monika20
11.07.12,13:43
Nemam ziadne skusenosti so skladovym hospodarstvom,je to podla Vas narocne pre zaciatocnikov? Vieto mi povedat, co vsetko je potrebne tam vediet?
Luci
11.07.12,16:10
Ak máš POHODU tak určite nie. Robila si už v POHODE s inými agendami? Princíp ovládania je rovnaký.
Založíš skladové karty, kde nadefinuješ názov tovaru, ceny a ďalšie údaje, ktoré budeš využívať .... a potom vždy keď robíš prijatú faktúru, tak sa prepneš priamo do skladu (klav. skratka CTRL+S alebo cez hlavné menu Záznam/Sklady) a vyberieš do faktúry tú skladovú kartu, ktorú nakupuješ.
Keď tovar predávaš, tak isto postupuješ vo vydaných faktúrach.
Výhodou je, že v POHODE je to fakt v každej agende rovnaký princíp a strašne rýchlo sa tam dá vyhľadávať to, čo potrebuješ a veľa vecí sa dá automatizovať. Napr. pri účtovaní skladov spôsobom A ti to hneď účtuje na obstarávacie účty ...
Ja by som na POHODU nedala dopustiť.
monika20
13.07.12,09:57
Ano mam pohodu. Zatial som tam len vystavovala faktury. Skladove karty mam kde vytvorit,priamo v skladoch? Alebo si mam dat naskor clenenie skladov? My mame zatial len jeden vyrobok, ktory potrebujem mat nahodeny a vediet onom jeho skladovu zasobu.Ako to spravit?