buxxik
10.07.12,21:06
Dobry den, chcem sa spytat co vsetko je potrebne na nahlasenie garaze, ako prevadzky.
Je potrebna kontrola hygieny ?
Pracujem v oblasti autodoplnkov montaz audia atd.
Na garazi nechcem mat uvedene otvaracie hodiny - aby som tam nemusel byt v danom case.
Peniaze chcem prijmat cez ucet - takze ziadny fiskalny modul
Mam aj internetový obchod, takze manipulacia tovaru a balenie by prebiehalo v tiez garazi.
Luna
10.07.12,19:09
buxxik
10.07.12,19:19
Dakujem !

Pokial budem administrativu vykonavat v sidle, a montazne cinnosti vykonavat v garazi, nepracujem potom v garazi na cierno ?
arizona
10.07.12,19:40
Luna
10.07.12,20:13
Nie nepracuješ
Danielle369
11.07.12,01:58
Dobry den, chcem sa spytat co vsetko je potrebne na nahlasenie garaze, ako prevadzky.
Je potrebna kontrola hygieny ?
Pracujem v oblasti autodoplnkov montaz audia atd.
Na garazi nechcem mat uvedene otvaracie hodiny - aby som tam nemusel byt v danom case.
Peniaze chcem prijmat cez ucet - takze ziadny fiskalny modul
Mam aj internetový obchod, takze manipulacia tovaru a balenie by prebiehalo v tiez garazi.

v garáži budeš čo vlastne robiť?..............ked tam budeš montovať niečo pre zákazníkov ,tak je to klasická prevádzka, treba ohlásiť všade
buxxik
11.07.12,07:56
v Garazi budem montovat autodoplnky pre zakaznikov. Tak isto chcem mat internetovy obchod a ten by som chcel vykonavat z bytu, alebo z garaze. Da sa garaz nahlasit ako prevadzka ? je potrebna k tomu tecuca voda WC ? Je vlastne potrebne to nahlasit ako prevadzku ? lebo v jednom clanku sa pise ze garaz nemoze byt prevadzkaren a v druhom ze moze byt. Neviem sa z toho vymotat :)
Economic
14.07.12,06:49
Môže byť, ale musí spĺňať všetky zákonné podmienky prevádzky. Viac hľadaj v problematike prevádzok aj tu na porade. Je tu toho veľa popísané. Už sa to tu xx krát písalo.