Mgr. Chcela by som pracovať v MŠ a našla som novinku, ktorú ponúka UK v BA v rámci celoživotného vzdelávania a predĺžili aj prihlášky. Už som tam písala, či môžem ako vychovávateľka navštevovať 4-semestrálne rozširujúce štúdium predprimárnej pedagogiky. Tu je link: http://www.fedu.uniba.sk/index.php?id=2924
Safriana
02.08.12,15:32
Takže môžeme s našim odborom ísť študovať rozširujúce štúdium, za tie dva roky vyjde 1700 eur s možnosťou 10 splátok, prihlášku treba poslať do 15.9. 2012. Ja by som na to išla, ale chcela by som ešte s niekým ísť. Napíš: elenakrkoskova@gmail.com