primus
09.07.12,19:41
Dobry den. Moja priatelka 32r.ma uistila ze NEMôZE Byt TEHOTNA a Ani By NECHCELA!.Ja 39r.
podnikatel a jedneho 7r.syna uz mam,takze mi to popravde vyhovovalo.Takze na otazku bezpecneho sexu mi oznamila
ze antikoncepciu nepotrebujeme preto ze NEMôZe ZOSTAT TEHOTNA A ANI BY NECHCELA!!!
Bola pekna a rozumna a ja som bol po usi zamilovany,no po nasej 4-mesacnej znamosti otehotnela a na otazky
ako je mozne ze otehotnela nereagovala a nas vztah za zacal menit.Pred tromi tyzdnami porodila-otcovstvo som podpisal,zabezpecil som vsetky potrebne veci pre maleho cca 600€ no obratom mi pisomne vycislila prvu splatku
750€ na dieta.
O vyzivne sa nebojim to urci sud,ale ja sa citim hrozne oklamany az zneuzity.
Prosim o radu daju sa podniknut aspon nejake kroky u sudu,pretoze v konecnom dosledku ide o podvod.
Xanti
09.07.12,17:50
Aký podvod?
Antikoncepcia môže zlyhať. A prepáč budem sprostá ale trebalo premýšľať hlavou a nie hlavičkou.
A ešte je tu otázka si naozaj otcom dieťaťa?



Bola pekna a rozumna a ja som bol po usi zamilovany,no po nasej 4-mesacnej znamosti otehotnela No asi naozaj bola rozumná, zabezpečila sa zrejme do budúcna. Lebo ešte môže žiadať okrem výživného na dieťa aj príspevok na výživu nevydatej matke do veku 2 rokov dieťaťa.
Xanti
09.07.12,18:18
Ale aby si nepovedal,
viem ťa pochopiť ako sa cítiš. Nepáči sa mi také správanie žien, ked takto podlo oklamú chlapa s cieľom prísť k dieťaťu.

Presne to isté čo tebe sa stalo aj môjmu kamošovi, a odvtedy mu môže baba tvrdiť "kludne môžeš na plno mám ochranu"... používa vlastnú ochranu a hlavne začal používať aj hlavu... aby sa opäť v živote necítil mizerne, oklamano a zneužito.:confused:
pepsikova
09.07.12,18:55
...pekná, milá, múdra!..a ty to zaplatíš!..tak ,ak tebe tvrdila, že nemôže a nechce byť tehotná, treba si dať urobiť test otcovstva..ak bude dieťa tvoje, nuž-naletel si,ak vaša láska nepokračuje...ale,vieš, je to smutné, no tebe na výplatnú pásku nebude nikto pozerať,(obrazne povedané),ale čo je žena s dieťaťom bez muža?..pre každého len *****,ktorá sa chcela zabezpečiť...len dieťa sa nedá odložiť,a ani 750€ mu otca nenahradí...nie si sám takýto, takí ako ty, sú dnes v trende pre slobodné, ktoré sa nestihli vydať do 25-ťky a vekom majú stále menej peňazí "na krásu"...taká je poväčšine skutočnosť...
..a ešte jedna rada..na všetko, čo malému kúpiš, si nechávaj potvrdenky..aj peniaze dávaj len cez banku,nič do ruky...a možno, ak budeš menej aktívny pri návštevách a menej štedrý, časom si uvedomí,že urobila zlý ťah,ale cesta naspäť nebude...rozmýšlaj hlavou!...
ewita888
09.07.12,19:32
A prečo nie ste spolu?
hubatá
09.07.12,20:17
Veď asi ženatý, 7 ročný syn a nadovšetko asi miluje svoju manželku ...... alebo čosi také.
myara
10.07.12,03:06
dost naivne uverit 32-rocnej zene, ze nechce deti, ved to je vek, kedy uz davno tikaju biologicke hodiny
Barbara
10.07.12,03:35
daj si urobiť testy DNA, aby si mal dušu na mieste, že si fakt otcom toho dieťaťa, Vieš, stáva sa všeličo, a muži sú trošku prepáč naivní, bohví koľko z nich platí alimenty na " cudzie" dieťa. Ja by som si určite dala urobiť, aby si potom neplatil 25 rokov na "cudzie" dieťa.;)
Nandrolon
10.07.12,03:51
Jednoznačne test DNA. Ináč trošku mi je do smiechu, pretože trtkať by sa trtkalo, ale najradšej bez následkov, ale možno som divný ja...
Barbara
10.07.12,03:56
Jednoznačne test DNA. Ináč trošku mi je do smiechu, pretože trtkať by sa trtkalo, ale najradšej bez následkov, ale možno som divný ja...


a prečo by si bol divný, veď trtkať nech sa trtká, ale s " rozumom"":) ja viem je to ťažké v tom naj prestať, :D ..............
Nandrolon
10.07.12,03:58
možno preto že som až príliš zodpovedný a opatrný, hlavne rozmýšľam iba mozgom a nestriedam partnerky....
bodliak
10.07.12,04:03
Muž má dva orgány, ktoré potrebujú veľa krvi, ale nemá jej dosť nato, aby oba fungovali súčasne.
vratnik
10.07.12,04:22
Máš 39 tak by si mal rozmýšľať hlavou a nie ... ženy takéto ťahy robia normálne, to si mal už dávno vedieť, teraz je už neskoro. Vyhliadla si ťa ako vhodného darcu génov, ktorý ju do budúcnosti zabezpečí, láska to nebola ... oveľa lacnejšie by vyšli platené služby niekde na priváte.
pepsikova
10.07.12,04:36
...veru tak!...primus na toto všetko už prišiel, otázka je, ako proti takýmto "milým, pekným a múdrym " bojovať...lebo nie je prvý, ani posledný...ale ja byť takýmto chlapom, a mať dosť peňazí, tak si to dieťa vysúdim,finančne ho môže lepšie zabezpečiť a nemusí platiť ešte aj vychcanú dievku!...
alaya1
10.07.12,04:44
A co na to vsetko manzelka- tak mu treba, neznasam takych chlapov, teraz tu bude vyplakavat.
vratnik
10.07.12,04:51
Na dieťa zabudni, nedostaneš ho, môžeš si ruky zodrať po lakte, ale v tejto prefemizovanej dobe nemáš nárok a ešte dieťa poštve proti tebe. Tej babenke nič dopredu neplať, chce od teba vytrieskať čo sa len dá, zaplatiť jedno a obratom ti pošle ďalší šek. Súd určí výživné podľa výšky tvojho príjmu, možno by stálo za to si ho dočasne ponížiť.
Chlapi, na zamyslenie, stojí to vôbec za tých pár sekúnd šťastia?
buchač
10.07.12,05:08
Dobry den. Moja priatelka 32r.ma uistila ze NEMôZE Byt TEHOTNA a Ani By NECHCELA!.Ja 39r.
podnikatel a jedneho 7r.syna uz mam,takze mi to popravde vyhovovalo.Takze na otazku bezpecneho sexu mi oznamila
ze antikoncepciu nepotrebujeme preto ze NEMôZe ZOSTAT TEHOTNA A ANI BY NECHCELA!!!
Bola pekna a rozumna a ja som bol po usi zamilovany,no po nasej 4-mesacnej znamosti otehotnela a na otazky
ako je mozne ze otehotnela nereagovala a nas vztah za zacal menit.Pred tromi tyzdnami porodila-otcovstvo som podpisal,zabezpecil som vsetky potrebne veci pre maleho cca 600€ no obratom mi pisomne vycislila prvu splatku
750€ na dieta.
O vyzivne sa nebojim to urci sud,ale ja sa citim hrozne oklamany az zneuzity.
Prosim o radu daju sa podniknut aspon nejake kroky u sudu,pretoze v konecnom dosledku ide o podvod.

...na súde nebudeš ( obrazne povedané ) kráčať ...len pekne šúchať pätami .....

LEBO

...v konečnom dôsledku ide ( pôjde ) o dieťa ......a na to sa bude v hlavnom smere prizerať !!!

To za prvé ....a po druhé ???
Aj na súde býva zvykom , že tento si vypočuje obe strany a nie iba jednu ( ako v tomto prípade )...
...a podvod je potrebné dokázať ...
vratnik
10.07.12,05:21
A mysli na to, že na súde bude s najväčšou pravdepodobnosťou sudkyňa, ktorá vieš na ktorej strane bude. "Priateľka" s dieťatkom zahrá rolu ublíženej a zneužitej a ty budeš za kur...íka a ťažko budeš dokazovať, že si bol k súloži zneužitý a v konečnom dôsledku podvedený :)
alaya1
10.07.12,05:24
Nehnevajte sa chlapi, no este ho tu lutujte a obhajujte. Ved podvadzal svoju manzelku, syna a teraz tu vyplakava. Nech si nasledky ponesie, nechapem postoj niektorych. Kazdy podla seba, asi radi..!
Barbara
10.07.12,05:25
Prosím Vás nenamáhajte sa , lebo pán prius pred chvíľkou ešte svietil asi sa na tom dobre :D
buchač
10.07.12,06:02
Dobry den. Moja priatelka 32r.ma uistila ze NEMôZE Byt TEHOTNA a Ani By NECHCELA!.Ja 39r.
podnikatel a jedneho 7r.syna uz mam,takze mi to popravde vyhovovalo.Takze na otazku bezpecneho sexu mi oznamila
ze antikoncepciu nepotrebujeme preto ze NEMôZe ZOSTAT TEHOTNA A ANI BY NECHCELA!!!
Bola pekna a rozumna a ja som bol po usi zamilovany,no po nasej 4-mesacnej znamosti otehotnela a na otazky
ako je mozne ze otehotnela nereagovala a nas vztah za zacal menit.Pred tromi tyzdnami porodila-otcovstvo som podpisal,zabezpecil som vsetky potrebne veci pre maleho cca 600€ no obratom mi pisomne vycislila prvu splatku
750€ na dieta.
O vyzivne sa nebojim to urci sud,ale ja sa citim hrozne oklamany az zneuzity.
Prosim o radu daju sa podniknut aspon nejake kroky u sudu,pretoze v konecnom dosledku ide o podvod.

A co na to vsetko manzelka- tak mu treba, neznasam takych chlapov, teraz tu bude vyplakavat.

Nehnevajte sa chlapi, no este ho tu lutujte a obhajujte. Ved podvadzal svoju manzelku, syna a teraz tu vyplakava. Nech si nasledky ponesie, nechapem postoj niektorych. Kazdy podla seba, asi radi..!

...pre úplnosť .......manželka vôbec ( teda zatiaľ ) nebola spomenutá ......!!!

Dám FIKCIU ...všeobecnú ...

Chlap je slobodný so záväzkom , jedným synom .
Bývalá manželka predsa mohla odísť , opustiť - následný rozvod .....mohla predsa aj umrieť ...
Chlap po nejakom čase hľadá iný vzťah , ktorý mu vyhovuje ...no nechce z rôznych príčin dieťa ( možno len dočasu )...
Ženská , do ktorej dôveru vkladal ( teda aj dôveru :--- ) ho v podstate podrazí a využije a zneužije jeho celé ja ...
...je toto normálne a fair ???

Hej , ja viem ...dnes je taká doba ....takým ženám sa vraví v tých bulvárnych celovriťných plátkoch ..." že zlatokopky " ...
Slovenčina ma príhodnejší výraz/y ...predpokladám , že nemusím byť veľmi konkrétny ...:rolleyes:



...a ozaj a naozaj nie podľa seba radím .....;)
Helik3
10.07.12,06:17
tiež som si všimla, že manželka spomenutá zatiaľ nikde v Primusových príspevkoch nebola... takže ťažko sa to posudzuje.
ale jednoznačne bol zakladateľ témy naivný, nikdy nieje 100% istota neotehotnenia :D
zoberte si to tak, že keby si žena po dlhšom čase samoty konečne nájde muža - priateľa. trošku spolu poflirtujú a iskrí to medzi nimi, on jej povie, že mal vážny úraz, alebo zákrok a teda je neplodný (úplne). v slabej chvíľke by možno uverila...
síce asi nie po 4 mesačnej známosti...
no čo, každopádne dieťa je tu, ak je jeho, predsalen potrebuje aj otca! je to živá malá bytôstka :)
keď zvládol jedného syna, zvládne aj toto ...
Llívia
10.07.12,06:18
Nehnevajte sa chlapi, no este ho tu lutujte a obhajujte. Ved podvadzal svoju manzelku, syna a teraz tu vyplakava. Nech si nasledky ponesie, nechapem postoj niektorych. Kazdy podla seba, asi radi..!
A ty prečo s nimi nesúhlasíš? :eek: Veď chudáčik Primus v podstate pri tom (splodení potomka) ani nebol a kto vie, možno ho tá jeho pekná a rozmuná priateľka dokonca znásilnila :rolleyes:
primus
10.07.12,06:48
No nie buchac,,konecne niekto mysli aj na DIETA,dakujem potesilo..Viete vy zlatokopky nie je nic horsie ako ked vidite ako vase Dieta trpi pri rozchode svojich rodicov.
primus
10.07.12,07:02
Dakujem Helik3 ,zase si niekto vsimol ze predovsetkym tu ide o Dieta.
primus
10.07.12,07:24
No zase niekto mudry,o akej manzelke to pises? Precitaj si temu....
primus
10.07.12,07:39
Aku manzelku? preco necitas poriadne danu temu...
marjankaj
10.07.12,08:06
Podvod §221 trestného zákona. Akú škodu si utrpel?
Llívia
10.07.12,10:00
Vidíš, aspoň niekto myslí na TVOJE dieťa, keď ty sám nie ;-)
Llívia
10.07.12,10:03
Tak, tak. Za chyby a za blbosť sa platí - niekedy aj v pravidelných mesačných splátkach ;-)
ewita888
10.07.12,12:11
jooj, ako rada by som vedela verziu aj z druhej strany...