katren24
11.07.12,12:05
Dobry den vsetkym,

mam napad, ktory nechcem aby ostal len napadom. Postupne ho zacinam realizovat. SZCO som nejaky ten cas, ochranu casti napadu ako taku uz mam. Získala som zle skusenosti s velkou firmou na tvorbu web stranky, rovnako ma uz prestava bavit aj tvorba web stranky drobnymi zivnostnikmi (urcite ale nechcem hadzat vsetkych do jedneho vreca). Keby som na to mala cas, tak sa naozaj budem vzdelavat v oblasti tvorby web stranok, spoznavania programovacieho jazyka, a vsetkeho co s tym suvisi. Lenze ja sa chcem venovat tomu, co ma naozaj bavi a co je pre mna podstatne.

Ide o projekt, ktory ponuka sluzby a produkty, ktore tu doposial nie su (aspon podla mojich zisteni). To znamena, ze ide o nieco nove. Toto vsetko vsak viac menej stoji na internetovej stranke (t. j. ide o internetove sluzby a predaj cez internet). Nechcela by som si uz objednavat tvorbu webu cez obchodne spolocnosti, ci drobnych podnikatelov. Najradsej by som si chcela zohnat niekoho, kto sa rozumie celej tej tvorbe, grafike a pod. a ktory by do toho isiel so mnou ako "spoluzakladatel", ak sa to tak da nazvat, pripadne aby sme boli na to viaceri.

Preto by som sa vas chcela opytat, ci mozno take nieco povazovat (z praxe) za rozumne a hlavne kedze nikoho takeho nepoznam, kde hladat takehoto cloveka, resp. ludi (v mojom blizkom okoli su len ludia, ktori nadavaju na zivot a nic preto nerobia)? Hlavne potrebujem vediet, kde, akym spôsobom oslovit, a ako to pravne ochranit? Z mojej strany zatial len tolko:)

Dakujem za vase reakcie, postrehy a pod.

Pekny den!
culterone
13.05.15,18:31
Nechces to trochu rozviest?