lubica2403
09.07.12,17:53
Dobrý deň, prosím o radu . Zákazníčka mi napísala, že faktúru, ktorú sme jej vystavili, obliala kávou a žiada poslať - citujem "a potom mi pošlite aj originál FA malá mi ju obliala kávou"
Nie je to nijaký problém poslať jej znovu originál faktúru? Možno sa pýtam blbosť, na ktorú je jednoduchá odpoveď :-) ale skúsenosti hovoria, že slovač je vynaliezavá a niekedy je ťažké odhadnúť, čo všetko sa môže skrývať za jednoduchou žiadosťou :-)
Ďakujem
Tweety
09.07.12,16:01
Dobrý deň, prosím o radu . Zákazníčka mi napísala, že faktúru, ktorú sme jej vystavili, obliala kávou a žiada poslať - citujem "a potom mi pošlite aj originál FA malá mi ju obliala kávou"
Nie je to nijaký problém poslať jej znovu originál faktúru? Možno sa pýtam blbosť, na ktorú je jednoduchá odpoveď :-) ale skúsenosti hovoria, že slovač je vynaliezavá a niekedy je ťažké odhadnúť, čo všetko sa môže skrývať za jednoduchou žiadosťou :-)
Ďakujem

Kľudne jej môžeš zaslať tú istú faktúru. S ňou nič nevymyslí.
lubica2403
09.07.12,16:02
Ďakujem :-)
Economic
14.07.12,06:51
Samozrejme môžeš poslať bez problémov, veď číslo, text a suma vo FA je rovnaká, to by jej daniari aj tak vyhodili kebyže nebodaj by si chcela zaúčtovať 2x (a možno aj sám systém by ju upozornil, že už také číslo FA v systéme je). Toto sa jednoducho stane s tou kávou... :)
Zita5
14.07.12,07:17
Na faktúru napíšte "OPIS FAKTÚRY " , dajte pečiatku podpis a dátum zhotovenia opisu .